- x
TATA marina nasıldır?
49 Cevap17981 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

741 Mesaj
17 Mart 2008; 13:03:52 

arkadaşlar çok yakınım bu araçtan almak istiyo ve geçen günde bayisine gidip baktık güzel bir araca benziyodu tek bir donanım paketi olup içinde yok yoktu ayrıca fiyatını yaklaşık 25 binden 21 bine indirmişler mart kampanyasıymış.1.4 tdı olması avantaj ayrıca abs+ebd çift airbag 4 cam otomatik bağımsız süspansiyon çelik jant ve kaliteli müzik çaları ve kliması olan bir araç ben şahsen beğendim siz bu araç hakkında ne düşünüyosunuz fikirlerinizi yazarsanız sevinirim .. iyi günler

741 Mesaj
17 Mart 2008; 13:42:24 

arkadaşlar bişey yazın konu düşe düşe kaybolucak

2195 Mesaj
17 Mart 2008; 14:17:49 

Fena değil. Ucuz ve donanımlı bi araç. Her halde kalitesi yeterlidir. Ama başka ne söylenebilir ki...

1299 Mesaj
17 Mart 2008; 14:55:13 

Bence onun yerine Dacia Logan MCV falan bak 1.5 Dizeli 21,500 gbi bir şey diyorlardı, Tata Marina tutmadı bu piyasada sonra satamazsın elinde kalır araba, ama Logan çok tuttu.

Pulse Live

741 Mesaj
17 Mart 2008; 15:06:03 

iyi de dacia loganda donanım olarak bişey yok marinada herşey var bunlarıda düşünüyo insan

258 Mesaj
17 Mart 2008; 15:08:13 

Bize sormuşsun madem eleştireceğiz beğendiğin arabayı sonra darılma
Tata marina Türkiye'de gitmedi be kazım .Bunun yerine birçok alternatif arabalar var bak arkadaşın dediği gibi Dacia logan var Renault güvencesiyle en azından bu tata dan iyi.Sw arıyorsun sanırım ama biraz sıkışırsanız Renault symboller var o fiyata tataya 10 çeker. Birde arabayı aldıgın zaman ikinci eli muhakkak düşüneceksin satılabilecek mi en fazla ne kadar değer kaybeder? servis ağı nasıl? parçaları ucuz mu her yerde bulunur mu? Her usta anlar mı bu arabadan bunlar hep etken .Bunları göz önünde bulundurmak gerek

Hrant dink öLdü Ermni oLdnuz,Papa öldü Hrstiyan oLdnz,Barış Akrsu öLdü rock'çı oLdnuz,Allah BÜLENT ERSOY'u Bşmzdan Eksk Etmsn...

3692 Mesaj
17 Mart 2008; 15:08:19 

o araçlar ikinci elde çok ucuz
demekki hiç satılamıyor

aracın son sahibi olmak istiyorsa o araç tercih edilebilir
ama forumda birisi o araç hakkında bişeyler yazmıştı
konfor ve kullanım rahatlığı açısında çok kötü olduğunu söylemişti
bence o aracı alıp parasını sokağa atmasına gerek yok

onun yerine benzinli tutulan başka alternatifler değerlendirilebilir..

741 Mesaj
17 Mart 2008; 15:28:01 

benimde kafama takılan mersedes lafı geçiyo bu tatalardan bahsederken yok motorumu benzermiş mesedesin parçasımı varmış böyle söylentiler var ve marina tataların en oturaklı en konforlu aracıymış. Neden derseniz bağımsız süspansiyon sistemine sahipmiş ve 2008 de makyajlanmış bilmiyorum ama biliyosunuz bende marka takıntısı yoktur yani donanımını ele alırsak iyi gibi kullananlarda pek şikayetçi değil yani hani siz eleştiriyosunuz ya inanın ben bu marinayı aldığım gibi yoldamı kalıcam korkusu sarıyo beni bilmiyorum napıcaz

2368 Mesaj
17 Mart 2008; 16:32:46 

bir fari 1000 ytl gibisinden bir konu vardi.
su asagiya bi goz gezdir derim.
http://forum.donanimhaber.com/m_8693951/tm.htm

3996 Mesaj
17 Mart 2008; 16:58:56 

yüksek modelli ikinci el diyorum.tata nın piyasası yok gibi bişey.altındaki motor da biraz zayıf sanırsam.onun yerine ikinci el skoda fabia combi tdi bulabilirsiniz 2006 model.veya 206 sw hdi olabilir.

http://www.sahibinden.c...44683WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.c...13959WQQpXQQdisplayitem

10' Skoda Fabia II 1.2 Şeker Beyazı

Apple iPhone 5S 16GB

1584 Mesaj
17 Mart 2008; 18:51:43 

kardes sakin yanlis anlama am kesinlikle alma

burda bir tane tata 4X4 var araba 6-7 aylik arizalandi

tabu bu dogal bir durum fakat cogunlugunda boyle bir durum sozkonusu

Şanssızlığa katlanabiliriz , çünkü dışarıdan gelir ve tümüyle rastlantısaldır. Oysa yaşamda bizi asıl yaralayan , yaptığımız hatalara hayıflanmaktır. Oscar Wilde

258 Mesaj
17 Mart 2008; 21:29:10 

Ya Kazım

sen boşver bu mercedes motoruymuş şöylemiş böylemiş geç eğer mercedes buna motor veriyorsa varya daha ne diyeyim ben Kurt kocayınca ... diye bir laf var ya hani o iş ... Tata kaç senedir satılıyor Ülkemizde? Servis ağı yok yav yarın Aldın Allah göstermesin yolda kaldın bundan anlayan usta da bulamazsan ne olacak? Sen boşver yeni yeni markaları. Ülkemizde oturmuş arabalara bak sen bak en önemli olanlar

1 -2.parça fiyatları

2- SERVİS AĞI

3- Kalitesi

4-Satış rakamları

5-2.eli

bunlara uygun bir araba bak

Hrant dink öLdü Ermni oLdnuz,Papa öldü Hrstiyan oLdnz,Barış Akrsu öLdü rock'çı oLdnuz,Allah BÜLENT ERSOY'u Bşmzdan Eksk Etmsn...

741 Mesaj
17 Mart 2008; 21:40:35 

sanırım dacia logan mcv daha iyi gibi şikayet.com daki şikayetleri okuyunca ice soğudum hi. olmazsa dacia nın arkasında renault var sırtı yere gelmes ama tatanın arkasında kim var ayrıca tatanın ne kadar donanımlısı olursa oldun dacianın baz donanımlısı daha iyidir herhalde

11531 Mesaj
17 Mart 2008; 23:11:41 

quote:

Orjinalden alıntı: yengeç kazım

sanırım dacia logan mcv daha iyi gibi şikayet.com daki şikayetleri okuyunca ice soğudum hi. olmazsa dacia nın arkasında renault var sırtı yere gelmes ama tatanın arkasında kim var ayrıca tatanın ne kadar donanımlısı olursa oldun dacianın baz donanımlısı daha iyidir herhalde

u dönüşü

Daihatsu Sirion 1.0 12v 69 hp+lpg tasarrufta son nokta...

216 Mesaj
17 Mart 2008; 23:11:51 

Bu haberi görmelisin ;
sıfır km araçlarda mart kampanyaları
özellikle ;
"Getz ve Accent Era modelleri 05-31 Mart arasında geçerli 19 bin 800 YTL’den başlayan fiyatlarla satılıyor" senin için çok uygun görülüyor...

2195 Mesaj
18 Mart 2008; 1:12:39 

Ben ilk yorum yapanım. Burdaki bütün arkadaşlara katılıyorum. Tata'yı bugün alırsın satmayacak bile olsan zamanla alışırsın. Alıştıkça araba gözüne dahada basit gelmeye başlar. O yüzden daha farklı bi araç almakta fayda var. Ben ne düşündüğümü iyi anlatamadım ama Dacia Logan MCV Baz donanımlısı daha şık daha estetik duruyor. Belki özelliği yok ama benim aynı paraya tercihim Dacia Logan MCV olurdu... Çin malı Chery Alica modelinin bile görünümü Tata Marina'dan daha güzel duruyor....

741 Mesaj
18 Mart 2008; 8:54:22 

herkese teşekkür ederim biraz araştırma sonucu tata dan vazgeçmiş bulunuyorum aynı dkerem2 arkadaşın dedği gibi u dönüşü yaptım ne biliyim bu kadar kötü bir araç olduğunu ne zman konu açılsa tatalarla ilgili amannn sakın haa diye kelimeler çıkıyo
onun için dacia logan mcv üzerinde duruyoruz iyi günler

1299 Mesaj
18 Mart 2008; 9:57:09 

Güncel Dacia Logan MCV Dizel fiyatlarını öğrendin mi ? Kaça veriyorlarmış bu günlerde ?

Pulse Live

741 Mesaj
18 Mart 2008; 11:36:26 

valla en baz donanımlısı yani bom boş 21.550 ytl civarıymış ama ne klima ne otomatik cam sadece dizel ayrıca 5 kişilik ama benzinli alınırsa 26 bin civarı full bir mcv alınabilir.

741 Mesaj
18 Mart 2008; 11:38:51 

arkadaşlar bide kafama takılan tata marinada bağımsız süspansiyon varmı yani arkalar bağımsız yani yol tutuşu iyi olmazmı ayrıca yanılmıyosam logan mcv de sabit dingil var yani bu tata ne amaçla bağımsız süspansiyon ekliyo aracına ve ne kadar sağlıklı olur öylece soru işaretleri gidip geliyo aklımızda

741 Mesaj
18 Mart 2008; 11:53:42 

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yengeç kazım -- 18 Mart 2008; 12:16:15 >

4541 Mesaj
21 Ekim 2008; 0:07:45 

.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 22 Ekim 2008; 15:06:41 >

iPod Video 5.5G 32GB CF Mod "Rockboxed" | Ultimate Ears Triple.fi 10vi

298 Mesaj
21 Ekim 2008; 14:27:32 

bu kadar yazılandan sonra aslında gerek yok ya neyse
ben de yazacağım
motorunun çok çabuk öldüğünü okudum...(yaklaşık 90 bin km....)
kaportasının hemen döküldüğünü
ayrıca marina değilde indicasına bakmıştım...işçilik berbattı...malzeme desen gene öyle...
ben şahsen 21bin tataya vermem...
ikinci elde aradan 1 yıl geçtiğinde 15 bine satabilecekmisin....
bence çok zor
fikir sormuşsun diye yazdım...
bence uzak durun derim

adalet için...

828 Mesaj
21 Ekim 2008; 14:57:47 

ikinci el olarak düşünülebilir 9-13 bin arası donanımı fena değil hem 1-2 yaşında hemde dizel

102 Mesaj
21 Ekim 2008; 19:46:32 

bence alabilirsin yıllardır piyasada guvenilir marka

Anti İstanbul

1229 Mesaj
21 Ekim 2008; 23:18:38 

tata alırsan edersin HATA

Kadın mezarlığa girerken başını kapıyor, dışarı çıkarken açıyor. Ölüye karşı kapayıp, diriye karşı açmak akıl almaz...N.Fazıl KISAKÜREK

292 Mesaj
22 Ekim 2008; 9:40:46 

bence tata alacağına suzuki swiftlere bakmanı tavsiye ederim www.suzuki.com.tr

The Storm is Coming

5464 Mesaj
22 Ekim 2008; 10:09:23 

HOrrrt

İmzanız kural dışıdır! ||Gonuşma

1511 Mesaj
22 Ekim 2008; 21:10:43 

quote:

Orjinalden alıntı: oneMoreaCupofCoffee

HOrrrt

geç olmamışmı biraz? excom arkdaş çoktan hortlatmış konuyu..

5464 Mesaj
23 Ekim 2008; 0:13:13 

quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

geç olmamışmı biraz? excom arkdaş çoktan hortlatmış konuyu..

onu anımsatmak istedim zaten

İmzanız kural dışıdır! ||Gonuşma

343 Mesaj
21 Aralık 2008; 18:34:34 

tata mı?? sikayetvar.com dan tatayı bi arattırın fikrinizin anında değişeceğnden emin olabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoupeman -- 21 Aralık 2008; 18:32:53 >

paylaştıkça artan tek şey bilgidir

696 Mesaj
19 Nisan 2009; 12:34:20 

Bazı arkadaşlar tatanın arkasında kimler var şeklinde yazmış.Ben de dacıanın arkasında renault olmasına rağmen tatanın arkaya ihtiyacı olmadığını düşünüyorum.araçlarının kalitesi tartışılır ancak ilerisi için en büyük gelişmeler ve servis ağı tatada olacaktır.Unutmayın ki dünyanın en büyük şirketlerinden hintli üretici bünyesinde general motorsdan birçok markaya sahip ve son zamanda land rover ve hatırlayamadığım bir büyük markayı daha bünyesine kattı.İster istemez bu markalarla birlikte kalite de beraberinde gelmek zorunda ne dersiniz?

PSN ID: okucaner

1215 Mesaj
28 Nisan 2009; 10:36:28 

aya güvenmiyorum açıkçası ben

Basketbol Haberleri Futbol Haberleri Günlük Spor Destekçisi Bilginiz.Biz Instagram Türkiye

14 Mesaj
31 Mayıs 2010; 19:12:51 

ne varsa tata da var kimseyi dinlemeyin bence alin bu arbayi hem yakittan hem fiyattan kazanirsin yedek parcasi servis agi artik çok geniş arabada ne ararsan var neden daha fazla odeyimki para ve piyasasaida oluşuyor arkadaşlar kullaniyor ve çok memnunlar bende kısmetse bir kac gune kadar alicam bir tata sonra direk mardine :)tavsiywe derim sana bu arabayi oncelikle binmek için aliyorsun satmak için dil satmay karar verdiginde en gec 1.,5 2 ayda sataersin benim butceme uygun oldugu için 2008 model hatasiz kazasiz boyasiz 50000km alicam alan arkadaşalrim çok memnun 14 bine alicam 14 bine bole bir araba alabilirmyiz başka model ?tşk

3250 Mesaj
31 Mayıs 2010; 23:39:52 

tat almak sokağa para atmak inceledim aracı 4 teker teneke o kadar. Ben tavsiye etmem

http://forum.donanimhaber.com/m_19540/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56155969

10 yıllık hort kolay iş

4 Mesaj
24 Şubat 2013; 13:29:07 

Arkadaşlar burada yorum yazanların çoğunluğu çok eski. Yıl olmuş 2013. Aracı kullanmamış, sağdan soldan duydukları ile yorum yazanlar var. Bizim vatandaşımızın hastalığıdır zaten bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluruz, yani ahkam keseriz. şimdi ben bir tata marina kullanıcısıyım.
1- Servis ağı özellikle büyük şehirler için yeterli ve 10 binde bir bakıma giriyor vede 10 binbakım fiyatı 2013 için 200 TL.
2- Teneke diyenler olmuş, bu adamlar zaten size tank satıyoruz diyerek yola çıkmamışlar ki, kaportası makul, ülkemizde satılan muadili arabalardan kötü değil.
3- motoru bitiyor demişler kim bu araçla 90 bin km yapmış? yapsın ondan sonra yazsın, yok öyle bir şey motor ömrü tatminkar. en az 150-200 bin km gider birde motor ömrü bakım ve kullanma ile alakalı, sonuçta araçta dizel makine var ona göre kullanacaksın.
4-ikinci eline gelince alın bakalım 35 bin TL'ye bir sıfır araç sonra haftasında çekin bir galeriye yada pazara bakalım kaç para veriyorlar. en az 5 bin TL silersiniz. sonuçta günümüzde her aracın ikinci eli kaybettiriyor.
5-az yaksın bakım maliyetleri düşük olsun, donanımlı olusun diyorsan, tata marina iyidir. kimseyi dinleme,
6- Kanımca burada yorum yazanların çoğunluğu tata marinayı 1 km dahi kullanmamış, ben 2009 tata marina sahibiyim, ve aracımdan memnunum. 50000- km oldu, düzenli bakımını aksatmadım, şimdiye kadar bakım hariç bir masrafım olmadı. Kaldı ki bu fiyata bu donanımda bu yakıt sarfiyatı ile başka bi araç getirin onu alalım, yaptılarda yada sattılarda bizmi almadık.
İÇİNİZE SİNECEK BİR ARAÇTIR HİÇ KORKMAYIN, OLMADI İKİNCİ EL ALMIŞSANIZ EN AZINDAN ALDIĞINIZ FİYATIN ÇOK AZINA ELİNDEN ÇIKARIRSIN KARDEŞİM

1014 Mesaj
24 Şubat 2013; 15:25:46 

Konu bildiğin hortlamış.

4541 Mesaj
24 Şubat 2013; 23:13:53 

2007 model Marina Comfot TDI modeliyle, hor kullanılmış şekilde 150.000km devirmiş ve gram yağ yakmıyor haldeyken aracı nakit ihtiyacı dolayısıyla satmış biri olarak; motor bitiyor lafını ciddiye almayın derim.

iPod Video 5.5G 32GB CF Mod "Rockboxed" | Ultimate Ears Triple.fi 10vi

1 Mesaj
31 Ağustos 2013; 13:56:08 

bende 2010 model marina tdi kullanıcısıyım ilk sahibinden 17000 km de aldım alalı 1 yılı geçti şu an 26000 km normal servis bakımı hariç ekstra bi masraf çıkarmadı çok şükür. eğer arabanıza bakarsanız o da size bakar. araç hakkında soru sormak isteyen ulaşabilir ;)

TATA MARİNA 1.4 tdi 2010

1 Mesaj
4 Ekim 2013; 15:51:49 

bende bu aracı almadan once okadar cok arastırdım kı hep kafam karıstı.en sonunda cın arabasından gene ıyıdır deedım ve 2008 model 87000 de makyajlı kasa bır tata marına aldım malesef bana bu aracı satatn herıf sahtekar oldugu ıcın bır surude masraf etmek zorunda kaldım.bır yıldır kullanıyorum aracın şeklı cok guzel herkez begenıyor.tavanın yuksek olması ekstra ferahlık kazandırıyor.iç malzemesı kalıtesız değil arac ıcı duğmelerının ergonoımısı gayet guzel.uzun yolda surate pek gelmıyecek bır arac.yuksek oldugu ıcın....yolda soforu yormuyor.yakıt uzun yolda cok ıyı ama sehır ıcın agır kasa dusuk motor dıger dızellere gore yanı crdi ilere gore sarfıayt yuksek.tıpık sorun oalrak akıslerı ve motor kulakları.kullanıcaya gore sorun cıkarabılıyor.sert kullanıma uygun bır arac oldugunu sanmıyorum.ankarada ıyıaksu yetkılı serfısıne gidiyorum bakım ve parcaların bazıları uygun yanlız bazı parcalar ates pahası.dısarıda dahada ucuza bulunabılıyor.genel olarak tata kullanıcısı olarak sakın ve tıtız sureceksenız bu fıyata daha ıyı bır arac bulunamaz.gene alsam tata alırım verdıgınız paraya gore sızı gayet mutlu edecek bır arac sadece aracın mekanık kısmı temız olsun alırken

35 Mesaj
21 Ekim 2013; 16:43:59 

Arkadaşlar model ismi konusunda kafam karışığı için soruyorum. Bana bir bilgi karışıklığı var gibi geldi. Araba ilanlarında farklı farklı isimler yazıyor ama özellikler hep aynı.

Tata Indigo Marina mı?
Tata Indigo Comfort mu?
ayrıca dicor ve dlx var?

bunlardan hangisi yada hangileri Türkiye'de olanlar? tata indigonun arkasında lx yazıyor marina falan yazmıyor.
abs, çift hava yastığı, immobilizer, otomatik cam, hidrolik direksiyon ve klima
bu ikisinde de varmı? bilen birisi cevaplarsa çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cerhan -- 21 Ekim 2013; 16:54:05 >

2368 Mesaj
22 Ekim 2013; 15:47:56 

konu hort farkindayim ama bu arabaya 22.000 lira 25.000 lira verenin aklina sasarim vallahi yaa.
git 2.el mis gibi guvenli konforlu bir araba al ne gerek var?
adamin konfor listesi quartz saat , donanim listesi gecikmeli sonen ic aydinlatma , guvenlik listesi 3.stop ile arka kapi cocuk kilidi :))

git o paraya alabildigin ibizayi al guvenligin konforun dibine vur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26_bbz_26 -- 22 Ekim 2013; 15:50:55 >

250 Mesaj
22 Ekim 2013; 19:22:01 

quote:

Orijinalden alıntı: cerhan

Arkadaşlar model ismi konusunda kafam karışığı için soruyorum. Bana bir bilgi karışıklığı var gibi geldi. Araba ilanlarında farklı farklı isimler yazıyor ama özellikler hep aynı.

Tata Indigo Marina mı?
Tata Indigo Comfort mu?
ayrıca dicor ve dlx var?

bunlardan hangisi yada hangileri Türkiye'de olanlar? tata indigonun arkasında lx yazıyor marina falan yazmıyor.
abs, çift hava yastığı, immobilizer, otomatik cam, hidrolik direksiyon ve klima
bu ikisinde de varmı? bilen birisi cevaplarsa çok iyi olur.

hocam sorunu şöyle cevaplamaya çalışayım. tata marina lar aslında indigo modelinin lx yani stwagon versiyonu tr ye gelenlerin hepsi dizel 2010 ve 2011 dicor yazıyor ama aşagı yukarı ayni motor comfort ve trendy olayına gelince comfort modeli en full ü trendy ile arasındaki fark yolcu hava yastığı ve abs fren sistemi dir..onun dışında aynidir.marinaların hepsi turboludur ancak indica ların bazılarında turbo yoktur dlx diye geçer ..turbosuz araçlar çok verimli değildir..indica larda da trendy ve comfort olayı var az da olsa benzinli versiyonu var...sedan indigolar biraz karışık benzinli sayısı daha fazla glx diye geçiyor galiba trendy ve comfort olayı sedan modellerindede var..

Dacia Lodgy 1.5 dci Laureate 7 Kişilik

35 Mesaj
22 Ekim 2013; 21:47:48 

quote:

Orijinalden alıntı: murat8228

hocam sorunu şöyle cevaplamaya çalışayım. tata marina lar aslında indigo modelinin lx yani stwagon versiyonu tr ye gelenlerin hepsi dizel 2010 ve 2011 dicor yazıyor ama aşagı yukarı ayni motor comfort ve trendy olayına gelince comfort modeli en full ü trendy ile arasındaki fark yolcu hava yastığı ve abs fren sistemi dir..onun dışında aynidir.marinaların hepsi turboludur ancak indica ların bazılarında turbo yoktur dlx diye geçer ..turbosuz araçlar çok verimli değildir..indica larda da trendy ve comfort olayı var az da olsa benzinli versiyonu var...sedan indigolar biraz karışık benzinli sayısı daha fazla glx diye geçiyor galiba trendy ve comfort olayı sedan modellerindede var..

teşekkür ederim bilgi için. yıllara görede donanım değişiyormuş, forumda yazıyordu, 2011de sanırım ya klima ya abs yoktu.
dizel, abs, hid.direksiyon, çift hava yastığı, merkezi kilit, otomatik camlar, immobilizer ve klimanın hepsinin bir arada olduğu model "2005-2010 arası tata indigo marina 1.4 tdi comfort" diyebiliriz öyleyse?

250 Mesaj
22 Ekim 2013; 21:55:59 

klima standart çok nadir eski indica larda yok..onun dışında 2006 da da 2011 dede klima standart 2011 lerde abs yok yolcu hava yastığı yok..klimasıda arızalı değilse iyi çalışır. bende daha önce 2009 marina comfort vardı..mayıs da sattım...bende ilk arabayı araştırmaya başladıgımda hiç bir şey bilmiyordum ..araştırarak zamanla ögrendik..bir yakınımda benim vesile olmamla indica almıştı oda kullandı sorunsuz şekilde geçen ay sattı...

35 Mesaj
22 Ekim 2013; 22:12:09 

quote:

klima standart çok nadir eski indica larda yok..onun dışında 2006 da da 2011 dede klima standart 2011 lerde abs yok yolcu hava yastığı yok..klimasıda arızalı değilse iyi çalışır. bende daha önce 2009 marina comfort vardı..mayıs da sattım...bende ilk arabayı araştırmaya başladıgımda hiç bir şey bilmiyordum ..araştırarak zamanla ögrendik..bir yakınımda benim vesile olmamla indica almıştı oda kullandı sorunsuz şekilde geçen ay sattı...

Bende de daha önceden lada samara 93 vardı sattım. Şimdi tata düşünmeye başladım ve kararımı büyük ölçüde verdim marina 1.4 tdi comfort. 2008-2010 arası düşünüyorum. Bakalım kısmet. Çok kötü yorumlar var, kullananlarında iyi yorumları var. Sizde memnun olan kesimdensiniz :)

250 Mesaj
22 Ekim 2013; 22:21:32 

quote:

Orijinalden alıntı: cerhan

Bende de daha önceden lada samara 93 vardı sattım. Şimdi tata düşünmeye başladım ve kararımı büyük ölçüde verdim marina 1.4 tdi comfort. 2008-2010 arası düşünüyorum. Bakalım kısmet. Çok kötü yorumlar var, kullananlarında iyi yorumları var. Sizde memnun olan kesimdensiniz :)

ben öncelikle aracın markasına degil kendisine bakmanın doğru olduguna inananlardanım..bir araç düşünün üst sınıf marka ama hor kullanılmış,yorulmuş,kazalı v.b. bu araç sırf markası yüzünden bence tercih edilmez..sonuçta aracın fiyatı ortada bunun karşılıgı sundugu özellik modeli ortada size çok üst sınıf vadetmiyor..noksanları elbette var eksi yönleri elbette var ama fiyatı ortada bu fiyata gayet iyi bir otomobil geniş aile aracı ben memnun kaldım araçtan ikinci eli yok olayı tamamen efsane her araç gibi eger mantıklı bir fiyat yazarsanız aracınızda sorun yoksa kolayca satılır...bütçenize göre temiz bir marina bulursanız tavsiye ederim. çünkü o fiyatlara başka eli yüzü düzgün araç yok....

35 Mesaj
22 Ekim 2013; 22:25:21 

quote:

ben öncelikle aracın markasına degil kendisine bakmanın doğru olduguna inananlardanım..bir araç düşünün üst sınıf marka ama hor kullanılmış,yorulmuş,kazalı v.b. bu araç sırf markası yüzünden bence tercih edilmez..sonuçta aracın fiyatı ortada bunun karşılıgı sundugu özellik modeli ortada size çok üst sınıf vadetmiyor..noksanları elbette var eksi yönleri elbette var ama fiyatı ortada bu fiyata gayet iyi bir otomobil geniş aile aracı ben memnun kaldım araçtan ikinci eli yok olayı tamamen efsane her araç gibi eger mantıklı bir fiyat yazarsanız aracınızda sorun yoksa kolayca satılır...bütçenize göre temiz bir marina bulursanız tavsiye ederim. çünkü o fiyatlara başka eli yüzü düzgün araç yok....

Bende öyle düşünüyorum. Teşekkür ederim cevaplarınız için. :)

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.586