Şimdi Ara

## MSI'dan Pasif Soğutmalı ve 512MB GDDR3 Bellekli HD 3650 Geliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## MSI'dan Pasif Soğutmalı ve 512MB GDDR3 Bellekli HD 3650 Geliyor ##

AMD-ATi'nin Ocak ayında kullanıma sunduğu HD 3400 ve 3600 serisi ekran kartları her ne kadar aynı zaman dilimi içerisinde kullanıma sunulan çift çekirdekli HD 3870 X2'nin gölgesinde altında kalmış olsalar da sahip oldukları teknik özellikler ve fiyat seviyeleri ile dikkat çekmeyi başarıyorlar. 55nm üretim teknolojisine sahip olan yeni ekran kartlarından HD 3400 serisi Hybrid Crossfire teknolojisine verdiği destek, HD 3600 serisi ise özelliklerine nazaran sahip olduğu fiyat seviyesi ile öne çıktığı ATi'ye yakın kaynaklarca iddia ediliyor. ATi'nin önemli partnerlerinden MSI, hem pasif soğutmalı hemde 512MB GDDR3 bellekli yeni bir HD 3650 modeli hazırladı. R3650-T2D512Z kod adına sahip olan yeni ekran kartı özellikle sahip olduğu pasif soğutma ünitesiyle HTPC'lere göz kırpıyor. 575MHz gpu ve 1600MHz bellek saat hızına sahip olan ekran kartı PCIe 2.0 ve DirectX 10.1 desteğine de sahip. UVD teknolojisi sayesinde yüksek tanımlı videolara yönelik olarak donanımsal hızlandırma sağlayabilen ürün çift DVI ve HDTV destekli tv çıkışlarına sahip olmak üzere adaptör aracılığıyla HDMI konusunda kullanıcılara yardımcı olabiliyor. Kısa süre içerisinde kullanıma sunulması beklenen ekran kartının fiyatı hakkında net bir bilgi şu an için bulunmuyor.

• MSI sessiz çözümlerine devam ederek kullanıcıların gönüllerini ferhetmeye devam edecek gibi

bu arada bu sessizliği yapan firmalardan sıyrılabilirse onun yararına olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: moravec

MSI sessiz çözümlerine devam ederek kullanıcıların gönüllerini ferhetmeye devam edecek gibi

bu arada bu sessizliği yapan firmalardan sıyrılabilirse onun yararına olur

• ne kadar kısa göründü bana
  • bellekleride soğutsa iyi olurmuş.
  • allah allah ben mi yanlış görüyorum.
    o 2 cf köprü arsındaki vida neyin nesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: menem

allah allah ben mi yanlış görüyorum.
    o 2 cf köprü arsındaki vida neyin nesi

Abi heryerde var ya.Galiba sogutucuyu tutturmuşlar.Ama cf yapsan nolur ki deyip pek sallamamışlar o köprü ayaklrını galiba
  • İşte buna gereksiz diyebilirsiniz.
    quote:

Orjinalden alıntı: max975
    ne kadar kısa göründü bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: pislik345

bellekleride soğutsa iyi olurmuş.

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.