Şimdi Ara

koreliler nasıldır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
407
Cevap
9
Favori
148.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu Koreliler nasıl insanlar bizzat tanışan muhattap olan var mıdır? gelenekleri görenekleri ne? Ne tür kız ya da erkeklerden hoşlanırlar?
    falan filan lütfen ne biliosanız yazın
  • FAKE
  • 2002 kore-japonya dünya kupasına ev sahipliği yaptıydı bi bunu hatırlıyorum
  • Nan adinda bir arakadasim var, gercekten cok sicakkanli insanlar. Bizlere gore , biraz ilginc tarzlari var, mesela karaoke barlara gitmeyi cok severler. Bunun disinda , yemeklerinde cok dikkat ettim, seker ve tuz neredeyse yok denecek kadar az kullanirlar. Ickiyi cok kacirdikalrinda , cok gevezelik yaparlar Birde yabanci dilleri cok kotudur, Genelr olarak uzak dogulularda bu sorun var galiba , hep dikakt etmisimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eDDiè -- 17 Mart 2008; 1:10:28 >
  • iyi adamlardır, Çinliler benzemezler.

Kimçi denen bir turşu yerler ekmek niyetine.

Kore savaşının hediyesi olarak mutfaklarinda sarımsak soğan,acı biber (urfaya bayılırlar eminim) ve kimçi turşusu bolcadir.

Karı kız konusunda biraz abazadırlar :)

Türklerle çok benzerler.
  • Şunu hatrladım Ağız şapırdatarak yerler yemekleri... beğendiklerinin göstergesiymiş...Bayanlarda bi zayıflık takıntısı var 45 kiloysa bile çok kiloluyum diolar.
  • kızları müthiştir
  • Karede cesareti kanıtlamak için canlı ahtapot yerler.
  • Aslında bu benim konum da bu saatte şimdi uğraşamam.

Yanımda şuan koreli var az önce pes te 2-1 çaktım ve şuan morali bozuk.

Ağlamakta
  • ya erkekleri?
  • bu nasıl

koreliler nasıldır?
  • Erkekleri

1 .ABAZA Bize benziyorlar

2 .Aşırı derecede saf

3.Korkaklar

4.Planlılar

5. Sinirlelenmiyorlar kolay kolay

6 Psikopatlıkları yok

7. Çok çalışkanlar

8. Günde max 6 saat uyuyorlar

9.Oyun hastası hepsi özellikle stratejide

10. gym e gidiyorlar

11. Müzik aleti öğreniyorlar en az bir tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PALADİUS_ARAGONES -- 17 Mart 2008; 1:43:28 >
  • çok hoş kız hakkaten....ama nedendir bi ezilmişlik var galiba ruhlarında mesela 2 Koreliyle çıktım sürekli neden ben neden Avrupalı ya da başka bi ülkeden biri değil de ben gibi sorular soruyodo ikisi de...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hyunsoosea

çok hoş kız hakkaten....ama nedendir bi ezilmişlik var galiba ruhlarında mesela 2 Koreliyle çıktım sürekli neden ben neden Avrupalı ya da başka bi ülkeden biri değil de ben gibi sorular soruyodo ikisi de...

Ezilmişlik değil ürkeklik ve kanlarını korumak istiyorlar yani aile bağları kuvvetli olduğundan sit... seni evlenemessin ailesi izin vermez kültürlerine çok

bağlılar ama bağnaz değiller .Çok uysallar namus kavramı bizlere benziyor
  • evet ya orası doğru mesela benimki de çok bağlıydı ailesine,baya çıktık ve bana sonunda dediği şuydu " Seninle bir ömür boyu olmayı hakkaten çok isterim ama yapamam." Sebep:Aileleri asla yabancı bi kana izin vermiyo.Yani benim bildiğim kadaryla geleneklerini hala yaşatanlar öle... Çok kızmıştım korkalık cesaretsizlik die ama kabullendik malesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: hyunsoosea

evet ya orası doğru mesela benimki de çok bağlıydı ailesine,baya çıktık ve bana sonunda dediği şuydu " Seninle bir ömür boyu olmayı hakkaten çok isterim ama yapamam." Sebep:Aileleri asla yabancı bi kana izin vermiyo.Yani benim bildiğim kadaryla geleneklerini hala yaşatanlar öle... Çok kızmıştım korkalık cesaretsizlik die ama kabullendik malesef

Offfffffffff

1 aydır aynı durum kıza sölücem ama kabul etmiyor hatta evlenme teklif edecektim ama. BU yüzden kalbime gördüm
  • Valla ben de hala aşığım benimki Koreye döneli 1 ay oldu malesef bana açıkca söledi giderken arkadaş kalalım die.ama yediremiyorum içimde kaldı. ha dedinmi de gidemiyosun ki Kore'ye de...düşünüyorum çabalasam mı gitsem mi oralara die ama fos çıkması çok yüksek sonra elin kolun bağlı dön gel...
    offffff offfff
  • Kısa süre Güney KOre'de Incheonda bulunmdum ve ayrıca 3 yıl önce okulda koreli arkadaşlarda vardı. Türklere sempatileri bayağı fazla. Benim bulunduğum masada özellikle sırplar, koreliler ve tayvanlılar yer kapmaya çalışırlardı. Sırplarda özellikle dikkatimi çeken bir şey vardı. Hemen hemen herkesi 3. sınıf görür ve kimseye yanaşmazlardı Türkler hariç! Bu da ilginç bir noktayı dikkatimi çeken.. Türkleri sevmeselerde saygı duyuyorlar ve unutmadıkları ve derslerde bile şakayla karışık beni işaret ederk bunun ataları benim ülkemi 500 snee yönetti diye:)))
  • Kore'de bulunduğunuza göre tavırları,giyimleri,yaşayış tarzları evleri falan nasıl? Bi fikir edindiniz mi?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.