- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Sakal Ve bıyık Çıkmasını Hızlandırmak?
74 Cevap110971 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Mart 2008; 22:21:42 

İçin Neler yapılabilir arkadaşlar

Lütfen Sadece Konu İle ilgili Mesajlar Yazın

Çıkmasın Daha iyi şeyler yazmazsanız sevinirim?

3590 Mesaj
16 Mart 2008; 22:22:57 

bu arada yaş kaçtı?

162 Mesaj
16 Mart 2008; 22:23:12 

Jiletle traş olacaksın

Uzaklaştırılmış
16 Mart 2008; 22:24:31 

quote:

Orjinalden alıntı: barman

bu arada yaş kaçtı?

17 ye Gircem Hocam

@black shadows

Kardeşim Kimileri Jilet Hurafe İşi Yaramaz Diyor ama Kararsız Kaldım

3590 Mesaj
16 Mart 2008; 22:27:38 

peki kösemisin yoksa çıkıyoda tüğ kıvamında felanmı diyorsun

Uzaklaştırılmış
16 Mart 2008; 22:31:32 

quote:

Orjinalden alıntı: barman

peki kösemisin yoksa çıkıyoda tüğ kıvamında felanmı diyorsun

Hocam Bıyıklarım Çıkmaya Başladı Hafif Hafif Tüy Kıvamında Sakallarda Çok Az Tüy var

1684 Mesaj
16 Mart 2008; 22:32:56 

ya kardeşim demişsin ama, sen yine de dikkate al. çıkınca da nerden cıktı bunlar dersin inan bak. kılda tüyde keramet olsa..... çıkmazdı zaten

KATILIM ZAMANI; 1 Eylül 2006

368 Mesaj
16 Mart 2008; 22:36:39 

Dostum bırak kendi doğal hali ile çıksın sana söylim yoksa erken faln istersen habire jilet faln vurursan hem cildine zarar verirsin hemde çok kötü sakal çıkma ihtimali var .. zaten yaşın gelince onlar kendi kendine çıkmaya başlıcak merak etme

Uzaklaştırılmış
16 Mart 2008; 22:40:36 

quote:

Orjinalden alıntı: MFIRE

Dostum bırak kendi doğal hali ile çıksın sana söylim yoksa erken faln istersen habire jilet faln vurursan hem cildine zarar verirsin hemde çok kötü sakal çıkma ihtimali var .. zaten yaşın gelince onlar kendi kendine çıkmaya başlıcak merak etme

Hocam Konun Başında Ne Yazıyor

Uzaklaştırılmış
16 Mart 2008; 22:41:11 

daha nasıl yaşı gelcek adam 17 yaşında

Uzaklaştırılmış
16 Mart 2008; 22:42:39 

quote:

Orjinalden alıntı: gezegenidünya

Demi

Uzaklaştırılmış
16 Mart 2008; 22:44:46 

Jilet vur hergün süren varsa günde 2 kez.Ustura daha iyi olabilir ama bilemiyorum.

368 Mesaj
16 Mart 2008; 22:45:05 

Yavaşın be dostum 17 olabilir tamam , bu çıkmıyacağı anlamına gelmez ki .. Genetiktir elbet çıkar dostum sendede hiç mi sakal yok be

3658 Mesaj
16 Mart 2008; 22:45:10 

ya sende bozukluk var ya ben yanlış biliyorum.

"13 ten itibaren saka ve bıyık çıkmaya başlar."

Çünkü benimde yas 17 ama tüyü aştım

Let them come...Frostmourne Hungers!
iPhone 5S Silver 32GB
PSN : KochakTR

373 Mesaj
16 Mart 2008; 22:45:40 

quote:

benim yaş 20 daha yeni çıkıyo dert mi ediyom

Milli sınırlar içinde bulunan yurt parçaları bir bütündür; birbirinden ayrılamaz. M.K.ATATÜRK

http://www.teknoloji.kuark.org/

368 Mesaj
16 Mart 2008; 22:47:16 

quote:

Orjinalden alıntı: ozan1179

benim yaş 20 daha yeni çıkıyo dert mi ediyom

Bak dostum görüyorsun takma kafana salla

Baby face olursun sende

902 Mesaj
16 Mart 2008; 22:51:33 

15 Yaşımdan beri düzenli traş oluyorum ama 17 yaşında bile çıkmayanlar var takma zamanla çıkar jilet filanda sürme tam çıkmadan
makine ile filan ol zaten okula gidiyosan traş olurken berber makine ile alır sen elini sürme hiç

kimi arkadaşlarım var 14 yaşında babası kadar sakalı var bünye meselesi

INTEL i5-4670K // CM Seidon 120V // MSI Z87-G43 GAMING // CORSAIR XMS3 - 8GB DDR3 1600MHz CL9 // AMD ASUS R9 280X DirectCU II TOP
SAMSUNG 250GB 840 EVO SSD // WESTERN DIGITAL Caviar Black SATA2 1TB 64MB // CORSAIR HX Series 750W 80PLUS GOLD PSU
CORSAIR Vengeance C70 Gaming Case // SAMSUNG P2350 23" LCD 2ms // LOGITECH X540 70W 5.1 //ASUS Xonar DG 5.1
SENNHEISER PC 320 G4ME // LOGITECH G103 // RAZER Deathadder 2013 // STEELSERIES qck mass

Uzaklaştırılmış
16 Mart 2008; 22:52:19 

ELİZABETH

86 Mesaj
16 Mart 2008; 22:55:35 

ne yapacan sakalı bıyığı çıkmasın daha iyi eğer çıkmasını istyorsan yüzüne bol bol testestron hormonu sürersen hemen çıkar ama ben denemedim öyle duydum

68 Mesaj
16 Mart 2008; 22:55:35 

jilet hızlandırır hurafe filan değil
ben 14 yaşımdan itibaren jiletle olmaya başladım(şimdi 17) çabuk çıksın diye değil tüylenmiştim kötü bi görüntüydü olmaya başladım.
şimdi iki günde bir traş olmam gerekiyor ama hala harbi sakal gibi çıkmadı sık değil yani
berberime sordum 2-3 sene sonra normal yetişkinlerin ki gibi çıkar dedi

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

167 Mesaj
16 Mart 2008; 23:01:05 

aşığıdan yukarı doğru tıraş ol bak nası birden artacak
Arkadaşım tarafın da berber tavisyesi üzerine denemiştir sonuç olumlu

902 Mesaj
16 Mart 2008; 23:06:49 

Sakın aşşağıdan yukarı vurma sonra saklların yukarı doğru çıkmaya başlar ters almaya kalkarsan suratın yanar

En güzel kesim her yerini yukardan aşşağı doğru al
Sakalların aşşağı doğru uzayacağından çenende yoğun bir sakal şekili oluşturabilirsin

INTEL i5-4670K // CM Seidon 120V // MSI Z87-G43 GAMING // CORSAIR XMS3 - 8GB DDR3 1600MHz CL9 // AMD ASUS R9 280X DirectCU II TOP
SAMSUNG 250GB 840 EVO SSD // WESTERN DIGITAL Caviar Black SATA2 1TB 64MB // CORSAIR HX Series 750W 80PLUS GOLD PSU
CORSAIR Vengeance C70 Gaming Case // SAMSUNG P2350 23" LCD 2ms // LOGITECH X540 70W 5.1 //ASUS Xonar DG 5.1
SENNHEISER PC 320 G4ME // LOGITECH G103 // RAZER Deathadder 2013 // STEELSERIES qck mass

162 Mesaj
16 Mart 2008; 23:08:19 

quote:

Orjinalden alıntı: El_Karus_midyat

17 ye Gircem Hocam

@black shadows

Kardeşim Kimileri Jilet Hurafe İşi Yaramaz Diyor ama Kararsız Kaldım

Normalde senin yaşında sakal-bıyık çıkmış olur. Ama insandan insana değişir.
Jiletle traş ol dedim diye sakın yarın gidip ilk gördüğün marketten bir tane permatik kapıp saldırma yüzüne.

Öncelikle karar vermen lazım, gerçekten sakal istiyor musun? Çünkü tam çıkmaya başladığın sık sık traş olacaksın, kimi zamanlar olmaya üşeneceksin.
Ayrıca traş olunca o tüylü yüzü de unutman lazım. Traş cildi bozar deniyor da , erkeksin sonuçta sakal çıkan bir yüzün bebek gibi olmasını beklemeyeceksin

Sakal istediğine karar kılarsan, makina mı jilet mi buna karar vermen lazım. Ben zamanında makina ile başlamıştım ancak bir gün jileti denedim ve makinayı o gün bıraktım.
Başlangıç için makina düşünebilirsin.

Jiletle olacaksan da , kendi başına bir şeyler yapmaya kalkma. Örneğin babana söyle, ilk traş olurken yanında olsun.
Çünkü malum sakal çıksın heyecanıyla saçma yerleri kesmen, yanlış sekilde kesmen veya daha kötüsü yüzünü kesmen mümkün
O yüzden ilk traşta bir bilen yanında olsun.

Ayrıca diğer bir tavsiyem, jiletle traş olurken hep aynı yöne doğru ol. Sağa-sola , aşağı-yukarı hepsini bir arada yaparsan
ileride suratın sakal çıktığında sanki yüzündeki kılları makinayla kesmişsin ama yüzünü yıkamamışsın gibi durur. Hepsi farklı yöne çıkar.
Diğer bir şey de, terse doğru al daha iyi çıkar olayına girme. Kıl dönmesi olur ve yüzün sivilce içinde kalabilir.

Uzaklaştırılmış
16 Mart 2008; 23:13:31 

quote:

Orjinalden alıntı: bLack §hadow§

Jiletle traş ol dedim diye sakın yarın gidip ilk gördüğün marketten bir tane permatik kapıp saldırma yüzüne.

Öncelikle karar vermen lazım, gerçekten sakal istiyor musun? Çünkü tam çıkmaya başladığın sık sık traş olacaksın, kimi zamanlar olmaya üşeneceksin.
Ayrıca traş olunca o tüylü yüzü de unutman lazım. Traş cildi bozar deniyor da , erkeksin sonuçta sakal çıkan bir yüzün bebek gibi olmasını beklemeyeceksin

Sakal istediğine karar kılarsan, makina mı jilet mi buna karar vermen lazım. Ben zamanında makina ile başlamıştım ancak bir gün jileti denedim ve makinayı o gün bıraktım.

Jiletle olacaksan da , kendi başına bir şeyler yapmaya kalkma. Örneğin babana söyle, ilk traş olurken yanında olsun.
Çünkü malum sakal çıksın heyecanıyla saçma yerleri kesmen, yanlış sekilde kesmen veya daha kötüsü yüzünü kesmen mümkün

Ayrıca diğer bir tavsiyem, jiletle traş olurken hep aynı yöne doğru ol. Sağa-sola , aşağı-yukarı hepsini bir arada yaparsan
ileride suratın sakal çıktığında sanki yüzündeki kılları makinayla kesmişsin ama yüzünü yıkamamışsın gibi durur. Hepsi farklı yöne çıkar.
Diğer bir şey de, terse doğru al daha iyi çıkar olayına girme. Kıl dönmesi olur ve yüzün sivilce içinde kalabilir.

Gerçekten İstiyorum Bir Kaç Kez Vurum Jilet Yüzümü Parçalamadım Ama

Uzaklaştırılmış
16 Mart 2008; 23:15:36 

quote:

Gerçekten İstiyorum Hocam Arko Traş Bıçagım Bile Yanımda Hazır

1969 Mesaj
16 Mart 2008; 23:20:47 

arkadaşlar saçma saçma konusmayın üniye gidiyom 20 yaşındayım anca yüzümü kaplamaya başlıyor 17 de full sakalmı bekliyonuz??

Ki sınıfta en çok çıkanlardan biri benim millette bıyık bile yok ...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

68 Mesaj
16 Mart 2008; 23:23:27 

quote:

Orjinalden alıntı: ozkosif

aşığıdan yukarı doğru tıraş ol bak nası birden artacak
Arkadaşım tarafın da berber tavisyesi üzerine denemiştir sonuç olumlu

sakın yapmayın zaten ergensizin sivilce vardır iyice artar

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

1347 Mesaj
16 Mart 2008; 23:24:45 

21 yaşındayım bıktım be sakal kesmekten

2944 Mesaj
16 Mart 2008; 23:26:04 

git berbere usturayı tersten vurdur
bide sarmısak sür
kaba sakal olursun

Uzaklaştırılmış
16 Mart 2008; 23:26:48 

dostum sımdı ben 16 yasındayım,yanak cene bıyık komple yumusak sakal tabır ettıgımız cınsten sakal,sımdı soyle yapıcaksın berberın cıragını kafalıycaksn,usturaya vurdurcan yuzunu sonra 10 gun boyunca her tuvalete gıttıgınde yuzune cılet suruceksın ve badem yagı suruceksın badem yagını gunde 2 kere sur,eger yıne cıkmassa yapacak bısy yok cunku bu dedıgım sey tavuk g..u gıbı suratımı kıllı hale getırmıstır.tecrubeyle sabıttı

59 Mesaj
16 Mart 2008; 23:28:33 

quote:

Orjinalden alıntı: mad_men

dostum sımdı ben 16 yasındayım,yanak cene bıyık komple yumusak sakal tabır ettıgımız cınsten sakal,sımdı soyle yapıcaksın berberın cıragını kafalıycaksn,usturaya vurdurcan yuzunu sonra 10 gun boyunca her tuvalete gıttıgınde yuzune cılet suruceksın ve badem yagı suruceksın badem yagını gunde 2 kere sur,eger yıne cıkmassa yapacak bısy yok cunku bu dedıgım sey tavuk g..u gıbı suratımı kıllı hale getırmıstır.tecrubeyle sabıttı

LordBrutaL NoW Clan PearlS

Uzaklaştırılmış
16 Mart 2008; 23:46:03 

quote:

Orjinalden alıntı: mad_men

Ne Kadar Süre devam edecem böyle?

Uzaklaştırılmış
17 Mart 2008; 19:50:18 

quote:

Orjinalden alıntı: El_Karus_midyat

Ne Kadar Süre devam edecem böyle?

1 ay devam et.

18 Mesaj
17 Mart 2008; 21:12:14 

Bugün 17mi doldurup 18ime giren bir genç olark, 0 sakal, tüy bıyık evresindeyim.. hala

1 Mesaj
17 Mart 2008; 21:19:37 

balta balta

2369 Mesaj
17 Mart 2008; 21:24:15 

Traş olmaktan bıktım keşke köse olsaydım diyorum bazen Bu kadar kafanı takma bence bırak zamanı gelince çıksın.
Ama şunu söyleyebilirim bu meşhur konturlu markanın jiletlerini kullandığımda sakalım daha çabuk çıkıyordu.

8090 Mesaj
17 Mart 2008; 21:26:52 

ya arkadaşlar ben de 5 günde 1 traş oluyorum yaş 16.peki sakal çıkamsını nasıl engelleyeceğim???????????????????????

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
17 Mart 2008; 21:39:54 

1001 çeşit pislik bul, sonra bir güzel kaynat suratına sür

8090 Mesaj
17 Mart 2008; 21:43:04 

quote:

Orjinalden alıntı: yacag

1001 çeşit pislik bul, sonra bir güzel kaynat suratına sür

benim için yaptığınız tavsyemi?

ya arkadaşlar hakketen yokmudur bunun çaresi.sakal çıkmaması için

466 Mesaj
18 Mart 2008; 0:00:39 

quote:

Orjinalden alıntı: denizg

benim için yaptığınız tavsyemi?

ya arkadaşlar hakketen yokmudur bunun çaresi.sakal çıkmaması için

walla bi yol war ama geri dönüşü yok o da lazer epilasyon ama askerde çok rahat edersin ben sana sööliiim her sbh 10 dakka fazla uyursun

15 Mesaj
18 Mart 2008; 0:20:19 

Sarımsak sür bizim arkadaş zamaında çok sürmüş orta 1 deyken babam gibi görünüyodu orta sona gidenler görünce abi diyodu o zamanlar

Dh 2006 Üyeleri

1679 Mesaj
18 Mart 2008; 0:21:35 

SARIMSAĞI EZ sonra suratına sür

And the Raven, never flitting, still is sitting, still is sitting
On the pallid bust of Pallas just above my chamber door;
And his eyes have all the seeming of a demon's that is dreaming,
And the lamp-light o'er him streaming throws his shadow on the floor;
And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted—nevermore!

1640 Mesaj
18 Mart 2008; 0:23:11 

ben de 15 yaşındayken ''ilerde sakal traşı olmaktan bıkacaksın'' dediklerinde olsun sakalım bol olsun da bıkayım diyordum şimdi 32 yaşındayım ve sakal traşı olmaktan bıkmış durumdayım gerçekten...ayrıca sakalın ne kadar çok olursa saçın o oranda dökülür...bence dogal hal,ine bırak ve kafanı daha önemli işlere yor...

6506 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
VOITH
18 Mart 2008; 0:23:31 

quote:

17 çok az ki

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..
Mercedesin yıldızından daha güçlü bir yıldız varsa o da chryslerın yıldızıdır..

1 Mesaj
19 Mart 2008; 17:40:07 

17 az mı ? Bizim okulda bakıyorum da, lise 1'e giden elemanlar kabasakal olmuş hepsi

Bitti Söndürdüm.. | | Fakat anlatabilecek kelime, cümle yok hislerimi..

Uzaklaştırılmış
19 Mart 2008; 17:50:11 

16 yaşındayım çenemde ciddi sakal war yanaklardan çıkmaya başladı bıyık zaten war bıyıgı kesiyorum sakal duruyo keşke sakalım olsada kirli sakal bıraksam ahhh ahh

3986 Mesaj
19 Mart 2008; 17:50:50 

quote:

alt tarafı traş olacak ya adam kasma bu kadar
çocuk yapmaya karar verecekmiş gibi uzatmışsın olayı

Uzaklaştırılmış
19 Mart 2008; 18:00:51 

Çok İyi Teselli Veriyorsunuz

Lazer Epilasyon Filan Param yetmez Benim Bana Natural Şeyler Lazım

8090 Mesaj
19 Mart 2008; 18:15:34 

quote:

Orjinalden alıntı: Spectre

walla bi yol war ama geri dönüşü yok o da lazer epilasyon ama askerde çok rahat edersin ben sana sööliiim her sbh 10 dakka fazla uyursun

ben askere gidemeyeceğim zaten işitme kaybım var

nasıl yapılıyor lazer epilasyon ve ne kadar

484 Mesaj
19 Mart 2008; 18:20:08 

testosteron gel kullanman gerekiyor.

3169 Mesaj
19 Mart 2008; 18:23:37 

Sakalın çıkınca ne oluyor? Adam mı oluyorsun..?
Çıkmaması daha iyi, hergün traşla felan uğraşmazsın..

IF BLOOD IS YOUR DESIRE
BLOOD SHALL FLOW

206 Mesaj
19 Mart 2008; 18:27:53 

Uzaklaştırılmış
19 Mart 2008; 18:33:56 

Beard speeder gel satılıyor. amerikan pazarında bulabilirsin.

2439 Mesaj
19 Mart 2008; 18:37:08 

Testesteron yani erkeklik hormonu hapları ve + jilet ama hiç tavsiye etmem askerde zorluk çekersin bu arada yaşım 15 sakal tüy şeklinde bıyıkların dudağıma deyecek neredeyse vede hiç jilet falan vuramam.Mallık olur bana göre hebire sakalmı kesecem.

Gözüm,aklım,fikrim var deme; hepsini öldür..
Sana göl gibi gelen,O çöl diyorsa; çöldür..

Uzaklaştırılmış
19 Mart 2008; 18:37:52 

quote:

Orjinalden alıntı: Jean de Joinville

Beard speeder gel satılıyor. amerikan pazarında bulabilirsin.

Turkiyede bulabilirmiyim ecczane filan

4088 Mesaj
22 Mart 2008; 21:37:16 

hort

Uzaklaştırılmış
22 Mart 2008; 21:43:50 

sene başında bir kıl yoktu
şimdi 2 günde bir traş oluyorum
daha önce kıl çıksın diye yaptıklarımda fayda falan etmedi
zamanı gelince çıkıyo anca(en azından bende öyle oldu)
yaşımı soruyosanızda bu sene reşit olucam
ama 14 yaşında çocuk var tanıdığım çocukda bende çıkmadan önce çıktı
3 katım sakalı var
yani zamanı gelince çıkar anca yaşla veya başka şeyle alakası yok

Uzaklaştırılmış