Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
9
Favori
622.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O resimdekiler sadece icon. Yani senin pcdeki gibi seyler degil. O appler muhtemelen sende vardir sadece ismi ve iconu degisiktir. Ben bu vista maximulus un bir degisik modelini kullaniyorum (Ilk sayfada @XanderJR'in verdigi). Orda nasil yapilacagi anlatiliyor. Orda yazilanlar senin bu resmini koydugun tema icinde gecerli. Aynilarini uygulayarak yapabilirsin. Media Player da sadece tema gibi birsey. Senin music'in media player temasina donusuyor. Yoksa itouchina media player falan yuklenmiyor. Catagories programini kullanarak catagorilere ayirabilirsin. Ben 2 adet dosya yaptim oyle kullaniyorum. 1 tanesi Apps digeri de Games. Oyunlar Gamesde diger uygulamalar Apps de. Bu sekilde ayirabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

O resimdekiler sadece icon. Yani senin pcdeki gibi seyler degil. O appler muhtemelen sende vardir sadece ismi ve iconu degisiktir. Ben bu vista maximulus un bir degisik modelini kullaniyorum (Ilk sayfada @XanderJR'in verdigi). Orda nasil yapilacagi anlatiliyor. Orda yazilanlar senin bu resmini koydugun tema icinde gecerli. Aynilarini uygulayarak yapabilirsin. Media Player da sadece tema gibi birsey. Senin music'in media player temasina donusuyor. Yoksa itouchina media player falan yuklenmiyor. Catagories programini kullanarak catagorilere ayirabilirsin. Ben 2 adet dosya yaptim oyle kullaniyorum. 1 tanesi Apps digeri de Games. Oyunlar Gamesde diger uygulamalar Apps de. Bu sekilde ayirabilirsin.

saol

bende zaten ilk sayfadan yaptım yapıcagımı bi problemim yok onların ici bos ole duruolar peki bu media player theme i nereye atıyoruz varda bende o dosyanın icinde onu soruyorum?bide o my computer seklindeki screenshot ın altında bulunun bi kısım var o nasıl yapılıor(gri olan)ne ise yarar(bi yerde oraya disc space konmustu nasıl yapılabilir)?

• Kullanmadigim icin nereye atman gerektigini bilmiyorum. Bilirse @XanderJR bilir ama oda suan banli durumda. Gelmesini bekle o gelince cevap verir.
  • quote:

Kullanmadigim icin nereye atman gerektigini bilmiyorum. Bilirse @XanderJR bilir ama oda suan banli durumda. Gelmesini bekle o gelince cevap verir.
    belki basklası cevap verebilir

peki son bi sorubu 2 resimde nası mydocuments 2 tane yani nasıl 2 tane yapılıo?bi ana sayfada bide baska bi kategoriye nasıl koyulur?
     iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler!

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholet -- 24 Mart 2008; 19:01:14 >

• Belkide resimler baska zamanlarda cekilmisdir. My documents ana ekrandayken cekmislerdir sonra My computerin icine atip bir de orda resim cekmislerdir. Bazen hata oluyor dosyanin icine atsan bile ana ekranda program kaliyor oyle birsey de olmus olabilir. Tam olarak nedenini bilemiyorum.
  • quote:

Belkide resimler baska zamanlarda cekilmisdir. My documents ana ekrandayken cekmislerdir sonra My computerin icine atip bir de orda resim cekmislerdir. Bazen hata oluyor dosyanin icine atsan bile ana ekranda program kaliyor oyle birsey de olmus olabilir. Tam olarak nedenini bilemiyorum.

saol ayrı zamanlarda belli 9:40 , 9:45 bide wi-fi azalmısbide ben onu sorucam iste bunu ''Bazen hata oluyor dosyanin icine atsan bile ana ekranda program kaliyor'' duzelirmi nasıl duzelir

sana da cok yuklendim cevapların icin cok saol
  • Benim basima o olay sadece bir kez geldi oda converter adli programda. Ne kadar denediysem de ana ekrandakindan kurtulamadim. Bende toptan sildim.
  • quote:

Benim basima o olay sadece bir kez geldi oda converter adli programda. Ne kadar denediysem de ana ekrandakindan kurtulamadim. Bende toptan sildim.

benimkide converter da oldu o kadar olsun dedim duruo bakalım

bu sorum herkese ipod touch a icon yukleyebilecegimz vs siteleri yazarsanız memnun olurum(icon wallpaper theme battery images vs.)anlamısınızdır umarım
  • Arkadaşlar bikaç gündür apollo ve mobilechat programlarıyla uğraşıyorum bir türlü çalıştıramadım

1.1.4 olmasına rağmen 1.1.3 gösteriyor ipod, nedendir acaba ? apollo ve MC'ın çalışmaması bununla ilgili olabilir mi ?
  • quote:

@PHI
    Ya yokus falan yok. Yol dumduz. Downgrade dedigimiz sey 3-4 dk suruyor. Kasma kendini
    Gelmedi mi hala senin touch?

Çarşamba'ya inşallah

Touch gelsin şu vista teması var ya. Onu kesinlikle yüklemek istiyorum. Başını çok ağrıtacağım şimdiden söyleyeyim.

• Yarindan itibaren bu saatlerde forumda olamayacagim. Turkiye saati ile gece 12 de girebilecegim en erken. O saati beklersen severek yardim ederim.
  • quote:

Yarindan itibaren bu saatlerde forumda olamayacagim. Turkiye saati ile gece 12 de girebilecegim en erken. O saati beklersen severek yardim ederim.

Neyse olsun. Ben foruma yazarım. Herkes bir şekilde sorunun çözümünü bulur

• ipod touch a icon wallpaper theme battery images vs. yukleyebilecegimz siteleri yazarsanız memnun olurum(www.thememyphone.com ,http://www.ipodtouchfans.com vs gibi)

anlamısınızdır umarım
  • arkadaşlar film donusturup touchda izlicem ama adam gibi program bulamadım. filmleri donusturuyorum ama altyazıları gommuyo. altyazı ve film aynı klasorde ve aynı isimde. total video converter ve Free Video to iPhone Converter kullandım sonuc sıfır. yardımcı olurmusunuz
  • quote:

--iPod da şarkı ve şarkısı isimleri karman çorman ID TAG ları düzenlemek için güzel bir program
    V a r! Adı da Tag&Rename
    Arkadaşlar bu program öyle kullanışlıki alıştıktan sonra gerçekten çok zevkli oluyor albüm bilgileri düzenlemeleri...
    Bildiğiniz gibi iPod da attığınız mp3 ler klasör olarak değilde Şarkıcı-Albüm olarak gözüküyor ve bunların düzgün ve hoş bir şekilde gözükmesi için özenli düzenlenmiş olması lazım...
    Tag&Rename programı ile bunu yapmak gerçekten çok basit..
    Yakın zamanda o program ile ayrıntılı bilgiyi yine bu başlık altında vereceğim---

bu program hangi source ta veya nerden bulabiliriz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Skatyyyy

Arkadaşlar bikaç gündür apollo ve mobilechat programlarıyla uğraşıyorum bir türlü çalıştıramadım

1.1.4 olmasına rağmen 1.1.3 gösteriyor ipod, nedendir acaba ? apollo ve MC'ın çalışmaması bununla ilgili olabilir mi ?

Dostum bende mobilechat v2.23 kullanıyorum ve gayet güzel çalışıo.

Eğer tema programı falan yüklerken 1.1.4 Compabilty Patch yüklediysen bu yama versiyonu 1.1.3 olarak gösterir. tema programını yükleyebilmen için bu şart ama tema programını yükledikten sonra 1.1.4 Compabilty patchi silmen gerekio eğer sen silmeyi unuttuysan o yüzden versiyon farklı gözüküyor olabilir..

• quote:

Orjinalden alıntı: wholet

quote:

--iPod da şarkı ve şarkısı isimleri karman çorman ID TAG ları düzenlemek için güzel bir program
    V a r! Adı da Tag&Rename
    Arkadaşlar bu program öyle kullanışlıki alıştıktan sonra gerçekten çok zevkli oluyor albüm bilgileri düzenlemeleri...
    Bildiğiniz gibi iPod da attığınız mp3 ler klasör olarak değilde Şarkıcı-Albüm olarak gözüküyor ve bunların düzgün ve hoş bir şekilde gözükmesi için özenli düzenlenmiş olması lazım...
    Tag&Rename programı ile bunu yapmak gerçekten çok basit..
    Yakın zamanda o program ile ayrıntılı bilgiyi yine bu başlık altında vereceğim---

bu program hangi source ta veya nerden bulabiliriz?

İlk msjda üşenmeden bütün sourceleri yükleyin diyo. sende her anlatılanı bu nerde bu nerde diye sorarak yapmak yerine tüm sourceleri eklemeni tavsiye ederim nasıl olsa source eklemenn bi zararı yok

• arkadaslar gözunuzu seveyim jailbreak ne oluor. yukleyınce ne işe yarıyor.yuklemezsek ne yapamıyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: blaackfrost

arkadaslar gözunuzu seveyim jailbreak ne oluor. yukleyınce ne işe yarıyor.yuklemezsek ne yapamıyoruz.

Jailbreak bir nevi iPodun kilidini kırmak gibi birşey..Yapmazsan sadece iPodun klasik özelliklerinden faydalanabilirsin Safari,Ajanda,Müzik,Video,Resim.. Ama eğer yaparsan oyun oynama,tema değiştirme,msne girebilme vs. özelliklerindende faydalanabilirsin.. Jailbreaksız iPod touch çok sıkıcı gelio bana sanada yapmanı tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: blaackfrost

arkadaslar gözunuzu seveyim jailbreak ne oluor. yukleyınce ne işe yarıyor.yuklemezsek ne yapamıyoruz.

jailbreak yapmazsanız ipod touchın standart bir ipodtan pekte farkı olmuyor müzik resim video bir ekstra internet
    jailbreak yapınca ise oyunlar temalar bir çok uygulama adeta bir pda ya dönüşüyor makine
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.