Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
9
Favori
622.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha önceki mesajlarda ipod touch'u yanlışlıkla 1.1.5'e çevirdiğimi söyledim.Bu yüzden de cihaz o sürüme uyumlu olmadığı için Türkçe Dil seçeneğini kabul etmiyor.Acaba nasıl tekrar 1.1.4 dönerim eğer dönersem restore mi edicem?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...
  • arkadaşlar pdf formatındaki bir e kitabı html hale nasıl getirebilirim? ilk sayfaya baktım nette araştırdım birkaç program denedim ama tam istediğim gibi olmadı. her sayfayı tek tek html hale nasıl getirebilirim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fakiramagururlu

Arkadaşlar daha önceki mesajlarda ipod touch'u yanlışlıkla 1.1.5'e çevirdiğimi söyledim.Bu yüzden de cihaz o sürüme uyumlu olmadığı için Türkçe Dil seçeneğini kabul etmiyor.Acaba nasıl tekrar 1.1.4 dönerim eğer dönersem restore mi edicem?

1.1.5 dıye bır versıyon mevcut degıl kı nasıl becerdın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: k.a.a.n.

quote:

Orjinalden alıntı: fakiramagururlu

Arkadaşlar daha önceki mesajlarda ipod touch'u yanlışlıkla 1.1.5'e çevirdiğimi söyledim.Bu yüzden de cihaz o sürüme uyumlu olmadığı için Türkçe Dil seçeneğini kabul etmiyor.Acaba nasıl tekrar 1.1.4 dönerim eğer dönersem restore mi edicem?

1.1.5 dıye bır versıyon mevcut degıl kı nasıl becerdın?

yeni çıktı vallah billah...
    onu başver de nası yapıcam bu işi?

• millet 2.0 çıkmış acep bi jb durumu war mı? aylardır beklioduk....
  • @ fakiramagururlu

ona uygun dogru durust source yoktur zaten şayet benım haberım de yok cıktıgından.
    alt surume donmek ıcın; önce restore et akabınde zıphone veya ı lıbery ıle 1.1.4 e jb yap.Yenı versıyon cıksa bıle kı bu 2.0 olacaktır. ortalık çalkalanana kadar 1.1.4 veya 1.1.2 den ayrılma dogru duzgun kaynak ıkısınde mevcut kolay gelsın.

@ spinalsurgeon

2.0 degısık kaynaklardan da olsa suan kullanılabılıyor fakat henuz jb yapılmadıgı ıcın genıs anlamlı app yok, mantıksız su an ıcın.Biz lahmacun yemeye devam edelım Yakın zamanda halledılır kullanırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k.a.a.n. -- 17 Temmuz 2008; 21:45:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzy83

arkadaşlar pdf formatındaki bir e kitabı html hale nasıl getirebilirim? ilk sayfaya baktım nette araştırdım birkaç program denedim ama tam istediğim gibi olmadı. her sayfayı tek tek html hale nasıl getirebilirim?
  • ozzy83 @

her sayfayı tek tek htm halıne getırmen zaten olanaksız, yanlıs hatırlamıyorsam ıngılızanahtarı adında bır source vardı ılk sayfayı kontrol et orda mevcut; ordan ebook programını ve bırcok hazır ebook u temın edebılırsın yenı kıtaplarını ıpodun ıcıne bır browser ıle erıserek programın klasorunun ıcıne atman gerekır (htm seklıne cevırıp at kıtapın pdf ıse once word e cevır sonra word den htm olarak farklı kaydet)Daha sonra programdan kıtabı acabılırsın.Programın kullanımı ve detaylı bılgı yıne ılk sayfadakı kaynakların ıcınde mevcut goz at.
  • ingilizanahtarı source unu bir kez daha söylemiştin ama ilk sayfada yok. adresi biliyorsan verir misin?
  • odamı sendın bekle kendı sourcelarıma bakıyım vardı orda yazarım
  • @ozzy83

http://ingilizanahtari.com/iphoneburada.xml (source larının arasına ekle)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k.a.a.n. -- 17 Temmuz 2008; 22:45:18 >

• ya bu ipod touchda simgelerin yerini nasıl değiştirebilirim yarım
  • herhangı bır sımgenın ustunde parmagınla basılı tut sımgeler tıtremeye başlıyacak , yıne taşımak ıstedıgın sımgeye basılı tutarak ıstedıgın yere tasıyabılırsın
  • olmuyor acaba benim ipod 1.1.4 diyemi olmuyor?
  • bir soum daha var bu maps falan 1.1.4 hangi adresten yükleniyor
  • costumıze programını yukle olur
  • ço saol bide maps de söyle çok makbüle geçer dosum
  • ohh be sonunda kendi e kitaplarımı i pod için uyarlayıp i pod a atmayı öğrendim :D öğrenmek için hemen hemen bir günüm gitti ama değdi deneme yanılmayla çözüm olayı :p
  • üff cnm sıkıldı... 2.0 ı aylardır beklioduk foss çıkmış... çok bi yenilik yok heralde... flash desteği geldi mi? bide bi ara xanderjr yanlış hatırlamıosam ipoda altın arka takmıştı... onun metal rengi çıktı mı? alabilio muyuz? bn artık bıktım küçücük aleti koca silikon kılıfa koyup taşımaktan. pratikliii kalmıo aletin...
  • alfayek13

Dostum, sen sanırım 114 e ocak uygulamalarını yüklememişsin. İlk sayfada anlatımı var, paket halinde yükleyebiliyosun ve senin simgelerin yerlerini değiştirme dediğin wiggle da otomatik olarak yüklenmiş oluyo bu şekilde. İlk sayfayı iyi oku. Biraz araştırıp da soralım arkadaşlar...

serdar54

Dostum o uyarıyı alıcaksın, evet. Fakat daha sonra ''All Packeges'' kısmından bi arat

06fthtky

1- Sinyal gücü zayıf olabilir.
    2- Kaynaklarda bi hata olabilir.

Eğer bunlarda bi sorun yoksa tekrar kapatıp açmayı dene. Ocak uygulamalarının kaynağıyla beraber nasıl yükleneceğinin anlatımı 1.sayfada mevcut.

rosengela

iPod Touch da flash desteği yok. Farklı yollarla yapılıyor.

k.a.a.n.

iPhone şuan gözüken haliyle Türkiye'ye sadece Vodafone ile girecek. Yani başka bi hatla kullanamazsın. Ama Turkcell gibi bir GSM devinin boş durmayacağını düşünüyorum. Bakalım, görücez.

0ZN

iPodMe çok basit bir program. Videora yı öneririm.

gilbertarena

Apple ın kendi sitesinden indirebilirsin. iTunes tan başka bi çaren yok.

fakiramagururlu

Dostum 115 ne ya

Arkadaşlar hepinizin de bildiği gibi 2.0 ı şuan yüklemenin pek bi anlamı yok. Çünkü yükleyebileceğimiz doğru düzgün program yok. Bekleyelim, görelim

Ya bu arada XanderJR a noldu, bilgisi olan?

Edit: Gezinirken yine iPod almayı düşünen arkadaşlara rastladım, hatırlatayım dedim. Satılık iPod Touch 8gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtezacan -- 18 Temmuz 2008; 6:13:10 >

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.