Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
9
Favori
622.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hoşgeldin yiğit.noldu ya neden çizdiler seni?
  • quote:

Orjinalden alıntı: wholet

1.1.2 Sürümünün Jailbreak yapılmasıGerekli dosyalar:http://conceitedsoftware.com/iphone/1.1.2-jailbreak.zip
    1.1.2 sürümü yüklenmesi bittikten sonra yukarıda bağlantısını verdiğim zip dosyasını sabit diskiniz altında bir yere açın. Ne olur ne olmaz dizin isminde Türkçe karakter ve boşluk olmamasına dikkat edin. (Örneğin C:\jailbreak dizinini kullanabilirsiniz). iPod Touch ayarlar ekranına girin "General -> Auto-Lock" seçeneğini "Never" yapın.İndirdiğiniz dosyaların olduğu dizine girin ve windows.bat dosyasına çift tıklayın. (Mac kullanıcıları .jar dosyasını çalıştırın).Install SSH kutucuğunu işaretleyin. Şifre alpine olarak kalsın."Jailbreak!" tuşuna basın ve işlemi başlatın. İşlem sonlandıktan sonra iPod Tocuh'un ana ekranında (SpringBoard deniyor) Installer uygulaması için bir SSH kısayol olması gerekmektedir.İşte hepsi bu kadar.

bunu yapamayırom yardım dosyayı indirdim ipodu baglıorum windows bat ı acıorum can not connect your ipod falan dio yardıme edin lutfen saolun

....

• ipod'a ssh kurmak için hangi source'u ekliyoruz acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: morveotesii

quote:

Orjinalden alıntı: samsunlusemih

uygulamalara borsa ıcon'ueklendi nasıl unistall edebilirim?

Installler gir, Uninstaller a gir altta var goreceksin, Ordan da silmek istediğim program hangısıyse Usttn Unıstaller tıkla ve sil.

eğer january app leri paket halinde yüklediysen uninstall edemezsin.fakat customize yada poof ile ikonu görünmez yapabilirsin
  • Hosbulduk arkadaslar. Beyin yoksunu birine yarim akilli dedigim icin uyari yedim dolayisiyla uyari puanlarim 5e tamamlandi ve 4 gun tatile ciktim. Halbuki uyari puanlarimi silmeleri gerekiyordu cunku beyin yoksunu birine yarim akilli dedigim zaman ona hakaret degil iltifat etmistim.
  • Ya, arkadaşlar bu mp3leri düzenlemesi ne kadar zormuş, saat 18.00 den beri uğraşıyorum ancak bitti 6 saat olmuş. Tag&Rename kullandım elimdeki yabancı albümlerin %90 nının id-tag larını ve artworklerini otomatik buldu ama Türkçe mp3lerde çok zorlandım çoğunun id-tag bilgilerini teker teker düzelttim, artwork aradım netten teker teker hepsine ekledim.
    Artwork deposu gibi bir şey yapalım bence, herkes elindekileri oraya atsın...
  • @Wholet
    Hala olmadi mi?

@Mixenon
    Ya ben mi cok geri kafaliyim anlamadim hic bu muziklerde artworkdu , oydu buydu ugrasmadim ugrasmam. Muzik dinlerken touch cebimde oldugundan artworkunun olup olmamasi bir isime de yaramiyor. Kendime gore bir playlist yaptim ordan caliyorum.
  • Art Work müthiş bir özellik; benim için olmazsa olmaz... O resimleri gördükçe 2 kat gaza geliyorum

Yalnız şu lyrics'lerde bazı parçaları bulamıyor, sinir oluyorum... Neye göre buluyor neye göre bulamıyor?
  • bende iautoartworkun bulduğu kadarıyla idare ediyorum...razorback ayarlamaya çalışmıştı öyle bişey ama olmadı malesef...zor iş gerçekten artworkleri ayarlamak ama birkez düzene sokarsan gerisi kolay ki yapmışsın bile
  • Ya siz lyricsler icin hangi programi kullaniyorsunuz? Benim kullandigim program hic bir seyi bulamiyor.
  • i
    quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

Ya siz lyricsler icin hangi programi kullaniyorsunuz? Benim kullandigim program hic bir seyi bulamiyor.

TuneWiki tüm parçaların sözlerini buluyor, türkçe parçalardan bazılarını tabi. Ama yabancı parçalardan bulamadığını daha görmedim süper.

Edit: yüklemek için install__Multimedia__TuneWiki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photomaniac -- 23 Mart 2008; 2:05:12 >
  • Arkadaşlar, Tag&Rename programıyla netten otomatik bulduğu artworkler bazlarında sorun çıkıyor aslında çoğun sorun çıkıyor, Touch 500*500 leri kabul ediyor. Mesela Tag&Rename 300*300 e artwork eklediyse mp3 e Touch ta görünmüyor şimdi o artwork öyle olanları teker teker 500*500 yapıp tekrar ekliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mixenon

Arkadaşlar, Tag&Rename programıyla netten otomatik bulduğu artworkler bazlarında sorun çıkıyor aslında çoğun sorun çıkıyor, Touch 500*500 leri kabul ediyor. Mesela Tag&Rename 300*300 e artwork eklediyse mp3 e Touch ta görünmüyor şimdi o artwork öyle olanları teker teker 500*500 yapıp tekrar ekliyorum...

ben hepsini 300x300 yaptım, hepsini görüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photomaniac -- 23 Mart 2008; 2:04:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

quote:

quote:

Installler gir, Uninstaller a gir altta var goreceksin, Ordan da silmek istediğim program hangısıyse Usttn Unıstaller tıkla ve sil.

eğer january app leri paket halinde yüklediysen uninstall edemezsin.fakat customize yada poof ile ikonu görünmez yapabilirsin
    basks bid prof yukoedim onun icinden cikti icon unu basil sleblirim ve bu arada break islemi yaptikya onun iconina bid seyler yapinca tim iconlar titriyor bu ozellikten basks bid Ise yariyormunasil slerim by mesajda iPod tan :=)

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

quote:

quote:

basks bid prof yukoedim onun icinden cikti icon unu basil sleblirim ve bu arada break islemi yaptikya onun iconina bid seyler yapinca tim iconlar titriyor bu ozellikten basks bid Ise yariyormunasil slerim by mesajda iPod tan :=)

Ipoddan oldugu belli yazdiklarindan pek bisey anlamadim zaten. Son dedigini anladim o titreyen sey wiggle di galiba adi ve programlarin yerini degistirmeye yariyor. January 1.1.4 apps paketi ile beraber geliyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: photographer86

quote:

Orjinalden alıntı: Mixenon

Arkadaşlar, Tag&Rename programıyla netten otomatik bulduğu artworkler bazlarında sorun çıkıyor aslında çoğun sorun çıkıyor, Touch 500*500 leri kabul ediyor. Mesela Tag&Rename 300*300 e artwork eklediyse mp3 e Touch ta görünmüyor şimdi o artwork öyle olanları teker teker 500*500 yapıp tekrar ekliyorum...

ben hepsini 300x300 yaptım, hepsini görüyor.

Valla bende görünmedi, 500*500 yapınca göründü. Büyük ihtimal Tag&Rename den kaynaklandı İtunes la karışıklık olmuş olabilir. Herşeyi itunes dan yapmak lazım...
  • Safari Add-On Features 0.4 yamasi gelmis. Belki geleli olmustur ama ben yeni gordum. Download ettim suan gordugum kadariyla safaride sayfa acilma hizlari acilmis. Tabi ki bu benim baglantimla da ilgili olabilir.
  • Recent packages bolumunde olan ve bugun eklenen camera roll adli programi indirmeyin. Indirdim ve suan touch hasat bir durumda. Restore yapiyorum suan ve icindeki hersey gitti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

Safari Add-On Features 0.3

Herkesin kurmasi gereken bir safari yamasi.

repo.ispazio.net source unu ekledikten sonra installeriniza gelen ispazio apps klasorunde bulunuyor.
    Bu yama safarinize ekstra ozellikler getiriyor.

Getirdigi ozelliklerden bazilari ;

-Copy/Paste
    -Sayfa da arama yani pc de ki ctrl + f kombinasyonu oluyor bu
    -Yeni sekmede acma
    -Baska dildeki sayfalari Ingilizceye cevirme
    -Google Resimlerde arama
    -Wikipedia da arama
    -Benzer siteler bulma
    -Google sozluk
    -Iwebserver - Bir nevi bilgisayardaki favorites gibi birsey

Bunun disinda 2-3 tane daha ne ise yaradigini bilmedigim () seyler ekleniyor.

Hocam eklentiyi kurdum ama kullanamadım nasıl kullanılıyor ?

• ben hala basaramıyorum yardım edin ya off baska bi sekilde yapamazmıyım cannot connect dio of beee
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.