Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
9
Favori
622.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yurtdışı siparişlerinde kaç euro yada kaç dolardan sonra gümrük vergisi ödeniyor.
  • 100 die biliyorum
  • Sınavı olan herkese Allah kolaylık versin. Umarım istediğiniz yerlere yerleşirsiniz
  • güzel bir 3d oyun buldum adı KLores
    games in içinde bulabilirsiniz
    beni sardı
  • temaları nereye atıyorduk bulamadım
  • var/root/library/summerboard/themes

Böle olması lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtezacan

var/root/library/summerboard/themes

Böle olması lazım

ben summerboard u yükledim ama bende böle bi bölüm yok.
  • ya bende de yoktu ama summerboard theme fixi kurunca düzeldi bi dene bakalım belki düzelir. Olmazsa bişe önericem, dün customizede işe yaramıştı.
  • quote:

ya bende de yoktu ama summerboard theme fixi kurunca düzeldi bi dene bakalım belki düzelir. Olmazsa bişe önericem, dün customizede işe yaramıştı.

tmm hemen deniyorum.

Edit:Dostum customize dedin aklıma geldi.Ben customize yi çalıştıramıyom.Nası yaptın bi anlatır mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R£!$ -- 8 Haziran 2008; 22:41:42 >
  • Ya sinir oldum Smb Fix i bulmamadım.
  • Sbm fix bulunda ama yine sorun çözülmedi.
  • Smb Themes Fix;

Kurulum: Installer - Install - SMB Themes Collection - Smb Themes Fix

Bu fix var/root ta olan klasöre alternatif olarak var/media içine bi summerboard klasörü oluşturur.

Customizeyi çalıştıramıyorum derken kurduğum açılmadı anlamında söylüyosan;

1.1.4 e Customize yüklemek!!
    1.1.4 e JB yapmiş arkadaşın en çok şikayet ettiği konulardan birisi de Customize programını yükleyememekti.
    Şimdi anlatacaklarımla Customize programını yükleyebilirsiniz ama adımlara lütfen dikkat edin..

1)http://ipodtouched.net/repo.xml Source sini ekliyoruz ve yenilenmesini bekliyoruz
    2)Installer -> Tweaks -> 1.1.4 Compatibility Patch -> Install diyerek uyarlama patch i yüklüyoruz
    3) Installer -> iPod Touched -> Modded Customize -> Install diyerek programı yüklüyoruz
    4) Yükledikten sonra Uninstall -> Tweaks 1.1.4 altında olan 1.1.4 Compatibility Patch'i uninstall ediyoruz
    5) iPod Touch'ı yukarıya basılı tutarak tamamen kapatıp tekrar açıyoruz
    6) Ana menüye gelen Customize ikonuna tıklıyoruz açıkdıktan bir süre sonra menüsü karşımıza gelecektir
    Tebrikler Customize'yi kurdunuz :)

Sam0 'dan alıntıdır.

edit: smb fixini yanlış vermişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtezacan -- 8 Haziran 2008; 23:33:35 >
  • Böle de yaptım ama olmadımıştı.Neyse biz summerboard a geri dönelim.Sorun devam ediyo hala.
  • Summerboard fixinden sonra summerboard klasörü hala gelmedi mi?

Ya bak var/root/library buraya kadar vardır herhalde. Eğer bundan sonraki kısımda summerboard klasörü yoksa sen kendin bi klasör oluştur. Adı tabiki summerboard olmalı. Sonra onun içine de themes klasörü oluştur. O themes klasörünün içine bi tane tema at. Sonra otomatik olarak diğer temalar da gözükür. Dün customize için denedim işe yaradı belki summerboardda da işe yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtezacan -- 8 Haziran 2008; 23:25:32 >
  • quote:

Summerboard fixinden sonra summerboard klasörü hala gelmedi mi?

Ya bak var/root/library buraya kadar vardır herhalde. Eğer bundan sonraki kısımda summerboard klasörü yoksa sen kendin bi klasör oluştur. Adı tabiki summerboard olmalı. Sonra onun içine de themes klasörü oluştur. O themes klasörünün içine bi tane tema at. Sonra otomatik olarak diğer temalar da gözükür. Dün customize için denedim işe yaradı belki summerboardda da işe yarar.

iphone browser dan yarattım hatta içine tema da attım ama ne ipod da görünüyo ne de pc de görünüyo.Neyse sağlık olsun.Saolasın.
  • ebay da türkiye ye satış var mı?
  • Satıcıya bağlı. Ama riskli iş, girme derim.
  • 2.0 bugün çıkıyor galiba, heycanlıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k.a.a.n. -- 9 Haziran 2008; 9:04:49 >
  • ewet :D:D:D oksden 450 gelio ama annem karneden sonra alcam dediyaaahttp://forum.donanimhaber.com/customsmileys.asp#
    http://forum.donanimhaber.com/customsmileys.asp#
  • beylerrrrrrrrrr 2.0'a nolduya cıkmadımı?????
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.