Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
9
Favori
622.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: keremalp

selamlar.benim şükür jb ile bir problemim yok.ama yola çıkacağm için şimdi kafaya filmlere taktm.türk filmlerinini veya türkçe dublajlı filmleri yüklüyorum.sorum şu:bazı divx veya mp4 filmleri total video converter ile ipod mov dosyasına dönüştürüp atıyorum cihaza.ama bazılarının boyutları uymuyor herhaldeki filmlerin görüntüleri basık veya aşırı uzun olabiliyor.bu cihazların en boy oranı piksel olarak kaç acaba.dönüştürürken ona göre risize yapacağım.240X320 pikselde tama cihaza uygun boyut olmuyor yani.
    teşekkürler.

Bilgisi olan yokmu acaba.
  • Ben iliberty yöntemi ile 1.1.4 ü jailbreak yapıyorum 30dk hatta daha fazla bir süre bekliyorum. iliberty de ready yazıyor ama ipod da sanki kitlendi gibi işlem şeyi dönüyodu ve ses çıkartıyodu artık onlarda olmuyo. acaba düzgün mü oluyo bu jb acil cevap verirseniz sevinirim yoksa ipodun kablosunu çıkartacam
  • başlarda vista teması 1112 3 versiyonları için geçerli gibi ibareler var en son 4 olan versiyon içinde oluyormu bu vista Vb. gibi temalar ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: n0fx

Ben iliberty yöntemi ile 1.1.4 ü jailbreak yapıyorum 30dk hatta daha fazla bir süre bekliyorum. iliberty de ready yazıyor ama ipod da sanki kitlendi gibi işlem şeyi dönüyodu ve ses çıkartıyodu artık onlarda olmuyo. acaba düzgün mü oluyo bu jb acil cevap verirseniz sevinirim yoksa ipodun kablosunu çıkartacam

çıkartıyorum sıkıldım artık
  • quote:

quote:

Ben iliberty yöntemi ile 1.1.4 ü jailbreak yapıyorum 30dk hatta daha fazla bir süre bekliyorum. iliberty de ready yazıyor ama ipod da sanki kitlendi gibi işlem şeyi dönüyodu ve ses çıkartıyodu artık onlarda olmuyo. acaba düzgün mü oluyo bu jb acil cevap verirseniz sevinirim yoksa ipodun kablosunu çıkartacam

çıkartıyorum sıkıldım artık

çıkarttım kabloyu öle duruyodu reset attım gene aynı işlemleri yapmaya başladı bu seferde deminki gibi oldu napmam gerekiyor uzun mu sürüyo böle jb yapılması ?????

• hayır uzun sürmüyor bence herşeyi baştan yap i tunes ile shifte basık tutup tekrar iPod1,1_1.1.4_4A102_Restore bunula birlikte restore et ondan sonra jailbreak 1. sayfada yazılan gibi tek tek adıp adıp yap düzgün olacaktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar54

hayır uzun sürmüyor bence herşeyi baştan yap i tunes ile shifte basık tutup tekrar iPod1,1_1.1.4_4A102_Restore bunula birlikte restore et ondan sonra jailbreak 1. sayfada yazılan gibi tek tek adıp adıp yap düzgün olacaktır

aynılarını yaptım restore ediyorum şu anda gene aynı olay olursa ziphone ile yapmayı denicem ilgin için saol
  • quote:

quote:

hayır uzun sürmüyor bence herşeyi baştan yap i tunes ile shifte basık tutup tekrar iPod1,1_1.1.4_4A102_Restore bunula birlikte restore et ondan sonra jailbreak 1. sayfada yazılan gibi tek tek adıp adıp yap düzgün olacaktır

aynılarını yaptım restore ediyorum şu anda gene aynı olay olursa ziphone ile yapmayı denicem ilgin için saol

Hocam 1.1.2 kullanıyorum. Ve tüm programları rahatlıkla kullanıyorum. Oyunlar temalar, ebook lar... Forumda herzaman 1.1.3 ve 1.1.4 için bunlar sorun oluyor. Sana 1.1.2 yi tavsiye ederim. Jailbreak işlemide çok kolay. Tabi yine sen bilirsin. Sadece memnun olduğumu belirteyim dedim.

• quote:

Orjinalden alıntı: kenex

quote:

quote:

Hocam 1.1.2 kullanıyorum. Ve tüm programları rahatlıkla kullanıyorum. Oyunlar temalar, ebook lar... Forumda herzaman 1.1.3 ve 1.1.4 için bunlar sorun oluyor. Sana 1.1.2 yi tavsiye ederim. Jailbreak işlemide çok kolay. Tabi yine sen bilirsin. Sadece memnun olduğumu belirteyim dedim.

ben zaten 1.1.2 kullanıyordum ama bir kaç şeyi 1.1.2 de yapamadığım için 1.1.4 e yükseltmeye karar verdim

• Benim bi sorum daha olacak. ben ipodu restore ettim ama eski verilerin çoğu duruyo. program falan değil veriden kastım eski attığım temalar falan filan bu nasıl bir restore ben anlamış deilim. şimdi installerdan 5 tane sey yükledim ve disk dolu hatası vermeye başladı. Ben restorede mi bi hata yaptım yoksa restore böle mi oluyo ?
  • Bi sorum daha olcak biliyom çok soru soruyom ama çok fazla sorun yaratmaya başladı. ben 1.1.2 versiyonunu kullanıyordum. Customize programını ipoda yüklememe rağmen ne yaptıysam çalıştıramamıştım aslında restore edip 1.1.4 e yükseltmemin bir nedenide bu idi. Şimdi ben customize programını yükledim ve 1.1.2 de aldığım hatanın aynısını bunda da alıyom yani açınca menüye atıyo. yeniden mi restore etsem yoksa bu cutomize programlarımı bozuk neden hep hata alıyom bu programdan bi şeyi mi eksik yapıyom yoksa bende mi bişey var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n0fx -- 29 Nisan 2008; 16:17:15 >
  • Customize programını kullanmadığım için maalesef sorunu yanıtlayamıyorum. Ama kullanan biri olarak ne işe yaradığını söyleyebilirmisin? Bende yükleyeyim. 1.1.2 de sorun çıkarmaz umarım.
  • arkadaslar sonunda jailbreake karar verdim ama hangi yontemi onerirsiniz 1.1.4 için ziphone mi iliberty mi
  • quote:

Customize programını kullanmadığım için maalesef sorunu yanıtlayamıyorum. Ama kullanan biri olarak ne işe yaradığını söyleyebilirmisin? Bende yükleyeyim. 1.1.2 de sorun çıkarmaz umarım.

ikonları değiştiriyosun falan bende kullanmadığım için tam anlamıyla ne yapıldığını bilmiom ama güzel bişey bence içimden gelen hisse güveniyorum
  • iLiberty
  • quote:

Orjinalden alıntı: talha24

arkadaslar sonunda jailbreake karar verdim ama hangi yontemi onerirsiniz 1.1.4 için ziphone mi iliberty mi

2 side güzelde ben iliberty ile hata alıyodum o yüzden ziphone ile 1dk da yaptım. ziphonun heralde eski versiyonlarında çoğu kişi hata alıyomuş okuduğum kadarıyla öyle yeni versiyonda bu hatalar kalkmış diye duymuştum ve hiç hata almadım. iliberty iyi diyende var ziphonede ama aralarında pek fark yok 2 side güzel. istediğinle kurabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

quote:

Orjinalden alıntı: dodi--

ya open ssh programının ikonu gelmiyo bide aslında o da bi sorun
    olr tbi niye olmsn da bu kolay gibi gldi.

1.1.4 te open ssh ikonu menüye gelmez zaten bu normal kablosuz modeminiz yada routerınız varsa cuteftp kullanmanızı tavsiye ederim anlatımı konuda mevcut zaten

ok. tşk.
  • Valla ben ikisinide bir kaç kez denedim, bende ilibery diyorum...
  • quote:

quote:

Customize programını kullanmadığım için maalesef sorunu yanıtlayamıyorum. Ama kullanan biri olarak ne işe yaradığını söyleyebilirmisin? Bende yükleyeyim. 1.1.2 de sorun çıkarmaz umarım.

ikonları değiştiriyosun falan bende kullanmadığım için tam anlamıyla ne yapıldığını bilmiom ama güzel bişey bence içimden gelen hisse güveniyorum

Teşekkürler bugün deneyeceğim. Bu aralar böyle bir program varmıdır diye düşünüyordum çok iyi oldu.

• ARKADAŞLAR İ-TOUCH İÇİN İNTERNETTEN RADYO DİNLEME PROGRAMI VAR MI?
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.