Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
9
Favori
622.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Skatyyyy

teşekkürler @Sam0 dostum, diğer tarafta kılıf siparişinden başka bişey öğrenememiştim burası süper oldu :)

XanderJR ve Y!g!T arkadaşlarıma da teşekkür ederim.

bende itouch için diziler hazırlıyorum yakında blog sayfamda paylayacağım :)

Ücretsiz paylaşacaksın dimi dostum
  • paylaşmak ücretsiz oluyor tabi :)
    ama dizilerin tüm bölümleri değil, lost 4'üncü sezon, prison 3'üncü sezon gibi.
  • Installerdan hicbisey indiremiyorum.Download kismini yapiyor ama yukleme kismina gectigi zaman ana menuye donuyor kendiginden.Ne yapmam gerekiyor duzelmesi icin?
  • @Skatyyyy
    Teşekkürler inşallah yardımcı olabilirim :)
    Bu arada başlık SSS olarak işaretlenmiş yönetim tarafından, 24 saat geçmeden SSS oldu konu hadi bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: FHA Turambar

Installerdan hicbisey indiremiyorum.Download kismini yapiyor ama yukleme kismina gectigi zaman ana menuye donuyor kendiginden.Ne yapmam gerekiyor duzelmesi icin?

Boss Tool varsa ön hafızanı bi kontrol et.Belki yer kalmamış olabilir.
  • Itouch cebinizdeyken bile dinlediginiz muzigi kontrol etmek

Itouch cebinizdeyken cikarmadan dinlediginiz sarkiyi degistirip sesi ayarlamak mumkun.
    Gerekli program > Pocket Touch
    Source > Source bolumu altindaki ipodtouchfans source paketini yuklerseniz installeriniza gelecektir.

Ana Kaynak

40 Bolumluk orjinal Labirent oyunu

Normalde bu oyunun 10 bolumluk demo versiyonu installerda mevcut. 40 bolumluk olan labirent oyununu indirmek icin yapmaniz gereken tek sey source awww.123locker.com adresini eklemek. Indirirken size soyluyor zaten ama ben birkez de burda tekrarlayayim. Labirentin demosu ve bu ayni anda touchda bulunamiyor. Bunu indirmeden once demoyu silmeniz gerekli.

• boss tool yok ve yukleyemiyorum baska ne yapabilirim?
  • Muhtemelen itouchinin 300 mblik hafiza bolumu dolmus ya da dolmak uzere. Bu sorunu halletmen icin BossTool sart. Eger Bostool yuklemeye kalktiginda da ana ekrana donuyorsa onu indirecek kadar bile yer yok demektir. Installerdan bazi dosyalari sil. Uninstall yaparak. Sonra bosstoolu kurup application , fonts ve ringtoneslarin yerini degistirirsen sorunun cozulmesi lagzim. Eger yine olmazsa restore yapman gerek.
  • Bosstoolu kurdum her birine relocate dedigim halde 300 mbdan yet acilmiyor Hala 1 mb yer var ne yapayim restore mi?
  • @Sam0

Müthiş bir topik olmuş... Bana da yaptırttın ya ne diyim
  • @XanderJR
    Ustad ilk sayfadaki Vista Transformation Packi kurdum bu ne boyle ya Allah Allah bu tema falan degil dedigin gibi asmis birsey. Cok guzel herkesin kurmasini siddetle tavsiye ederim.

Tekrar tesekkurler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FHA Turambar

Bosstoolu kurdum her birine relocate dedigim halde 300 mbdan yet acilmiyor Hala 1 mb yer var ne yapayim restore mi?

Simdi bosstoolu actigin zaman fonts already moved , ringtones already moved gibi seyler diyorsa restore etmeni tavsiye ederim. Eger hala Relocate fonts , relocate ringtones falan diyorsa tam olarak relocate edememissindir. Yeniden dene.
  • ringtones already moved diyor sadece,fontlar ve uygulamalar icin relocate dedikten sora do it diyorum sonra bosstoolun ekranina donuyor be bisey olmuyor 1mb artmiyor.Gecenin bu saatinde yardimlariniz icinde tesekkur ederim.
  • Fontslari relocate yapmamissin hala. Zaten ordaki hafizanin cogunu fontslar dolduruyor. Ipodu istersen power tusundan tamamen kapa. Slide to power off yaparak sonra yeniden acip dene. Eger fontslari relocate yapamiyorsan restore yapabilirsin.
  • Free video to iphone converter

Kullanisli bir convert programi. Bendeki diger converter programlarina gore daha hizli convert ediyor ve goruntu kalitesi de gercekten guzel.

Download linki :

http://rapid-share.com/files/100115971/FreeVideoToiPhoneConverter_By_Y_g_T.zip.html rapid-share arasindaki (-) olmadan.

Not: Program fulldur.
  • arkadaşlar, openssh kurdum fakat ana menüde iconu çıkmadı programın. birdewww.ssh.com da tam olarak neyi indireceğiz programın çeşitleri var sanırım ?

pc'den ipoda veri aktarma konusundayım.

teşekkürler
  • Safari Add-On Features 0.3

Herkesin kurmasi gereken bir safari yamasi.

repo.ispazio.net source unu ekledikten sonra installeriniza gelen ispazio apps klasorunde bulunuyor.
    Bu yama safarinize ekstra ozellikler getiriyor.

Getirdigi ozelliklerden bazilari ;

-Copy/Paste
    -Sayfa da arama yani pc de ki ctrl + f kombinasyonu oluyor bu
    -Yeni sekmede acma
    -Baska dildeki sayfalari Ingilizceye cevirme
    -Google Resimlerde arama
    -Wikipedia da arama
    -Benzer siteler bulma
    -Google sozluk
    -Iwebserver - Bir nevi bilgisayardaki favorites gibi birsey

Bunun disinda 2-3 tane daha ne ise yaradigini bilmedigim () seyler ekleniyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

@XanderJR
    Ustad ilk sayfadaki Vista Transformation Packi kurdum bu ne boyle ya Allah Allah bu tema falan degil dedigin gibi asmis birsey. Cok guzel herkesin kurmasini siddetle tavsiye ederim.

Tekrar tesekkurler.

Rica ederim dostum.Eğer onu beğendiysen bide bunu deneAynı Pack'in 3. versiyonu.Farklı ve yeni şeyler var.Kurulum aynı diğer anlatımı okuyarak bunuda yapabilir herkes.

http://rapid share.com/files/100150905/Vista_Maximus_3.0.zip.html

Vista Maximus Transformation Pack v.3.0

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler!

• Pcye format atiyorum suan ve bu mesaji touchdan yaziyorum.

Nes emulater ile itouchda oyun oynama

Nes emulator ile oyun oynamak psx4 veya gpsphone ile oyun oynamaktan daha kolay.
    Oncelikle ne pcmize nede itouch browsera gerek var.
    Tek gerekli olan sey bir wifi baglantisi.
    Source bolumu altindaki Big BOss ile ilgili tum sourcelari yukleyin.
    DAha sonra once installerdan Nes adli applicationi sonrada Nes Roms adli icinde bir suru oyun bulunan dosyayi indirin.
    2sini de indirdiginizde ekrana sadece 1 tane yeni app gelmis olacak.
    Nes adinda. Nesi calistirdiginiz zaman rom listesi acilacak.
    Burdan istediginiz oyunu secip oynayabilirsiniz.

Not : Isterseniz itouch browser ile kendi oyunlarinizida yukleyebilirsiniz ancak Nes genelde eski klasik oyunlari oymamak icin ideal.
    Illa kendi oyunlarinizi yuklemek istiyorsaniz @XanderJR'in ill sayfadaki psx4 ve game boy ile ilgili olan mesajini uygulayabilirsiniz.

• wirelesstan pcyi kontrol etmek cok guzelmis. tavsiye ederim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.