Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
9
Favori
622.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: XanderJR

1.1.4 olmaya programlanmıştır belki

Belki de.

Kanun en yüksek akıldır, faydalı ve lüzumlu olanı emreder ve tersi olanı yasaklar.
  • 1,618
  • Iphone kutusunu acarken icimde bir heves vardi ama acinca hevesim kalmadi. Itouchla arasinda pek fark yok. Kendi telefonum da oldugundan duzeni bozmak istemedim. Iphone u kardesime verdim. Zaten arada bir benim touchi alip kaciyordu bu sayede o isden de kurtulmus oldum. Olan benim pspye oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

Iphone kutusunu acarken icimde bir heves vardi ama acinca hevesim kalmadi. Itouchla arasinda pek fark yok. Kendi telefonum da oldugundan duzeni bozmak istemedim. Iphone u kardesime verdim. Zaten arada bir benim touchi alip kaciyordu bu sayede o isden de kurtulmus oldum. Olan benim pspye oldu.

+100$
    Ekranda çok fark varmı kalite açısından?

• Jb yapmadim ben. Video falan da henuz atmadim. Safaride falan dolastim pek fark yoktu. 100 $ i saymiyorum cunku kardesime zaten bu gidisle touch alacaktim mecburi. Benimkini alip kaciyor cunku. psp de 150 $ falan zaten aslinda boyle dusununce kar etmis oluyorum. Hem iphone u ucuza kapatmis oldum hemde kendime yep yeni bir psp alabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

Jb yapmadim ben. Video falan da henuz atmadim. Safaride falan dolastim pek fark yoktu. 100 $ i saymiyorum cunku kardesime zaten bu gidisle touch alacaktim mecburi. Benimkini alip kaciyor cunku. psp de 150 $ falan zaten aslinda boyle dusununce kar etmis oluyorum. Hem iphone u ucuza kapatmis oldum hemde kendime yep yeni bir psp alabilirim.

Biraz züğürt tesellisine benzedi ama iPhone u ucuza kapatmışsın gerçekten, hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam0! -- 1 Nisan 2008; 0:41:43 >

• Arkadaşlar youtube simgesine tıklıyorum...

"You must fist connect to İTunes with an Internet connection to enable YouTube." diye hata veriyor. Ne yapmam lazım ??
  • son günlerde bi youtube sorunudur gidior
    internet bağlantın varken itunes a bağla dior youtube u aktifleştrmek için
  • zibri bi iş beceremedi zaten... şu 2.0 bi gelse de yolumuza baksak... Bu arada o kutudan çıkan beyaz ŞEY ne saçma sapan ve gereksiz bir alettir yahu... Onun yerine şarj aleti verseler ölürler sanki...
  • arkadaşlar modded customize yükledim fakat içine icon image vs. atamıyorum ipod touched. themes.de kaynağındakiler için para istiyo. Help pls
  • quote:

Orjinalden alıntı: wholet

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler!

o kutuya kıyılır mı yaaa

• quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

1,618

quote:

Orjinalden alıntı: KontG

zibri bi iş beceremedi zaten... şu 2.0 bi gelse de yolumuza baksak... Bu arada o kutudan çıkan beyaz ŞEY ne saçma sapan ve gereksiz bir alettir yahu... Onun yerine şarj aleti verseler ölürler sanki...

Vallahi. Normal bi şarj aleti olsaydı
  • Benim şuanda hiçbir sorunum yok.

yaptıklarımı anlatayım teker teker.

1.1.2 JB'li geldi. > Dayanamadım 1.1.4 yaptım sonra ziPhone ile JB'ledim > sonra takılmalar ve kendi kendine menüye atlamalar başladı ayrıca springboardda da temalar gözükmüyordu listede, youtube ve january applerin hepsi hata veriyordu > sonra restore ettim > bu sırada iliberty'yi duydum > onunla jb yaptım > bsd subsystem kurdum > işte istediğim program ve oyunları kurdum > fireonfive.com/repo'dan january app pack'i kurdum > springboard kurdum > temamı leopard yaptım > herşey çalışıyor hiç ama hiç sorun yok.
  • ya ipoda bişey oldu download failed diyor sürekli baplantıda bi problem yok acaba yüklenen programlardan olabilirmi??
  • Herhangi bir şeyi yüklemeye calıstığın karşına bir liste çıkar. İnstall, Clear Queue, Add gibi, bunlardan "Clear Queue" secesen herhangi bir problemin kalmayacaktır. Yüklerken yarıda kalan veya hata veren programlar otomatikmen bir sonraki indirme işleminde yüklenmek üzere sıraya alınıyorlar fakat ne hikmettir ki hiç yüklenmiyorlar, yeni program yüklemeye calıstığında hata almana neden oluyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hazan

Arkadaşlar youtube simgesine tıklıyorum...

"You must fist connect to İTunes with an Internet connection to enable YouTube." diye hata veriyor. Ne yapmam lazım ??

Ne yapmam lazım??

İtunes'e girdiğimde ise İtunes Store'e bağlanamadı diyor.
  • Arkadaşlar ipodtan itunesa giriyorum mağaza bölümünde albümler var, sample'larını dinliyorsun süper bi olay ya. Üstelik ne kadarda kalileti çalıyor. Satın almak gerekiyor ama paypal hesabını verip pi satın alınıyor acaba?
  • arkadaşlar bu SSH NASIL ON YAPACAĞIM BULAMIYORUM BİR TÜRLÜ FORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM JB VE1.1.4 16 GB BİR TOUCH
  • quote:

Orjinalden alıntı: photographer86

Arkadaşlar ipodtan itunesa giriyorum mağaza bölümünde albümler var, sample'larını dinliyorsun süper bi olay ya. Üstelik ne kadarda kalileti çalıyor. Satın almak gerekiyor ama paypal hesabını verip pi satın alınıyor acaba?

İşte ben oraya giremiyorum.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar youtube simgesine tıklıyorum...

Ne yapmam lazım??

İtunes'e girdiğimde ise İtunes Store'e bağlanamadı diyor.

PC'den de Itunes'e girdiğimde böyle bir hata alıyorum...

Ne yapmam gerek?

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler!

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.