Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
9
Favori
622.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akadaşlar bişey sölücem jailbreakle sdk nın farkı nedir.?
  • quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

iyi güzel diosunda download için sadece premium üyeleri kabul ediyor senin diziler

opss direct downloadı işaretlememişim. tekrar uploadlıcaz şimdi.
  • Linkler görünmüyor...
  • quote:

iPod Touch'ta Game Boy Advance , Play Station ve Nintendo oyunlarını oynamak için yapılması gerekenler

Örnek olarak Game Boy Advance kurulumu.

1. Adım Installerdan gpSPhone yükleiyn.

Kaynak:http://zodttd.com/repo/

2.Adım Installerdan OpenSSH yükleyin. (Touchınız 1.1.2 ise gerek yok)

3.Adım iPhoneBrowser'ı bilgisayarınıza yükleyin.

Bağlantı:http://code.google.com/p/iphonebrowser/downloads/list

4.Adım gba bios.bin adlı dosyayı bilgisayarınıza indirin

Bağlantı:http://files.filefront.com/gba+biosbin/;6021104;/fileinfo.html

5.Adım iPhoneBrowser'ı açıp ipod'u bilgisayarınıza bağlayın.

6.Adım gba bios.bin adlı indirdiğiniz dosyayı iPhoneBrowser üzerinden applications>gpSPhone.app klasörü içine sürükleyin.

iPhoneBrowser üzerinden var>root>media klasörü altında ROMs adlı bir klasör oluşturun.(media klasörünün üzerina sağ tıklayıp New Folder'a tıklayacaksınız)

iPodu çıkarıp tekrardan bilgisayara bağlayın bu sefer oluşturduğunuz ROMs klasörü gözükecektir.Şimdi ROMs klasörünün altında GBA adlı bir klasör oluşturun.

Oluşturduğunuz yeni dosyanın gözükmesi için iPodu tekrardan çıkarıp takmalısınız.

7.Adım

Yapmanız gereken işlemler burda bitti, geriye sadece oynamak istediğiniz oyunları indirmek kalıyor.

Bağlantı:http://www.gameboy-advance-roms.com/go/to.htm?http://gba-rom-news.org/

Bu adresten istediğiniz Game Boy oyununu indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz oyunları .rar dosyasından çıkarıp içindeki .gba uzantılı olan dosyayı iPhoneBrowser üzerinden oluşturmuş olduğunuz GBA klasörüne sürükleyin.

var>root>media>ROMs>GBA

iPod üzerinden gpSPhone programını açtığınızda GBA klasörü altına yüklediğiniz oyunlar listelenecektir.İstediğiniz oyunu seçip oynamaya başlayın.

Evet yukarıda Game Boy Advance için olan anlatımı yazdım.Play Station ve Nintendo oyunları için sadece klasör isimleri farklı

Play Station için
    Installer'dan psx4all yüklenecek ve aşağıdaki klasörleme yapılacak
    Play Station oyunları için klasör oluşturma bu şekilde olacak ve romlar bu klasöre atılacak var>root>media>ROMs>PSX

Nintendo için
    Installer'dan NES yüklenecek ve aşağıdaki klasörleme yapılacak
    NES oyunları için klasör oluşturma bu şekilde olacak ve romlar bu klasöre atılacak var>root>media>ROMs>NES

Arkadaşlar adım 6 ya geldim ama bende aplications diye bir klasör yok çok aradım ama bulamadım yardım lütfen

• olmaması imkansız dostum eğer cihazın 1.1.4 ise ac fix mi neydi onu yüklemen gerekiyor o zaman görebilirsin
  • 1.1.4 evet de ac fix bu nedir
  • ismini doğru yazmış olmayabilirim fakat bu fix cute ftp hada iphonebrowser gibi programlar la cihazın içindeki klasörleri görmeni sağlar
  • peki ben onu bilgisayara mı yükleyeceğim? biraz anlatırmısız
  • hayır dostum ipoda kurmalısın daha önceki postlara bakarsan tam olarak nasıl olacağı yazılmıştı ordan faydalanabilirsin
  • birde ipodun arkası ısınıyor bu bir sorun oluşturur mu?bana biraz fazla gibi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orion83 -- 27 Mart 2008; 22:07:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

Pcye format atiyorum suan ve bu mesaji touchdan yaziyorum.

Nes emulater ile itouchda oyun oynama

Nes emulator ile oyun oynamak psx4 veya gpsphone ile oyun oynamaktan daha kolay.
    Oncelikle ne pcmize nede itouch browsera gerek var.
    Tek gerekli olan sey bir wifi baglantisi.
    Source bolumu altindaki Big BOss ile ilgili tum sourcelari yukleyin.
    DAha sonra once installerdan Nes adli applicationi sonrada Nes Roms adli icinde bir suru oyun bulunan dosyayi indirin.
    2sini de indirdiginizde ekrana sadece 1 tane yeni app gelmis olacak.
    Nes adinda. Nesi calistirdiginiz zaman rom listesi acilacak.
    Burdan istediginiz oyunu secip oynayabilirsiniz.

Not : Isterseniz itouch browser ile kendi oyunlarinizida yukleyebilirsiniz ancak Nes genelde eski klasik oyunlari oymamak icin ideal.
    Illa kendi oyunlarinizi yuklemek istiyorsaniz @XanderJR'in ill sayfadaki psx4 ve game boy ile ilgili olan mesajini uygulayabilirsiniz.

nesi kurdum ancak nes roms u bulamıyorum sourcesini nereden bulabilirim

• simdiiii

itunesdan lyrics i attım her sarkıya sonra o sarkıları ipoda attım peki ben bu lyrics leri nası gorucem nasıl yapılıo bi anlatırmısınız 1.1.2 JB
  • Arkadaşlar bu sommerboardu yüklerken hata veriyor 1.1.4 olmalı diyor başka versiyon için de bulamadım bildiğiniz source var mı summerboard için?

düzeltme: tamam arkadaşlar buldum yükledim saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lee-on! -- 27 Mart 2008; 23:42:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Skatyyyy

quote:

iyi güzel diosunda download için sadece premium üyeleri kabul ediyor senin diziler

opss direct downloadı işaretlememişim. tekrar uploadlıcaz şimdi.

premiumda olabilir. bu arada boyut neden bu kadar az. görüntü kalitesi nasıl. benim çevirdiklerim en az 850 mb felan. görüntü kaliteside çok güzel ama işte boyut fazla.
  • MXTUBE

Arkadaşlar , Youtube'un açılmasıyla birlikte , bu program artık youtube a bağlanıp, beğendiğiniz videoları Touch a indiriyor. Mesela wi-fi olan bir kafede otururken, youtube üzerinden beğendiğiniz videoları , mxtube programı ile direk cihaza indiriyorsunuz , böylece wi-fi olmayan yerlerde rahatça izliyorsunuz.

Bu program özellikle benim gibi yotube dan bilgisayara video indirip , onu dönüştürüp ipod a atmakla uğraşamayan , üşenen insanlar için tasarlanmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: orion83

birde ipodun arkası ısınıyor bu bir sorun oluşturur mu?bana biraz fazla gibi geldi

bi sorun olmaz normal bişi eğer parlaklığı kısarsan daha az ısınır
  • quote:

Orjinalden alıntı: orion83

quote:

Pcye format atiyorum suan ve bu mesaji touchdan yaziyorum.

Nes emulater ile itouchda oyun oynama

Nes emulator ile oyun oynamak psx4 veya gpsphone ile oyun oynamaktan daha kolay.
    Oncelikle ne pcmize nede itouch browsera gerek var.
    Tek gerekli olan sey bir wifi baglantisi.
    Source bolumu altindaki Big BOss ile ilgili tum sourcelari yukleyin.
    DAha sonra once installerdan Nes adli applicationi sonrada Nes Roms adli icinde bir suru oyun bulunan dosyayi indirin.
    2sini de indirdiginizde ekrana sadece 1 tane yeni app gelmis olacak.
    Nes adinda. Nesi calistirdiginiz zaman rom listesi acilacak.
    Burdan istediginiz oyunu secip oynayabilirsiniz.

Not : Isterseniz itouch browser ile kendi oyunlarinizida yukleyebilirsiniz ancak Nes genelde eski klasik oyunlari oymamak icin ideal.
    Illa kendi oyunlarinizi yuklemek istiyorsaniz @XanderJR'in ill sayfadaki psx4 ve game boy ile ilgili olan mesajini uygulayabilirsiniz.

nesi kurdum ancak nes roms u bulamıyorum sourcesini nereden bulabilirim

Sourcelarin altindaki Big Boss ile ilgili seyleri yuklersen cikmasi lagzim. Ben oyle yaptigimda cikmisti.

quote:

Orjinalden alıntı: Poibra

MXTUBE

Arkadaşlar , Youtube'un açılmasıyla birlikte , bu program artık youtube a bağlanıp, beğendiğiniz videoları Touch a indiriyor. Mesela wi-fi olan bir kafede otururken, youtube üzerinden beğendiğiniz videoları , mxtube programı ile direk cihaza indiriyorsunuz , böylece wi-fi olmayan yerlerde rahatça izliyorsunuz.

Bu program özellikle benim gibi yotube dan bilgisayara video indirip , onu dönüştürüp ipod a atmakla uğraşamayan , üşenen insanlar için tasarlanmış.

3. sayfada zaten bundan bahsetmistim.

quote:

MxTube

Yaklasik 3 hafta oldu yanilmiyorsam bu program cikali. Isminden kafanizda bazi fikirler olusturabilir. Youtube ile alakali bir program. Youtubedeki videolari touchiniza download ediyorsunuz. Downlaod gayet hizli. Kullanimi da oldukca basit. Searchdan istediginiz seyi ariyorsunuz cikan sonuclarda istediginiz videolari secip yuksek veya dusuk kaliteyi seciyorsunuz ve download basliyor. Gayet hizli indiriyor 25mblik bir videoyu 45 saniye gibi kisa bir surede download ediyorum. Download ettiginiz videolar itouchin videolarina degil mxtubenin kendi videolarina geliyor. Bu videolari da gene Mxtubeye girip videos bolumune gelerek izleyebilirsiniz.

Not: Mxtubeyi installerda herhangi bir source eklemeden bulabilirsiniz.

Gene de tesekkurler. Katilimcilarin arttigini gormek sevindirici :)

• Evet indirmiştim dün mxtube'ü gerçekten çok hızlı indiriyor tavsiye ederim arayüzü utube ile aynı zaten, kullanışlı bir program
  • quote:

Orjinalden alıntı: wholet

simdiiii

itunesdan lyrics i attım her sarkıya sonra o sarkıları ipoda attım peki ben bu lyrics leri nası gorucem nasıl yapılıo bi anlatırmısınız 1.1.2 JB

wholet aynı şeyi bende sormuştum normalinde şarkı çalarkenki ekranda albüm kapağına dokunduğunda çıkıyomuş eğer itunes da şarkı sözlerini kaydettiysen fakat bu özellik 112de ne yazıkki yok bende denedim olmadı ama 114 te yapan bi arkadaş vardı...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: hasanvanli

quote:

bikaç bölüm ekledim görüntü kalitesi hakkında yorum bekliyorum :) bundan sonrakileri yorumlarınıza göre değiştirebilirim

http://itouchdizi.blogspot.com/

legal yollardan indirebileceğimiz bir şekilde ayarlarsan daha iyi olur.
    ya dosya boyutu küçülsün yada farklı bir yere upload et bence.

Legal yollardan film indirmeyi ilk kez duyuyorum 1 lost bölümü 150 mb, filmlerde 350 mb olacak max. kaliteyi biraz daha arttırmayı düşünüyorum belki biraz daha artabilir dosya boyutu. r.a.p.i.d dışında başka yere upload edebileceğimi sanmıyorum çünkü silinen linklerden bıkmıştım zamanında tekrar yaşamak istemiyorum aynı şeyleri.

illegal yoldan rapidden indirme bilmeyen, temiz yüzlü bir insan görüyorum karşımda. helal olsun
    yalnız kimse indiremez o filmleri paralı üyeliği olmadan. boyutları 100mb den aşağı indirmeye bak.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.