Şimdi Ara

## Thermaltake'den Yeni İşlemci Soğutucusu; GunMet Orb ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Thermaltake'den Yeni İşlemci Soğutucusu; GunMet Orb ##

Yüksek performanslı soğutucularının yanı sıra hazırladığı kasa ve güç kaynakları ile oldukça popüler olan Thermaltake, ORB serisi dahilinde hazırladığı yeni işlemci soğutucusunu duyurdu. Thermaltake'in başarı kazandığı ORB serisi dahilinde hazırlanan yeni soğutucusu GunMet Orb yaprak tasarıma sahip ve Intel'in LGA 775, AMD'nin ise soket AM2 ve AM2+ formundaki işlemcileri ile kullanılabiliyor. Alüminyum tabanlı 140 adet yaprağa sahip olan GunMet Orb üzerinde 120mm'lik sessiz çalıştığı ifade edilen Mavi LED'li fan yer alıyor. Maksimum 77.85 CFM'lik hava üfleyebildiği bildiği ifade edilen fanın 17dbA'lık gürültü seviyesine sahip olduğu da bildiriliyor. Sessiz ve performanslı bir işlemci soğutucusu arayanlar için hazırlanan Thermaltake GunMet Orb'nin fiyatı hakkında şu an için net bir bilgi bulunmuyor.

• egsoz fana doğru üfleyenler tercihimdir, ama gürültü oranı güzel
  • bu fan için kasan da yan fanı olmalı ekzos tipli
  • Zalmanın yapısına biraz benziyor sanki
  • Thermaltake in 17db yok 19db laflarına kesinlikle inanmayın.
  • bende THERMALTAKE CL-P0333D BLUE ORB FX var tasarımı aynı ve gayet guzel bır sogutucu fiyat olarakta uygun alacagını dusunuyorum
  • Görüntü süper , video görmek isteriz ilerleyen zamanlarda.
  • acaba işlemciyi ne kadar soğutabiliyor.
  • işe yaramaz, ayrıca o fanın okadar sessiz çalışmayacağını düşünüyorum
  • En son TT''nin 17db die lanse ettiği fanı aldığımda en düşük devirde bile elektrik süpürgesi gibi çalışıyordu,şimdi kullanmıyorum.TT kötü bir marka değil ancak,bir daha fanlarını asla kullanmam.Aerocool,Silenx,Zalman ve hatta CM çok daha iyi fanlar ve çoğunun fiyatı TT'den düşük.Şimdi aklıma bi arkadaşın forumda yazdığı bişi geldi,Şu TT'yi de yaza yaza adam ettiniz ya helal olsun,arkadaşa aynen katılıyorum.Haber için teşekkürler FX57
  • önceki fanlarından hiçç bir fak göremiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Favo

egsoz fana doğru üfleyenler tercihimdir, ama gürültü oranı güzel

+1
  • şimdi htpc kasa toplamayı düşündüğüm için ürünün boyutlarını görünce çok sevindim ve sessiz çalıştığı söylenmiş..O ses seviyesinden emin olsam hiç düşünmem bile ancak anladığım kadarı ile TT bu konuda sabıkalı..

htpc kasa için CPU soğutucusu bulmak çok zor zannedersem..
  • önceki seri duo orbII den farkı yok..
    üstelik tt sessiz diyor ama bendeki hiçde öyle değildi 17db mişş
  • blueorb lar falan beş para etmez. buda blueorb un çok benzeri. bundan bi halt olmaz.BigTyphoon Forever
  • arkadaşlar benim favorim zerothermin video incemelerdeki kullanılan soğutucusudur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.