servis yok yazıyor şebeke gitti!!!!
29 Cevap43165 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

70 Mesaj
14 Mart 2008; 23:55:58 

arkadaşlar forumda o kadar aradım ama bulamadım. sordum cevap alamadım onun için konu açtım.

ben bu forwardMSGfix 1.1.4 programını yükledim telefonun şebekesi gitti ve servis yok yazıyor bi yardım edin ne yapmam gerekiyor tekrar şebekenin gelmesi için. forwardMSGfix 1.1.4 programını unistall ettim fakat yinede düzelmedi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leetsgoo -- 15 Mart 2008; 0:07:44 >

KİRPİ GİBİYİZ ARKADAŞ HEM SEVİLMEK İSTİYORUZ HEMDE SEVENE BATIYORUZ...

151 Mesaj
15 Mart 2008; 20:30:18 

Restore!

Çaresiz bir Lamer iseniz; ÇARESİZSİNİZ

882 Mesaj
15 Mart 2008; 21:00:35 

quote:

Orjinalden alıntı: leetsgoo

arkadaşlar forumda o kadar aradım ama bulamadım. sordum cevap alamadım onun için konu açtım.

ben bu forwardMSGfix 1.1.4 programını yükledim telefonun şebekesi gitti ve servis yok yazıyor bi yardım edin ne yapmam gerekiyor tekrar şebekenin gelmesi için. forwardMSGfix 1.1.4 programını unistall ettim fakat yinede düzelmedi..

Telefonunun durumunu anlatır mısın, aldığında hangi versiyondu, bugüne kadar unlock için hangi işlemleri yaptın?

iPhonedo

3 Mesaj
16 Mart 2008; 23:30:42 

benım 23 gun oldu.tel.hala sebeke yok dıyor:(nereye kadar beklıycez.:)

4137 Mesaj
17 Mart 2008; 9:35:16 

kardeş o telefonlar bence kayıt dışı kalmış
quote:

Orjinalden alıntı: tokmaker35

benım 23 gun oldu.tel.hala sebeke yok dıyor:(nereye kadar beklıycez.:)

Asus rampage 4 extreme lga2011 | INTEL i7 3930k 4.8 Ghz | Corsair dominator 1.5 LV 16 GB quad Kit DDR3-2133MHz | CUSTOM SIVI SOĞUTMA BY EK
7970 TRİFİRE @1200MHZ | SAMSUNG 27'' SyncMaster SA27950D 3D 120HZ Monitör | CORSAİR FORCE GT 480GB RAID 0 + SAMSUNG 1000 GB 8MB HDD
THERMALTAKE TOUGHPOWER GRAND 1200W 14 cm Fan 80 Plus Modüler Güç Kaynağı | CORSAİR 800D | Logitech g35 gameing headset

85 Mesaj
18 Mart 2008; 9:19:02 

quote:

cihaz kayıtlı görünüyormu telekominikasyon kurumu sisteminde?

70 Mesaj
18 Mart 2008; 14:17:49 

cihazım kayıt dışı kalmış aldıgım kişi bana klonlu bi şekilde göndermiş demek bende restore edince orjinal imeisi geldi cihazım kayıt dışı kaldı şimdi ne yapacam ben bu ziphone ile nasıl ımeı nosunu degiştiriyorlar bendede eski bi 8310 var onun imei sini girsem nasıl girerim bilgisi olan varmı

KİRPİ GİBİYİZ ARKADAŞ HEM SEVİLMEK İSTİYORUZ HEMDE SEVENE BATIYORUZ...

882 Mesaj
18 Mart 2008; 15:36:51 

quote:

cihazım kayıt dışı kalmış aldıgım kişi bana klonlu bi şekilde göndermiş demek bende restore edince orjinal imeisi geldi cihazım kayıt dışı kaldı şimdi ne yapacam ben bu ziphone ile nasıl ımeı nosunu degiştiriyorlar bendede eski bi 8310 var onun imei sini girsem nasıl girerim bilgisi olan varmı

Bence yasa dışı bir durumda kalma, AVEA'ya gidip kayıt yaptır bir şekilde. Turkcell aynı işlem için 5YTL alıyor. AVEA para almıyor. Yazının başlığını da değiştirebilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbee -- 18 Mart 2008; 15:37:34 >

iPhonedo

2 Mesaj
16 Mayıs 2008; 12:49:53 

arkadaşım eğer istanbuldaysan sana bi adres veriyim yazıcıoğlunu biliyorsundur kadıköyde iş hanı
orada bu işi yapan arkadaşlar var bendede aynı problem var
eğer götürürsen cüzi bi miktara düzeltiyorlar telefonunu veriyim 349 57 83 sinem dede cep dünyası

BENİM TELEFONUM

1967 Mesaj
16 Mayıs 2008; 12:57:18 

Yasadışı yönlendirmeler yapmayın

quote:

Orjinalden alıntı: hepy

arkadaşım eğer istanbuldaysan sana bi adres veriyim yazıcıoğlunu biliyorsundur kadıköyde iş hanı
eğer götürürsen cüzi bi miktara düzeltiyorlar telefonunu veriyim 349 57 83 sinem dede cep dünyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamboree -- 16 Mayıs 2008; 12:56:14 >

Sony Alpha 7 7     •    s o n y 7 0 - 4 0 0 G    •    t o k i n a 1 1 - 1 6    •     3 0 M a c r o       •    8 5 m m f 1 . 4

631 Mesaj
16 Mayıs 2008; 13:41:03 

lanet olsun içimdeki bu Jamboree sevgisine :):)

quote:

Orjinalden alıntı: jamboree

Yasadışı yönlendirmeler yapmayın

quote:

Orjinalden alıntı: hepy

~~~ Apple iPhone 3G 8GB 4.1 Jailbroken ~~~

1063 Mesaj
16 Mayıs 2008; 15:49:12 

aynı sorun bende de oldu 113 cihaz birden pat no service moduna geçti, restore falan ettik baktık hala aynı telden çalıyo, arkadaş imei kontrol et dedi bir baktım cihaz kayıtsız hemde bizzat kendi elimle avea da kayıt ettirdiğim halde elimizde pasaport tuttuk bu sefer turkcelin yolunu çaresiz kaydettirdik, açıldı neyse
ama şeytan dürttü evdeki dandik 3310 un imesini çakacaktım iphone a ama dandik iş olmasın dedik hadi,
3310 un imesi 15 digit iphone sanırım 16 digit acaba 1 digit fark neden kaynaklanıyor ?

HYUNDAİ İ30 MODE 1.6 CVVT OTOMATİK SİYAH
SONY 40EX500 -TOSHIBA A300-15A (**SATILIK**)-
* IPHONE4 16GB *

631 Mesaj
16 Mayıs 2008; 18:12:08 

sanırım siz cihazın arkasından baktınızki 15 numara gördünüz yıldız kare 06 kare yapsanız sanırım 16 çıkardı aynı şey bende bu gün dikkatimi çekti ded,iğim gibi yaptım 16 çıktı :):)

quote:

Orjinalden alıntı: grcim

aynı sorun bende de oldu 113 cihaz birden pat no service moduna geçti, restore falan ettik baktık hala aynı telden çalıyo, arkadaş imei kontrol et dedi bir baktım cihaz kayıtsız hemde bizzat kendi elimle avea da kayıt ettirdiğim halde elimizde pasaport tuttuk bu sefer turkcelin yolunu çaresiz kaydettirdik, açıldı neyse
ama şeytan dürttü evdeki dandik 3310 un imesini çakacaktım iphone a ama dandik iş olmasın dedik hadi,
3310 un imesi 15 digit iphone sanırım 16 digit acaba 1 digit fark neden kaynaklanıyor ?

~~~ Apple iPhone 3G 8GB 4.1 Jailbroken ~~~

425 Mesaj
23 Mayıs 2010; 22:32:40 

arkadaşlar benim iphone umda da aynı sorun var. servis yok diyor,sim kartını takınca sim hatası diyor. imeisini sorgulatıyorum kayıtlı gözüküyor...
sorun nedir acaba yardım edermisiniz???

1967 Mesaj
25 Mayıs 2010; 10:27:29 

2 yıl öncesinin konusunu hortlatmışsın : )

Sim kartın bozulmuş olabilir, yenisini çıkartmak çok kolay, gidip yetkili satıcıdan çıkartabilirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: punıısher

arkadaşlar benim iphone umda da aynı sorun var. servis yok diyor,sim kartını takınca sim hatası diyor. imeisini sorgulatıyorum kayıtlı gözüküyor...

Sony Alpha 7 7     •    s o n y 7 0 - 4 0 0 G    •    t o k i n a 1 1 - 1 6    •     3 0 M a c r o       •    8 5 m m f 1 . 4

800 Mesaj
25 Mayıs 2010; 10:42:07 

oha 2 sene önceden konu hortlamış arkadaş gercekten arama yapan ender kullanıcılardan biri

Blackberry Bold 9700 + ipod Touch 2G 16GB + SENNHEISER CX300(Black)--PS 3--Casper NEO

425 Mesaj
25 Mayıs 2010; 19:12:46 

quote:

Orijinalden alıntı: jamboree

2 yıl öncesinin konusunu hortlatmışsın : )

Sim kartın bozulmuş olabilir, yenisini çıkartmak çok kolay, gidip yetkili satıcıdan çıkartabilirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: punıısher

4 tane sim kart var bende.4 üylede denedim hep aynı hatayı verdi sim kartla ilgili oldugunu sanmıyorum...

quote:

oha 2 sene önceden konu hortlamış arkadaş gercekten arama yapan ender kullanıcılardan biri

valla konunun tarhine hiç bakmadım bozulunca telaş yaptım birden direk yazdım buraya..

2 Mesaj
12 Aralık 2010; 20:23:11 

byler bende iphone 3Gs war 2 gun once sebebe gıttı servıs yok dıyor sole bı durum war kardesımın sım kartını taktıgımda servıs war ama kendı hattımı taktıgımda servıs yok ayrıca kendı sım kartımı baska bır telefona taktıgımda hattımda sebeke war lutfen yardımcı olun ??

704 Mesaj
12 Aralık 2010; 20:28:32 

Bende sürekli servis yok yazıyor. Çünkü sim unlock bekliyom. ;-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2 Mesaj
12 Aralık 2010; 20:31:02 

nasıl yai acarmısın bırz anlamadm ?

50 Mesaj
22 Şubat 2011; 20:50:39 

arkadaşlar aynı sorun bendede var aynısı nasıl yaparız bu işi nasl halletcez ?

quote:

Orijinalden alıntı: burakdanacı

byler bende iphone 3Gs war 2 gun once sebebe gıttı servıs yok dıyor sole bı durum war kardesımın sım kartını taktıgımda servıs war ama kendı hattımı taktıgımda servıs yok ayrıca kendı sım kartımı baska bır telefona taktıgımda hattımda sebeke war lutfen yardımcı olun ??

chalailee

50 Mesaj
22 Şubat 2011; 20:52:52 

güncel!!

chalailee

68 Mesaj
23 Haziran 2011; 20:51:17 

arkadaşlar merhaba,

almanyadan gelen bi arkadaşım iphone 4 getirdi simlock yokmuş takarsan çalışır dedi. kartı taktım 1 hafta filan geçmedi pat servis gitti. 1 ay süresi varmış pasaport kaydı için zamanı dolmamaış olmasına rağmen bu uyarıyı aldım. bugün gidip kayıt ettirdim ama sorun düzelmedi. zaman mı geçmesi gerekiyor anlamış değilim. yardımcı olursanız sevinirim.

4892 Mesaj
23 Haziran 2011; 20:57:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Mynameis_NEO

arkadaşlar merhaba,

almanyadan gelen bi arkadaşım iphone 4 getirdi simlock yokmuş takarsan çalışır dedi. kartı taktım 1 hafta filan geçmedi pat servis gitti. 1 ay süresi varmış pasaport kaydı için zamanı dolmamaış olmasına rağmen bu uyarıyı aldım. bugün gidip kayıt ettirdim ama sorun düzelmedi. zaman mı geçmesi gerekiyor anlamış değilim. yardımcı olursanız sevinirim.

Muhtemelen yarın kullanmaya baslayabilirsiniz. Sabah erkenden telekominikasyon kurumunun sistemine kaydınız yapılmıs olur telefon..

68 Mesaj
23 Haziran 2011; 21:22:30 

quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Muhtemelen yarın kullanmaya baslayabilirsiniz. Sabah erkenden telekominikasyon kurumunun sistemine kaydınız yapılmıs olur telefon..

biraz bekleyeyim o zaman. peki 1 ay dolmamış olmasına rağmen bu uyarıyı almak normal mi? artı kapanmadan önce mesaj geldiğini duydum o da gelmedi. farzedelim yarın açılmadı sorun başka ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mynameis_NEO -- 23 Haziran 2011; 21:23:18 >

8603 Mesaj
24 Haziran 2011; 2:05:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Mynameis_NEO

quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

biraz bekleyeyim o zaman. peki 1 ay dolmamış olmasına rağmen bu uyarıyı almak normal mi? artı kapanmadan önce mesaj geldiğini duydum o da gelmedi. farzedelim yarın açılmadı sorun başka ne olabilir?

Artık 1 haftada mesaj yollamadan kapatıyorlar. Bazen yolladıkları da oluyor.

694 Mesaj
24 Haziran 2011; 2:54:01 

1 ay sonra kapanır 1 hafta sonra kapanır bunlar tamamen uydurma cihazım 2 gün dolmadan kapandı ne kadar süre içinde kapanacağı tamamen şans işi sistem yakaladığı cihazı kapatıyor önceden sms geliyordu şu tarihte kapanacak diye şimdi oda yok sistem tespit edip kapatıyor.

Bilmeyen ve bilmediğini bilen çocuktur ona öğretiniz.
Bilen ve bilmediğini bilmeyen uykudadır onu uyandırın.
Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen aptaldır ondan sakının.
Bilen ve bildiğini bilen liderdir onu izleyin.

3 Mesaj
1 Şubat 2012; 17:30:08 

AYNI SORUN BENDE DE OLUYORDU. ÇÖZÜMÜ:: iPhone'da ayarlara girin, "genel" bölümündeki "ağ" ayarlarına girin hücresel veriyi ve 3g yi aktifleştirin sorun %100 çözülüyor.

3375 Mesaj
1 Şubat 2012; 17:46:03 

Hort olmus resmen :)

565 Mesaj
3 Şubat 2012; 10:50:44 

quote:

Orijinalden alıntı: ofy54

AYNI SORUN BENDE DE OLUYORDU. ÇÖZÜMÜ:: iPhone'da ayarlara girin, "genel" bölümündeki "ağ" ayarlarına girin hücresel veriyi ve 3g yi aktifleştirin sorun %100 çözülüyor.

3g yi kapattım duzeldi. Başka çözümü yokmu.
Aktifleştirince 3gyi sebeke yok diyor. Her yerde boyle.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250