Şimdi Ara

servis yok yazıyor şebeke gitti!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
77.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar forumda o kadar aradım ama bulamadım. sordum cevap alamadım onun için konu açtım.

ben bu forwardMSGfix 1.1.4 programını yükledim telefonun şebekesi gitti ve servis yok yazıyor bi yardım edin ne yapmam gerekiyor tekrar şebekenin gelmesi için. forwardMSGfix 1.1.4 programını unistall ettim fakat yinede düzelmedi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leetsgoo -- 15 Mart 2008; 0:07:44 >

• Restore!
  • quote:

Orjinalden alıntı: leetsgoo

arkadaşlar forumda o kadar aradım ama bulamadım. sordum cevap alamadım onun için konu açtım.

ben bu forwardMSGfix 1.1.4 programını yükledim telefonun şebekesi gitti ve servis yok yazıyor bi yardım edin ne yapmam gerekiyor tekrar şebekenin gelmesi için. forwardMSGfix 1.1.4 programını unistall ettim fakat yinede düzelmedi..

Telefonunun durumunu anlatır mısın, aldığında hangi versiyondu, bugüne kadar unlock için hangi işlemleri yaptın?
  • benım 23 gun oldu.tel.hala sebeke yok dıyor:(nereye kadar beklıycez.:)
  • kardeş o telefonlar bence kayıt dışı kalmış
    quote:

Orjinalden alıntı: tokmaker35

benım 23 gun oldu.tel.hala sebeke yok dıyor:(nereye kadar beklıycez.:)

• quote:

arkadaşlar forumda o kadar aradım ama bulamadım. sordum cevap alamadım onun için konu açtım.

cihaz kayıtlı görünüyormu telekominikasyon kurumu sisteminde?
  • cihazım kayıt dışı kalmış aldıgım kişi bana klonlu bi şekilde göndermiş demek bende restore edince orjinal imeisi geldi cihazım kayıt dışı kaldı şimdi ne yapacam ben bu ziphone ile nasıl ımeı nosunu degiştiriyorlar bendede eski bi 8310 var onun imei sini girsem nasıl girerim bilgisi olan varmı
  • quote:

cihazım kayıt dışı kalmış aldıgım kişi bana klonlu bi şekilde göndermiş demek bende restore edince orjinal imeisi geldi cihazım kayıt dışı kaldı şimdi ne yapacam ben bu ziphone ile nasıl ımeı nosunu degiştiriyorlar bendede eski bi 8310 var onun imei sini girsem nasıl girerim bilgisi olan varmı

Bence yasa dışı bir durumda kalma, AVEA'ya gidip kayıt yaptır bir şekilde. Turkcell aynı işlem için 5YTL alıyor. AVEA para almıyor. Yazının başlığını da değiştirebilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbee -- 18 Mart 2008; 15:37:34 >
  • arkadaşım eğer istanbuldaysan sana bi adres veriyim yazıcıoğlunu biliyorsundur kadıköyde iş hanı
    orada bu işi yapan arkadaşlar var bendede aynı problem var
    eğer götürürsen cüzi bi miktara düzeltiyorlar telefonunu veriyim 349 57 83 sinem dede cep dünyası
  • Yasadışı yönlendirmeler yapmayın

quote:

Orjinalden alıntı: hepy

arkadaşım eğer istanbuldaysan sana bi adres veriyim yazıcıoğlunu biliyorsundur kadıköyde iş hanı
    eğer götürürsen cüzi bi miktara düzeltiyorlar telefonunu veriyim 349 57 83 sinem dede cep dünyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamboree -- 16 Mayıs 2008; 12:56:14 >
  • lanet olsun içimdeki bu Jamboree sevgisine :):)

quote:

Orjinalden alıntı: jamboree

Yasadışı yönlendirmeler yapmayın

quote:

Orjinalden alıntı: hepy

arkadaşım eğer istanbuldaysan sana bi adres veriyim yazıcıoğlunu biliyorsundur kadıköyde iş hanı

• aynı sorun bende de oldu 113 cihaz birden pat no service moduna geçti, restore falan ettik baktık hala aynı telden çalıyo, arkadaş imei kontrol et dedi bir baktım cihaz kayıtsız hemde bizzat kendi elimle avea da kayıt ettirdiğim halde elimizde pasaport tuttuk bu sefer turkcelin yolunu çaresiz kaydettirdik, açıldı neyse
    ama şeytan dürttü evdeki dandik 3310 un imesini çakacaktım iphone a ama dandik iş olmasın dedik hadi,
    3310 un imesi 15 digit iphone sanırım 16 digit acaba 1 digit fark neden kaynaklanıyor ?
  • sanırım siz cihazın arkasından baktınızki 15 numara gördünüz yıldız kare 06 kare yapsanız sanırım 16 çıkardı aynı şey bende bu gün dikkatimi çekti ded,iğim gibi yaptım 16 çıktı :):)

quote:

Orjinalden alıntı: grcim

aynı sorun bende de oldu 113 cihaz birden pat no service moduna geçti, restore falan ettik baktık hala aynı telden çalıyo, arkadaş imei kontrol et dedi bir baktım cihaz kayıtsız hemde bizzat kendi elimle avea da kayıt ettirdiğim halde elimizde pasaport tuttuk bu sefer turkcelin yolunu çaresiz kaydettirdik, açıldı neyse
    ama şeytan dürttü evdeki dandik 3310 un imesini çakacaktım iphone a ama dandik iş olmasın dedik hadi,
    3310 un imesi 15 digit iphone sanırım 16 digit acaba 1 digit fark neden kaynaklanıyor ?

• arkadaşlar benim iphone umda da aynı sorun var. servis yok diyor,sim kartını takınca sim hatası diyor. imeisini sorgulatıyorum kayıtlı gözüküyor...
    sorun nedir acaba yardım edermisiniz???
  • 2 yıl öncesinin konusunu hortlatmışsın : )

Sim kartın bozulmuş olabilir, yenisini çıkartmak çok kolay, gidip yetkili satıcıdan çıkartabilirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: punıısher

arkadaşlar benim iphone umda da aynı sorun var. servis yok diyor,sim kartını takınca sim hatası diyor. imeisini sorgulatıyorum kayıtlı gözüküyor...
  • oha 2 sene önceden konu hortlamış arkadaş gercekten arama yapan ender kullanıcılardan biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamboree

2 yıl öncesinin konusunu hortlatmışsın : )

Sim kartın bozulmuş olabilir, yenisini çıkartmak çok kolay, gidip yetkili satıcıdan çıkartabilirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: punıısher

arkadaşlar benim iphone umda da aynı sorun var. servis yok diyor,sim kartını takınca sim hatası diyor. imeisini sorgulatıyorum kayıtlı gözüküyor...

4 tane sim kart var bende.4 üylede denedim hep aynı hatayı verdi sim kartla ilgili oldugunu sanmıyorum...

quote:

oha 2 sene önceden konu hortlamış arkadaş gercekten arama yapan ender kullanıcılardan biri

valla konunun tarhine hiç bakmadım bozulunca telaş yaptım birden direk yazdım buraya..

• byler bende iphone 3Gs war 2 gun once sebebe gıttı servıs yok dıyor sole bı durum war kardesımın sım kartını taktıgımda servıs war ama kendı hattımı taktıgımda servıs yok ayrıca kendı sım kartımı baska bır telefona taktıgımda hattımda sebeke war lutfen yardımcı olun ??
  • Bende sürekli servis yok yazıyor. Çünkü sim unlock bekliyom. ;-)
  • nasıl yai acarmısın bırz anlamadm ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.