Şimdi Ara

Frontlines: Fuel Of War

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
41.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Minimum sistem gereksinimleri:

Önerilen sistem gereksinimleri:

• oyunun single modu cok sıkıcı ve grafikleri o kadar iyi değil büyük bi hevesle aldım ama sonuç hüsran. Yalnız multiplayer de cok zevkli olacagına eminim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmitcarsi -- 14 Mart 2008; 21:58:55 >
  • ben başta merhaba ben mesut çevik diye bir ses bekliyordum ama birden farklı bir ses duyunca hafif bir hayal kırıklığı olmadı değil.dh'de böyle farklı incelemeler görmek çok hoş.güzel bir inceleme olmuş
  • oo süper artık oyun inceleme bölümü de var dh iyiden iyiye yakında kendine bir tv felanda açıcak gibi
  • 7.3 iyi verilmiş sıkıcı olmadan oynanır ama etkileci değil
  • Multi player'da drone kullanmadan oyundan vazgeçmeyin en zevklisi oyunun o yanı.

Oyuncak model kullanır gibi olup rakiplerinizi bir anda şaşırtmak acaip zevkli.

Hele bir yeri savunurken, araba sesi geliyor nerden geliyor bu lanet model araba diye aramak gibi heyecan yok :D

Yada helekopter ile saldıranın helekopterini düşürme filan müthiş.
  • Crysis'i de tahtalara çıkaran sizsiniz, bu oyunu da yerin dibine sokan sizsiniz... CrySis'i matah oyunmuş gibi tanıta tanıta bir hâl oldu herkes. Sadece özelliği yeni bir grafik motoru sayesinde yüksek seviyede bir bilgisayar sistemi istemesi... Başka bir şeyi yok o oyunun.

Nerde o bizim mis gibi zamanının güzel grafikleriyle az sistem harcayan MAx Payne 2 motoru... Dx 10 geldi, 11 gelse,12 gelse ne yazar. OpenGL çok daha iyi bir motor, hem de az sistem istiyor. Oyun yapımcılarının düşük sistem kullanmaya çalışmaması, bilgisayar sektörününün de bu kişiliklere pay çıkarması, aldığımız son sistem bilgisayarın 2-3 ay sonra eskimesine sebep oluyor maalesef...

Gelişmek iyidir, ben buna birşey demiyorum. Ancak biraz insaf yahu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scaniaperest -- 14 Mart 2008; 23:36:58 >
  • Video açilmiyor , biraz geç izlicegiz galiba.
  • Sunucu aşırı yüklenmeden problem gördü ama şimdi düzelttik şahsen ilgi için teşekkürler
  • Oyundaki drone işi tam camperlara göre. Öyleki bir an oluyor ortada savaşan adam yok her yere dronelar gidiyor. Ben yeni Battlefild 2 olur gözüyle bakıyordum ama bırakın Battlefield 2'nin yerini almayı Battlefield 1942 için yazılmış daha eğlenceli modlar var :)

Oyun öncelikli olarak yeni nesil konsollar düşünülerek hazırlandığından dolayı kontroller de oldukça engelli. Uçağı ve helikopteri fare ile uçurmak zorunda kalıyorsunuz, 6 sene evvel çıkan battlefield 1942 de bile kara hava araçları için klavye ve fare harici kontrolcüler atanabiliyordu.
  • oyun içerikli olmuş aslında tutulma ihtimali vardı olmamış demekki.
  • İnceleme gerçekten çok güzel olmuş , FPS türü oyunlarda biraz daha geliştirilebilirse , popüler oyunlar arasinda yer alabilir.
  • İnceleme için teşekkürler.Devamını bekliyoruz
  • zotac 8800gt amp , 4gbram, q6600 bu oyunu full oynatmıyor
  • Ben oyunun single player bölümünü bitirdim acıkcası beklentlerimin cok üstünde bir oyundu . COD4 Ghost Recon karışımı güzel bir fsp olmuş. Konusu da bir hayli güzel ve etkileyici . Model aracları kullanılması müthiş .
  • quote:

Orjinalden alıntı: drkayzer

zotac 8800gt amp , 4gbram, q6600 bu oyunu full oynatmıyor

oyunun kurulumu 1 saat suruyormus vistayla eşdeğer
  • quote:

oo süper artık oyun inceleme bölümü de var dh iyiden iyiye yakında kendine bir tv felanda açıcak gibi
    neden olmasın dostum bir sürün dandik kanallar var dh gibi kaliteli bir site kanal açsa aynı sitedeki yogunluk şekilinde izlenir
    quote:

quote:

oyunun kurulumu 1 saat suruyormus vistayla eşdeğer
  • Crysis den sora bole oyunlar Tetris Gibi Geliyor
  • quote:

Aynı sorunu bizde yaşadık.Ayarlar kısmından foliage ayarını kapatırsan sorunun çözülecektir.
  • harika oyun incelemesinin olması başarılarınızın takibcisi olacağız.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.