Şimdi Ara

Türüne - Konusuna Göre Film Önerileri (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.720
Cevap
182
Favori
667.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İtalian Stallion*

Yaşam mücadelesi veren birisinin dramı konulu filmler arıyorum arkadaşlar.

127 Hours gibi bir film arıyorsun anlaşılan.

Yakın olarak, Buried'i önerebilirim.

İsteğine ucundan yaklaşan, Into the Wild ve içinde komedi unsurları da barındıran Stranger Than Fiction filmini önerebilirim ama, hepsini izlemişsindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

quote:

127 Hours gibi bir film arıyorsun anlaşılan.

Yakın olarak, Buried'i önerebilirim.

İsteğine ucundan yaklaşan, Into the Wild ve içinde komedi unsurları da barındıran Stranger Than Fiction filmini önerebilirim ama, hepsini izlemişsindir.

Dediklerinin hepsini izledim hocam ama illa 127 Hours gibi olmasına gerek yok taşa sıkışmasına yani , teşekkür ederim yinede
  • Bana Green Street Holigans tarzı film önerebilecek olan varmı? Veya dövüşlü filmler. O kadar çok film izledimki artık izlemediğim kalmadı ne eğlenebiliyorum ne birşey...
  • Liste için Rap kültürüyle ilgili 8 Mile Fantastik olarak HarryPotter nasıl unuttun anlamadım

Tavsiye içinde sağlam Korku Ve gerilim arıyorum.(Son Durak gibilerini izledim yazmayın)
  • Arkadaşlar bana amerikan yaşantısı ön planda olan filmler önerebilirmisniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicegame!

Arkadaşlar bana amerikan yaşantısı ön planda olan filmler önerebilirmisniz ?

8 Mile kesinlikle Başrolde Eminem oynuyor Detroit'de ki Yaşam kültürünü rahat anlayabilirsin İyi Seyirler.(TR Dublaj izlemeni tavsiye ederim Bazı karakterlerin dublajları iyi ama boşrollerin kötü olmuş seçim sana kalmış)
  • Teşekkürler.İzleyeceğim.Başka tavsiyesi olan var mı ? Amerikan yaşantısı filmleri arıyorum.
  • Arkadaşlar eskiden kanal d'de sabahları hafta sonları felan yayınlanıyordu amerikan yaşantısı filmleri.
  • quote:

Cast away diyeceğim ama sanırım izlemişsindir
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_mercure

quote:

Cast away diyeceğim ama sanırım izlemişsindir

Tam istediğin türde.
    http://www.imdb.com/title/tt0462504/
  • mesala bir gurup genç bir yerlere giderken başlarına bişeyler geliyor bunun gibi temalı filmler

İillaki başlarına bişe geliyor ya karşılarına bir canavar çıkıyor yada bir hastalığa yakalanıp birbirlerini öldürüyorlar yada bir sapıkla karşılaşıyorlar yada

otostop çeken birisi arabalarına binip öldürüyor.Buna benzer aklınıza gelen eski-yeni tüm film listesi elinde olan varmı?

Baya bir film izledim,buna benzer kaçırdığım filmler olabilir.

Aşağıdaki liste dışında önerebileceğiniz filmler.

Wrong Turn serisi
    Korkunç tuzak serisi izledim 3.sünü bekliyorum.
    Korku adası
    Joy Ride serisi
    İstila
    Yeraltı canavarı serisi (michael gross)
    boş oda serisi
    Birilerinin önceden öleceğini bildirin telefon filmlerinin bazıları
    tepenin gözleri serisi
    korku kapanı serisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miralay25 -- 29 Ekim 2011; 10:52:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miralay25

mesala bir gurup genç bir yerlere giderken başlarına bişeyler geliyor bunun gibi temalı filmler

İillaki başlarına bişe geliyor ya karşılarına bir canavar çıkıyor yada bir hastalığa yakalanıp birbirlerini öldürüyorlar yada bir sapıkla karşılaşıyorlar yada

otostop çeken birisi arabalarına binip öldürüyor.Buna benzer aklınıza gelen eski-yeni tüm film listesi elinde olan varmı?

Baya bir film izledim,buna benzer kaçırdığım filmler olabilir.

Aşağıdaki liste dışında önerebileceğiniz filmler.

Wrong Turn serisi
    Korkunç tuzak serisi izledim 3.sünü bekliyorum.
    Korku adası
    Joy Ride serisi
    İstila
    Yeraltı canavarı serisi (michael gross)
    boş oda serisi
    Birilerinin önceden öleceğini bildirin telefon filmlerinin bazıları
    tepenin gözleri serisi
    korku kapanı serisi

The Mist
    Cube serisi

Bu konu sayfada niye görünmüyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi another year -- 29 Ekim 2011; 19:29:02 >
  • quote:

• arkadaşlar macera fantastik tarzı sürükleyici bir film arıyorum. daha doğrusu eşim istedi. bende bu tür filmlerden pek anlamam. ne tavsiye edersiniz?

daha önce kırmızı başlıklı kızı izledik ve beğenmiştik. bu tarz bişeyler olabilir.

http://www.imdb.com/title/tt1486185/
  • Çok güzel bir konu olmuş, emeğine sağlık
  • beyler the mechanic filmini 1080p olanını indirdim fakat filmde ses yok.bana harici ses dosyasını yollayabilecek var ı?orjinal dosyası yani ingilizce olanı varsa daha iyi olur.
  • Arkadaslar bana basarı öyküsü anlatan,BASKETBOL filmi arıyorum

Ve birde macera,aksiyon tarzı bi film arıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba

bişeylere kızan tek bir adamın tüm ortalığı altüst ettiği filmler önerebilir misiniz? mesela taken, the next three days gibi.

birde izledikten sonra bi on dakika kendime gelemeyeceğim, mesaj içeren, kafa yorduran, ters köşeye yatıran filmler de olur. american history x, unknown, prestige gibi.

yukarıdaki yaşam savaşı temalıları da aldım listeye :)

şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcanylmaz

arkadaşlar merhaba

bişeylere kızan tek bir adamın tüm ortalığı altüst ettiği filmler önerebilir misiniz? mesela taken, the next three days gibi.

birde izledikten sonra bi on dakika kendime gelemeyeceğim, mesaj içeren, kafa yorduran, ters köşeye yatıran filmler de olur. american history x, unknown, prestige gibi.

yukarıdaki yaşam savaşı temalıları da aldım listeye :)

şimdiden teşekkürler

dün izledim, adalet peşinde(citizen) tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

arkadaşlar macera fantastik tarzı sürükleyici bir film arıyorum. daha doğrusu eşim istedi. bende bu tür filmlerden pek anlamam. ne tavsiye edersiniz?

daha önce kırmızı başlıklı kızı izledik ve beğenmiştik. bu tarz bişeyler olabilir.

http://www.imdb.com/title/tt1486185/

PRINCE OF PERSIA

KARANLIKLAR ÜLKESİ: LYCAN’LARIN YÜKSELİŞİ

PAN'IN LABİRENTİ

KONSTANTİN

300 spartalı

sharlok holmes
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.