Şimdi Ara

Psikolojik Gerilim Türü Film Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jacket , The Machinist , The Butterfly Effect şu ana kadar izlediklerim. Önerebileceğiniz başka var mı ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• The Sixth Sense
    Old Boy
    The Shining
    The Others
    Dogville
    Identity
    Instinct
    Dark City
    Marathon Man
    Secret Window
    Pi
    Requiem for a Dream
    Dragonfly
    The Number 23
    Cape Fear
    Deer Hunter
    Perfume: The Story of a Murderer
    Mr. Brooks
  •  Psikolojik Gerilim Türü Film Önerileri

The Shining benim favorimdir..Jack Nicholson bu afişine hastyaım zaten..
  • Oldboy
  • The Silence of the Lambs izlemediysen mutlaka izle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: дltuğ

Psikolojik Gerilim Türü Film Önerileri

The Shining benim favorimdir..Jack Nicholson bu afişine hastyaım zaten..

ilgi çekici

• 1408
    Number 23
    Requiem for a Dream

bunlar da benim tavsiyelerim.
  • Requiem for a Dream süperdirr
    bide DENEY de güzel
  • the number 23
    + dierleri
  • 23
    Gizli pencere
    Saklambaç
    Kimlik
  • bug diye bir film var. kült film exorcist in yönetmeninin. film böcekli bir korku mu yoksa psikolojik bir gerilim mi? efekt dolu ,sinema adına birşey içermeyen bir film mi yoksa kaliteli düzeyli , insanın psikolojisinin ne düzeylere gelebileceğini gösteren bir film mi? izleyin, görün .
  • Hocam sen kaşındın, buyur izle:)

Donnie Darko
    Lost Highway
    Memento
  • Önerdiğiniz filmleri izledikten sonra hiçbirşey anlamayacağıma garanti ediyor musunuz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: PUni

Önerdiğiniz filmleri izledikten sonra hiçbirşey anlamayacağıma garanti ediyor musunuz ?

Garanti edeceğim filmleri yazayım sana hocam:)

Lost Highway
    Mulholland Drive
    Donnie Darko
    Pi
    The Fountain

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De-Niro -- 15 Mart 2008; 2:40:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: De-Niro

quote:

Orjinalden alıntı: PUni

Önerdiğiniz filmleri izledikten sonra hiçbirşey anlamayacağıma garanti ediyor musunuz ?

Garanti edeceğim filmleri yazayım sana hocam:)

Lost Highway
    Mulholland Drive
    Donnie Darko
    Pi
    The Fountain

neeee

tam da pi ile the fountain i indirmistm izlicektm yapma be

ozellikle pi filmini cok merak ediorum oven cok oldu filmi

• quote:

Orjinalden alıntı: kujeste

bug diye bir film var. kült film exorcist in yönetmeninin. film böcekli bir korku mu yoksa psikolojik bir gerilim mi? efekt dolu ,sinema adına birşey içermeyen bir film mi yoksa kaliteli düzeyli , insanın psikolojisinin ne düzeylere gelebileceğini gösteren bir film mi? izleyin, görün .

psikolojik gerilim odur işte burda requem for dream gibi dramları number 23 gibi aksiyonları psikolojik gerilim die yazmışlar güzel filmler ama türlweri farklı psikolojik gerilim bug,makinist benzeri filmlerdir bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: kujeste

bug diye bir film var. kült film exorcist in yönetmeninin. film böcekli bir korku mu yoksa psikolojik bir gerilim mi? efekt dolu ,sinema adına birşey içermeyen bir film mi yoksa kaliteli düzeyli , insanın psikolojisinin ne düzeylere gelebileceğini gösteren bir film mi? izleyin, görün .

Yazın beklememiz gereken bir durum vardı. Sinemaya gidelim hem serin hem keyifli olur dedik ama hayatımda sinemada izlediğim en beğenmediğim filmdi.

Sıkıcı, cinsel temalara ağırlık verilmiş bir film.

film hakkında :
    adam eşcinselim diyo kadın da kadınlarla ilgileniyodu zannedersem ama filmin ortasında bunlar baya baya ilişkiye girdiler.

Bence olmamış.

.................................

Film önerim de

1408
    testere serisi
    ve geçen seyrettim hoştu : Tez (tesis)

• Jacob's Ladder Bugün izledim ama bugüne kadar nasıl olur da izlemediğim dediğim bir film. Kesinlikle izlemelsini bence.

Ayrıca Stay adlı filmde sana tavsiye edebilirim, tam olarak psikolojik gerilim olmasa da.
  • Nuri Alçonun oynadığı her film bence psikolojik gerilim türüne girmeye uygun
  • filmler arasında psikolojik gerilim diye bir tanımlama var mıdır yoksa uydurmamı yada gerilimlerin alt dalı mıdır? Ne biçim bişidir eğer machinist öyleyse butterfly effect ne açıdan ona benzer alakası nedir? düşünüldüğünde requiem for a dream veya Das experiment veya ondskan (evil) bunlarda psikolojik gerilim olabilir. o zaman identity jacket veya saklambaç nasıl psikololik gerilim olur? Ben inanmıyorum yada anlamıyorum bu türü

Full divx dolu 1tb hdd bozuldu kafam çok bozuk Saçmalamış olabilirim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.