Şimdi Ara

## Palit, Galaxy'i Aldı Sırada Inno3D Var ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Palit, Galaxy'i Aldı Sırada Inno3D Var ##

Daha önce verdiğimiz haberlerimizde Nvidia'nın önemli partnerlerinden ayrıca Çin'in en büyük OEM üreticilerinden biri olan Palit'in özellikle Nvidia'dan daha fazla sayıda grafik işlemci alabilmek için firma satın almaları gerçekleştirilebileceğini bu konuda ilk hedefin ise Galaxy olduğunu ifade etmiştik. Bu haberlerin yurt dışında yayınlamaya başladığı dönemde iddiaları yalanlayıcı bazı haberler gelse de Fudo'nun belirttiğine göre Palit, Galaxy firmasını satın aldı. Geçtiğimiz yıllarda da Gainward firmasını da çatısı dahiline alan son olarak yüksek peformans severlere çözüm üretmesi açısından Vvikoo firmasını kuran Palit, Galaxy'i de bünyesine katarak marka portföyünü genişletmiş oldu. Gelen bilgilere göre firmanın Inno3D'yi de satın alabileceği de iddia ediliyor. Nvidia'nın bir diğer önemli üreticisi olan Inno3D son olarak ATi tabanlı ekran kartları için yapılandırdığı Force3D firması ile gündeme gelmişti. Bu arada Palit cepheisnden satın almalarla ilgili olarak en azından şu an için herhangi bir açıklama yapılmadığını da belirtelim.

• Palit işleri büyütüyo büyük planlar var galiba:D
  • Palit için ezik, işe yaramaz, takoz diyenlere şok yapmıştır bu haber. Bir firmayı ölçüp tartarken Türkiye'deki bilinirliğini baz almamak gerek...
  • hadi hayırlısı herkes bisiler alıp büyüyor ama Türkiye yerinde sayıyor
  • EKRAN KARTI ÜRETEN PARTNERLERDE TEKEL OLMA YOLUNDA GALİBA
  • quote:

Orjinalden alıntı: saidakkas

Palit için ezik, işe yaramaz, takoz diyenlere şok yapmıştır bu haber. Bir firmayı ölçüp tartarken Türkiye'deki bilinirliğini baz almamak gerek...

Kim diyor ki onu?F/P liderlerinden biri bu marka
  • quote:

Orjinalden alıntı: John PHILIPS

Palit işleri büyütüyo büyük planlar var galiba:D

• Palit bildiğim kadarıyla 1988-89 yıllarında kurulmuştu.Adını ilk olarak 1992 yılında bir tech bülteninde duymuştum.Nerden nereye.O zamanlar yenilikçi ve uygun alınabilirlik gibi sloganları vardı ama ufacık bir şirketti.Şimdilerde ise sektörün devlerinden biri haline gelmek üzere.Türkiye onun sayesinde pekçok f-p ürünlerini ucuza alabildi.Ayrıca exreme denilebilecek ürünleride yine Palit sayesinde ve uygun bir fiyatla sahip oldu.Yolu açık olsun Palit'in..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellmare -- 13 Mart 2008; 18:45:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: reason666

quote:

Palit için ezik, işe yaramaz, takoz diyenlere şok yapmıştır bu haber. Bir firmayı ölçüp tartarken Türkiye'deki bilinirliğini baz almamak gerek...

Bunu sen biliyorsun ama Palit'in P35A anakartının haberi bu sitede yapıldığında, Palit ne anlar bu işten diyenleri mi sorarsın, yoksa zaten ekran kartı işini beceremiyor diyenleri mi? İsmi bilmedikleri ve ucuz olduğu için böyle yorumlar yapıldı. Ben her zaman demişimdir, Palit yoksulun, garibanın, overclocklu dostudur diye...

• acaba ne kadar ödedi
  • ortalık kurbaaa kaynayacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: BARKU

ortalık kurbaaa kaynayacak

Sorma ya, ben de bıktım o kurbağadan, yeter artık başka bişey koysunlar.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: reason666

quote:

Bunu sen biliyorsun ama Palit'in P35A anakartının haberi bu sitede yapıldığında, Palit ne anlar bu işten diyenleri mi sorarsın, yoksa zaten ekran kartı işini beceremiyor diyenleri mi? İsmi bilmedikleri ve ucuz olduğu için böyle yorumlar yapıldı. Ben her zaman demişimdir, Palit yoksulun, garibanın, overclocklu dostudur diye...

Anakart piyasasında çok tecrübeli müthiş bir marka olmayabilir fakat ekran kartlarında verdiği uygun fiyatların en büyük nedenlerinden birisi bellek firmalarıyla yaptığı çok güzel fiyat anlaşmalarıdır

• quote:

quote:

+1
  • [Deleted by Admins]
  • paliti seviyorum .. yarasın..
  • quote:

süpersin

quote:

Artık tosbağa koyacaklar
  • Bende xpertvision markası bir ekran kartı alıp sonradan onunda palit olduğunu anladığımda içim baya bir rahatlamıştı...
  • quote:

Palitin kartları kadar sorunsuz ve uyumlu kartlar görmedim televizyona görüntü vermesi sorunsuz çoğu nvidia ekran kartı tvye görüntüyü siyah beyaz veriyor, tüm anakartlarla uyumlu asus gibi sadece kendi anakartlarında uyumlu çalışan kartlar üretmiyor soğutucusuna dandik diyenler soğutma performansını görmeden atıp tutuyorlar adamlar hem maliyeti düşürüyor hemde iyi soğutma sağlıyor buda fiyat olarak bize yansıyor bundan daha güzel ne olabilirki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dahaka90 -- 13 Mart 2008; 19:38:51 >

• quote:

Orjinalden alıntı: 18yusuf

quote:

süpersin

quote:

Artık tosbağa koyacaklar

Sonra kimse almasın kartları bunlar tosba hızındadır diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saidakkas -- 13 Mart 2008; 19:43:26 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.