Şimdi Ara

## OCZ'den 4GB'lık Yeni DDR2 Bellek Kiti ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## OCZ'den 4GB'lık Yeni DDR2 Bellek Kiti ##

Yüksek performanslı ve kaliteli bellek kitleri ile tanıdığımız OCZ'nin hazırladığı yeni DDR2 bellek kiti kullanıma sunuldu. Firmanın Platinum serisi dahilinde hazırlanan yeni bellek kiti 2048MB'lık iki adet bellek modülünden oluşuyor. 1066MHz'de çalışan kit 2.1v geriliminde CAS5 zamanlamaları ile geliyor. OCZ'nin bellekleri için geliştirdiği XTC kod adlı özel ısı emiciye sahip olan yeni bellek kiti 4GB'lık yüksek bellek kapasite ile özellikle 64-bit işletim sistemleri için elverişli görünüyor. Yurt dışında yaklaşık 110 Avro'luk etiket fiyatı ile rafları süslemeye başlayan yeni bellek kiti, sisteminde güncelleme yapmak isteyenler için yeni bir alternatif.

• ee artık drr3leri görsek hemde fiyatları ucuzlasa süper olur
    hala fiyatlar uçuk
  • bunlarda platiniumlar gibi takoz olmaz inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menem -- 13 Mart 2008; 17:37:56 >
  • Türkiye fiyatı acaba 110$+KDV olurmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemceminho

Türkiye fiyatı acaba 110$+KDV olurmu?

Arkadaşım yurtdışında 110 avroluk satış fiyatı var. Türkiye'de 110 dolar nasıl olsun?
  • DDR2 ler yeterince olgunlaştı.Artık DDR3 lerin yaygınlaşması, olgunlaşması ve bu sayedede ucuzlaması lazım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hellmare

DDR2 ler yeterince olgunlaştı.Artık DDR3 lerin yaygınlaşması, olgunlaşması ve bu sayedede ucuzlaması lazım...
  • bence fiyat ii sayılır tabii burada ikiye katlamazlarsa
  • cl4 olsa süper olurmuş
  • Ocz'de detaya kaçiyor bakalim.
  • artık ddr3 lerde yangınlaşsada ucuzlasa
  • DDR3 ler 1-2 sene içersinde yaygınlaşır öle hemen yaygınlaşmasını beklemek aptallık olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: lapry

DDR3 ler 1-2 sene içersinde yaygınlaşır öle hemen yaygınlaşmasını beklemek aptallık olur

Aynen. +1.
    Ayrıca sonuçta ddr3 bir ram için anakart değiştirmek gerekicek ki bu çok marifetli bir iş. Ne kadar fayda sağlaycağı merak konusu?? Tabii herkesin yapabileceğini de sanmıyorum. Taa ki ddr3 lerin ddr2 fiyatlarına düşene kadar. Şu zamanda;

ddr3 bir anakart : 300$ aşşağı yok
    ddr3 ram : team extream 2133mhz fiyat vermek istemiyorum kimseniin morali bozulmasın

Ee şimdi böyle bir sisteme gidipte P4 2 ghz + fx5500 ekran kartı takılmaz diimi ?? Hele birde psu çıktı mı ortaya al sana 1500ytl masraf ddr2 ler dana 3-4 sene kullanılır

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janti -- 14 Mart 2008; 11:03:54 >

• Yaygınlaşma tabiri çok göreceli bir kavram, DDR3 ram fiyatları çok hızlı düşüşteler, son yayımlanan haberlerin hepsinde DDR2 lerle arasındaki fiyat farkı %20 lere ineceği yazıldı, fiyat karşılaştırmasında DDR3 1066 larla, DDR2 1066 ram ler karşılaştırılıyor.
    Yukarıda verilen ürün Türkiye raflarına geldiğinde 110$ civarlarına düşmüş olabilir, bunu da eklemiş olalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: JANT!

quote:

DDR3 ler 1-2 sene içersinde yaygınlaşır öle hemen yaygınlaşmasını beklemek aptallık olur

Aynen. +1.
    Ayrıca sonuçta ddr3 bir ram için anakart değiştirmek gerekicek ki bu çok marifetli bir iş. Ne kadar fayda sağlaycağı merak konusu?? Tabii herkesin yapabileceğini de sanmıyorum. Taa ki ddr3 lerin ddr2 fiyatlarına düşene kadar. Şu zamanda;

ddr3 ram : team extream 2133mhz fiyat vermek istemiyorum kimseniin morali bozulmasın

Ee şimdi böyle bir sisteme gidipte P4 2 ghz + fx5500 ekran kartı takılmaz diimi ?? Hele birde psu çıktı mı ortaya al sana 1500ytl masraf ddr2 ler dana 3-4 sene kullanılır

Bak gör aha da buraya yazıyorum (Mecaz gerçek oldu bu arada )
    Bundan tam bir yıl sonra DDR2 800 kullanalar için
    - Hala DDR2 mi kullanıyorsun
    - ohoho DDR4 çıkacak sen hala DDR2 mi kullanıyorsun
    - DDR2 o sisteme çakılır, ekran kartını değiştirmeden önce sistemi komple değiştir DDR3 al.
    diyen bi dolu kullanıcı çıkacak.

DDR3 geçmişi şunun şurasında kaç aylık, 2133MHz çıktı.
    DDR4 söylentileri var.

• quote:

Orjinalden alıntı: suphion

quote:

Orjinalden alıntı: JANT!

quote:

Aynen. +1.

Bak gör aha da buraya yazıyorum (Mecaz gerçek oldu bu arada )
    Bundan tam bir yıl sonra DDR2 800 kullanalar için
    - Hala DDR2 mi kullanıyorsun
    - ohoho DDR4 çıkacak sen hala DDR2 mi kullanıyorsun
    - DDR2 o sisteme çakılır, ekran kartını değiştirmeden önce sistemi komple değiştir DDR3 al.
    diyen bi dolu kullanıcı çıkacak.

DDR3 geçmişi şunun şurasında kaç aylık, 2133MHz çıktı.
    DDR4 söylentileri var.

Parayı veren düdüğü çalar

• elimizdeki ddr2 lere şükür edelim
  • Reaper lar stokta kaldı 100 dolardan satmaya basladılar daha ddr2 platinum geliyor
    ilginç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.