Şimdi Ara

X-FI Extreme Gamer / X-FI Extreme Audio hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, bilgisayarımda en çok kulaklıkla müzik(mp3) dinliyorum. Kulaklığım da; Technics RP-DJ1210. Hoparlör sistemim yok. Oyunlarda ses kalitesi de benim için önemli değil. Beklentim yüksek kaliteli müzik dinlemek. Bunlara göre X-FI Gamer mı yoksa X-FI Audio mu almalıyım? Sadece müzik kalitesi olarak arada fark var mı ya da 35 liralık farkla gamer bana daha iyi müzik kalitesi sunar mı?

• X-Fi Extreme Audio'da X-fi Çipi Kullanılmamaktadır. Extreme Gamer Tavsiye Ederim.
  • Bu soruya verilecek cevapları ben de merak ediyorum. Benim için de oyundan ziyade kaliteli müzik dinlemek tercih ettiğim en önemli husus.
    Genelde dinlediğim trance ve new age türü müziklerde kaliteli, berrak, dolgun sesler almak isterim.
    Z-5500 kampanyası devam ediyor sanırım. Bu setle iyi bir ikili oluşturacak kart, audio'da X-fi çip yoksa X-fi gamer diyorsunuz yani.
    Audio yeni çıkan bir kart olmasına rağmen niye x-fi çip koymamışlar acaba? Bu haliyle pazar payı olarak kimleri düşünüyor olabilirler?
    Israrla aranan Extrem Music stoklarda hala yok sanırım. Beklemek yerine alacak arkadaşlar X-fi Extrem Gamer'a yöneliyor heralde.
    25 Mart'a kadar Hepsiburada'da indirim varmış. Ne dersiniz arkadaşlar Z-5500 ile iyi bir ikili oluşturabilir mi? Teşekkürler...
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=218&productid=bd49815

• quote:

Israrla aranan Extrem Music stoklarda hala yok sanırım. Beklemek yerine alacak arkadaşlar X-fi Extrem Gamer'a yöneliyor heralde.
    25 Mart'a kadar Hepsiburada'da indirim varmış. Ne dersiniz arkadaşlar Z-5500 ile iyi bir ikili oluşturabilir mi? Teşekkürler...

extreme müsic üretimi durdu bu yüzden boşuna beklemeyin ve extreme gamer ın ismine ve şekline bakıp sadece oyun için olduğunu sanmayın extreme gamer extreme müsicten daha iyidir.z-5500 ün varsa kesinlikle gamer al
  • extreme gamer daha iyidir.
  • Extreme Music/Gamer, Extreme Audio'dan çok daha iyi.
  • E peki arkadaşlar buradaki Gamer ile Gamer Fatality Pro arasında ne gibi farklar vardır ve hangisi tavsiye edilir? Fotoları aynı gözüküyor ama ...
    Z-5500 ile birlikte kullanacağımızı varsayarsak Gamer Fatality Pro'ya vereceğim fazladan 90 dolara ne gibi farklılıklar hissedeceğim? Değecek mi? Teşekkürler..
    http://www.exa.com.tr/shop/product.asp?caid=341&pid=2761
    http://www.exa.com.tr/shop/product.asp?caid=341&pid=2760

• bana göre 90 dolara değmez fark olcağınıda sanmıyorum açıkçası ...şu anda alınabilecek en iyi kart gamer dır f/p olarak...
  • @groll kardeşim bilgi ve yorum için teşekkürler ...
  • yanlış bilgi vermeyin lüfen Extreme Music/Gamer, Extreme Audio'dan çok daha iyi bir kattır kartın maliyeti fazla olduğu için pazarlama staterijisi olarak 2 ye böldüler özellikler
  • extreme music, audio ve gamer uclusunden en iyi kart extreme gamer. gamer music versiyonunun elden gecirilmis hali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zek -- 16 Mart 2008; 11:54:58 >
  • Şimdi, audio modeli eski music modeline karşılık gelmiyor mu? Gamer; müzik + oyunlar için değil mi? Ben sadece müzik dinleyeceğim.
  • hayir, audio farkli bir model, kesinlikle tevsiye etmem. muzik icin extreme gamer uygun. extreme gamer tipinden anlasilmasada music den daha iyi bir kart. extreme gamer almanizi oneririm, hatta su an hepsiburada da indirim var kacirmayin.

quote:

Orjinalden alıntı: gezmen

Şimdi, audio modeli eski music modeline karşılık gelmiyor mu? Gamer; müzik + oyunlar için değil mi? Ben sadece müzik dinleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zek -- 19 Mart 2008; 20:04:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: zek

hayir, audio farkli bir model, kesinlikle tevsiye etmem. muzik icin extreme gamer uygun. extreme gamer tipinden anlasilmasada music den daha iyi bir kart. extreme gamer almanizi oneririm, hatta su an hepsiburada da indirim var kacirmayin.

quote:

Orjinalden alıntı: gezmen

Şimdi, audio modeli eski music modeline karşılık gelmiyor mu? Gamer; müzik + oyunlar için değil mi? Ben sadece müzik dinleyeceğim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.