- x
İcra Malları, Kayıp Mallar, Gümrük Malları ne zaman, nerede satılıyor?
64 Cevap142560 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4008 Mesaj
12 Mart 2008; 22:23:41 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

İcra Malları, Gümrük Malları, Kaybolan Eşyalar, Sahipsiz mallar ne zaman nerede satışa sunuluyor. Bi ara gidip teknolojileri toplayayım diyorum.

Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
Son, başlangıçtı...

1275 Mesaj
12 Mart 2008; 22:32:16 

güzel konuya değinmişsin yardım bekliyoruz

227 Mesaj
12 Mart 2008; 22:50:14 

evt ya bilen biri varsa lütfen söylesin

2082 Mesaj
12 Mart 2008; 22:54:32 

icra mallarını satan kurumun ilan panolarından veya internet adreslerinden takip edebilirsiniz. mesela vergi daireleri, ssk veya icra müdürlükleri. Bazıları gazete ilanıda verir. Ayrıca çevrenizdeki icra depolarından satışa çıkan malları sorarak takip edebilirsiniz.

162 Mesaj
12 Mart 2008; 23:00:55 

Gümrükte takılan mallar için

http://www.tasis.gov.tr

1752 Mesaj
12 Mart 2008; 23:02:57 

Taze ölü var

809 Mesaj
12 Mart 2008; 23:12:32 

Aslında gidip bakmak lazım yahu..

ü

1054 Mesaj
12 Mart 2008; 23:19:17 

quote:

Orjinalden alıntı: Haplo

İcra Malları, Gümrük Malları, Kaybolan Eşyalar, Sahipsiz mallar ne zaman nerede satışa sunuluyor. Bi ara gidip teknolojileri toplayayım diyorum.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Mart 2008; 23:21:24 

İstanbul Satış Mağazası
Hocapaşa Mah., Ebusuud Cad No:21 Sirkeci
Mağazamız Çalışma Gün ve Saatleri:
Pazartesi-Cuma: 09:00-16:30
Cumartesi : 10:00-16:30
Tel : 0 212 514 68 22
Faks: 0 212 514 68 17

Ankara Esenboğa Satış Mağazası

Esenboğa Hava Limanı Yolu Üzeri 28. Km.
Salı-Cuma 09:30-16:30
Cumartesi-Pazar 10:00-16:30

1275 Mesaj
12 Mart 2008; 23:29:03 

ürünlerin fiyatlarını sorgulayacağımız bir internet adresi varmı boşuna oralara kadar gitmeyelim bi bakalım önceden
quote:

Orjinalden alıntı: mad_men

İstanbul Satış Mağazası
Hocapaşa Mah., Ebusuud Cad No:21 Sirkeci
Tel : 0 212 514 68 22
Faks: 0 212 514 68 17

Ankara Esenboğa Satış Mağazası

Esenboğa Hava Limanı Yolu Üzeri 28. Km.
Salı-Cuma 09:30-16:30
Cumartesi-Pazar 10:00-16:30

3323 Mesaj
12 Mart 2008; 23:40:02 

quote:

Orjinalden alıntı: Daywalke®

Aslında gidip bakmak lazım yahu..

We are all just prisoners here, of our own device.

333 Mesaj
20 Ekim 2008; 23:14:13 

quote:

Orjinalden alıntı: oGuxXx*

ürünlerin fiyatlarını sorgulayacağımız bir internet adresi varmı boşuna oralara kadar gitmeyelim bi bakalım önceden

Bunlar gümrük değil haciz mallar.Gümrük mallar erenköy gürmük-davutpaşa gümrük-tuzla gümrük-haydarpaşa gümrük-Tuzla gümrük'lerden temin edip onuda ihale üsülü alırsın....

ORJİNAL Dünyaca Ünlü Markalar Uygun Fiyatta... TIKLAYINIZ...

2020 Mesaj
20 Ekim 2008; 23:28:58 

nette siteler var ama paralı üyelik isteniyor.sırf meraktan bakmıştım.

143 Mesaj
20 Ekim 2008; 23:36:26 

acaba birinin mallarına haciz gelmiş olması bizimde onu almamızın bize hayrı dokunur mu ki ? (masum bir soru)

6437 Mesaj
20 Ekim 2008; 23:40:03 

quote:

İcra-iflas Malları

Arkadaşlar hukuk okuduğum için az çok biliyorum.. piyasada sağlam para edecek şeyler varsa icra malları arasında... mafya ihaleye giriyomuş .. ilk satışta kimsenin bir şey satın almasına izin vermiyolarmış.... 2. satışta da bedelinin yüzde 40 ına satılacağı yani daha ucuz olacağı için hemen kendileri alıyolarmış yine baskı sayesinde... ama tabi bunlar basit şeyler için yapılan düzenler değildir... aklıma geldi yazmak uyarmak istedim... hoş şeyler olmuyomuş hocalarımız böyle diyo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 20 Ekim 2008; 23:35:55 >

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

47 Mesaj
21 Ekim 2008; 0:29:15 

Evt arkadaşlar nası takip ederiz ya bunları uygun fiyatlı bişler alınabilir İZMİR için özellikle nerele bakmamız gerekir.???

Bilen arkadaşlardan lütfen Destek

397 Mesaj
21 Ekim 2008; 0:32:27 

boş verin beyler, ağlayanın malı hayır getirmez!

1156 Mesaj
21 Ekim 2008; 0:33:37 

çok iyi fiyata arabalar oluyor ama tabiki bize yedirmezler malesef

sirkecideki perakende satış mağazasında ise ortalama fiyatlara ufak-tefek şeyler var

Nasııll??

Uzaklaştırılmış
21 Ekim 2008; 0:36:00 

Kimsenin bilmediği kıyıda köşede duran güneşlide bir mağaza var metro markete yakın gidin oraya ama sabah erken kalkmalısınız ki kalıbalıkta en ön tarafta olasınız..

121 Mesaj
21 Ekim 2008; 0:49:33 

Ankaradaki gümrük satış yeri Tasiş artık esenboğa yolunda değil! Ulusa taşındı, anafartalar çarşısının içinde. Boşu boşuna esenboğa yoluna kadar gitmeyin.

Sevilmek umuduyla sevmek insanidir. Fakat sevmek için sevmek, meleklere özgüdür.
Ey Aşk Ne Zorsun. Bir şiirdeki aşık olunan ADAM bile olamadım...

3085 Mesaj
4 Şubat 2009; 11:35:17 

quote:

Orjinalden alıntı: Adam

Ankaradaki gümrük satış yeri Tasiş artık esenboğa yolunda değil! Ulusa taşındı, anafartalar çarşısının içinde. Boşu boşuna esenboğa yoluna kadar gitmeyin.

Hayır esenboğa yolundada devam etmekle beraber , ulus"a kendimde gittim ve bi çok yakınımdanda duyduğum gördüğüm nerde markasız dandik işe yaramaz mal varsa ulus"daki satış mağazalarında. yani boşu boşuna gidipte hayal kırıklığı ile dönmeyin geri.

BGA Cihazlı Notebook Tamir ve Bakım Merkezi
Chipset & VGA Kart Onarımı Power Jack onarımı

1055 Mesaj
4 Şubat 2009; 12:25:57 

ağlayanın malı gülene fayda etmez

670 Mesaj
14 Ocak 2010; 10:34:16 

www.icraihaleilan.com
www.icralik.com
www.icradanihaleler.com
www.icralar.com
www.icra.tc
www.icrasatisi.com
www.icralikyerler.com
www.icralar.info
www.icradan.info
www.icradanihaleler.net
www.icraihaleleri.info
www.icradairesi.com
www.icralik.info
www.icradanihaleler.info
www.icralar.org
www.icralar.net
www.icraci.info
www.icrasatislari.info
www.hacizli.info
www.hacizci.com
www.hacizden.net
www.hacizli.net
wwwicradansatislar.com.
www.icraliklar.com
www.icrada.com
www.hacizihaleleri.com
www.hacizliyerler.com

Belli başlı siteler yukardakilermiş. Messela ben birine üye oldum açık artırmaya falan mı katılıyorsun televizyonda öğrenci arabayı almış 2000-3000 TL karla yatıcam diyor. BNW X3 60.000 TL'ye satıyorlardı. İnternetdende mafya bulmaz herhalde.

2 Mesaj
24 Mart 2010; 12:16:50 

Kırklareli/lüleburgazda bu malların satıldığı yerleri bilen varmi?

2587 Mesaj
24 Mart 2010; 12:23:41 

quote:

Orijinalden alıntı: LE10

Sen almazsan başkası alacak, ayrıca gidipte kimsenin malına el koymuyorsun ki.. Birde ihalede düzgün fiyat verilmezse saçma sapan bedellerle bedavaya gidecek, dolayısı ile icra mağduru kişi 2. kez mağdur olacak. Az mantıklı düşün. Tabi icra olayını Allah kimsenin başına vermesin. Zamanında 1-2 kez yaşadım.

Özetle mağdur kişi için o malların iyi fiata satılması çok iyi birşey. Dediğim gibi satılmazsa ölü fiyatına gidecek, mağdur dahada mağdur olacak. Yaşamayan bilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revenger11 -- 24 Mart 2010; 12:25:45 >

72 Mesaj
23 Haziran 2010; 9:55:05 

quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

Sen almazsan başkası alacak, ayrıca gidipte kimsenin malına el koymuyorsun ki.. Birde ihalede düzgün fiyat verilmezse saçma sapan bedellerle bedavaya gidecek, dolayısı ile icra mağduru kişi 2. kez mağdur olacak. Az mantıklı düşün. Tabi icra olayını Allah kimsenin başına vermesin. Zamanında 1-2 kez yaşadım.

Özetle mağdur kişi için o malların iyi fiata satılması çok iyi birşey. Dediğim gibi satılmazsa ölü fiyatına gidecek, mağdur dahada mağdur olacak. Yaşamayan bilemez.

Çok katılıyorum, Sonuçda Kimsenin Başına İcra gelmesin ama Sonuçda sen O arabayla veya O eşya ile Doğmadın Bileğin hakı ile kazandın aldın. Sonuçda bu duruma düşen insanlşar Mağdur dur ve Satılan ürünün Değer fiyat dan gitmesi Onun adına bir kazançdır.

Tek bir sorum var Bu ihalelerde Mafya ve onun tarzı İnsanlar bulunuyormuş, veya Aracın sahibi orda oluyormuş ve Kim satın aldıysa Onun üstüne Çöküyormuş.. Böğle duyumlar aldım bu nekadar doğru dur bu?

saolun

*** ReFeranslarım ***

9 Eylül 2009 -- SorrowOcean = LCD Satın ALDIM!
15 Eylül 2009 -- jedah = IPOD SATIN ALDIM!
7 Bisan 2010 -- moon9999 = Toz Fan Grill SATIN ALDIM!

EBAY referansim=
http://feedback.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=tonymontana_1985&ftab=AllFeedback

sahibinden.com Referansim =http://www.sahibinden.com/tonymontana-1985WQQdXQQ1450773WQQpXQQdisplayuser

21368 Mesaj
23 Haziran 2010; 9:59:11 

Icra malini almak kulfetlidir. Bu yuzden bunun takipcileri komisyonculari var.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

565 Mesaj
23 Haziran 2010; 10:07:41 

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Icra malini almak kulfetlidir. Bu yuzden bunun takipcileri komisyonculari var.

3993 Mesaj
23 Haziran 2010; 10:12:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Arkadaşlar hukuk okuduğum için az çok biliyorum.. piyasada sağlam para edecek şeyler varsa icra malları arasında... mafya ihaleye giriyomuş .. ilk satışta kimsenin bir şey satın almasına izin vermiyolarmış.... 2. satışta da bedelinin yüzde 40 ına satılacağı yani daha ucuz olacağı için hemen kendileri alıyolarmış yine baskı sayesinde... ama tabi bunlar basit şeyler için yapılan düzenler değildir... aklıma geldi yazmak uyarmak istedim... hoş şeyler olmuyomuş hocalarımız böyle diyo...

İşi çok iyi biliyorum %100 doğru.

0 Mesaj
7 Temmuz 2010; 16:20:00 

Arkadaşlar icra ihalelerine mafya giriyomuş ihaleyi alana çöküyolarmış ayaklarına sıkıyolarmış kesiyolarmış lahmacun yapıyolarmış falan hepsi birer şehir efsanesi yalan dolan inanmayın.Parası olan her T.C vatandaşı ihale bedeli (muhammen bedel) in %20 sini nakit para olarak veya teminat mektubu olarak yanında götürmesi ve ilgili icra dairesinde ve ihale saatinde orda olmanız yetelidir.Daha önce katıldığım ihalelerden tecrübem olduğu için böyle rahat konuşuyorum.İcradan alınan mal hayır getirmez diye bi görüş var ama unutmayınki icra düşmüş bir malın satılmaması veya satılmasının uzun süre alması borçlu açısından çok vahim bi durumdur.Çünkü mal satılmadığı için hergün faiz işler avukat masrafı işler dosya masrafı işler borçluya,yani aslında icra ihalelerine katılarak borçluya iyilik yapmış olursunuz .İlanları takip edebileceğiniz www.icramali.com kullanışlı basit güzel bi site ben üye oldum memnunum üstelik ücretsiz.

277 Mesaj
7 Temmuz 2010; 16:33:42 

2738 Mesaj
2 Ağustos 2010; 20:55:51 

mafyamı cöküyomuş

mafya, çökm,e ağlama, yedirmeme laflara bakın dizilerdeki laflar, icra malıyla falan uğraşmaz o tipler zaten güzel getiren işleri var, hangi hocansa o senin mafya giriyo ben biliyorum diyen dizilerle arayı biraz bozsun alakası yok cünkü

Bu adamlar için "birey" "insan" diye bir şey yoktur, sadece yönetilmesi ve sömürülmesi gereken "yığınlar" vardır. Ve siz bu düşüncedeki yaratıkların insanların iyiliğini amaçladığını zannediyorsanız, siz kendi kafanızın içinde bambaşka bir dünya kurmuşsunuz ve orada yaşıyorsunuz demektir.

1192 Mesaj
11 Ocak 2011; 21:50:55 

mafya haram işlerle uğraşan kişilerle işleri olur nasılmı..tefeciden borç para alırsan,kumar borcu için alırsan,kumar oynatırsan,uyuşturucu müptelası isen,haram karı kız peşinde koşarsan..birde Allah korusun organ nakli ihtiyacın hasıl olursa bilki oralarda hep mafya vardır..

www.hepgelal.com

1 Mesaj
19 Ocak 2011; 15:32:05 

türkiyede artık icra ihaleleri ile alım satım yapmak çok kolay hale gelmiştir. bunun nedeni devletin sattığı herşey piyasa değerinin çok altında satması ve sizinde bundan büyük kar etme şansı yakalamanızdır. türkiyede artık günde 200 ihale yapılıyor neredeyse bedavaya LCD,BİLGİSAYAR,ELEKTORNİK EŞYA,BEYAZ EŞYA , EV ARSA , OTOMOBİL alabiliyorsunuz. detaylı bilgi almak isterseniz www.icramali.com sitesini inceleyebilirsiniz.

www.icramali.com Türkiyenin en büyük icra Portalı.

değerinin çok altında LCD,BİLGİSAYAR,EV,OTOMOBİL,ARSA

104 Mesaj
19 Ocak 2011; 15:45:37 

Arkanız sağlam değilse bu işlere hic girmeyin bu malları size yedirmezler.

¨Hasta el final vamos Real!¨

4571 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
FalloutNV
19 Ocak 2011; 16:19:13 

quote:

Orijinalden alıntı: LE10

Katılıyorum.

319 Mesaj
19 Ocak 2011; 21:20:16 

mafya bizleriz.

567 Mesaj
19 Ocak 2011; 21:28:04 

ahlı mal alınmaz arkadaşlar. hayrı olmaz.

I'm a poor lonesome cowboy
I'm a long long way from home
And this poor lonesome cowboy
Has got a long long way to roam
________________________________________________DIZILERIM_________________________________________________
Prison Break | Dexter | How I Met Your Mother | Spartacus Blood And Sand | The Big Bang Theory | House MD | The Walking Dead

645 Mesaj
19 Ocak 2011; 21:55:58 

Aynen hocam katılıyorum malı gümrükten çekmek isteyen firma beyan edemezse mal gümrüklü sahadan çıkmaz..Çıkamadığı içinde tasfiyeye kalır...Kırım olur veya ihale olur...

2292 Mesaj
19 Ocak 2011; 21:59:41 

quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

Bu çok kötü bir mantık. Diğerlerine katılıyorumda bunu keşke yazmasaydın. Öldürülecek bir adamıda sen öldürmezsen başkası öldürecek diye bir sonuç çıkar bu mantıktan gidilirse. Sen yapmazsan başkası yapacak diye bir iş yapılmaz.

264 Mesaj
19 Ocak 2011; 22:02:29 

izmirde çok yakın bir arkadaşım icralı arabaları ihaleyle satın alıp satıyor. yarına kadar konu durursa sorar burdan cevaplarım. ama bence de hayır gelmez o işten.

http://ress.im

244 Mesaj
19 Ocak 2011; 22:12:44 

3/5 sene önce kadar bizde icralı malların satıldığı yerden bi televizyon almıştık eve getirmişler taksici saolsun arabadan cıkarırken yere düşürmüş.camları felan hep çizildi ama hala çalısıyor..aldıgımız yer cevizli tren istasyonunun arkasındaydı bilmiyom daha duruyomu...

Football Manager 2012 Kulübü

1 Mesaj
20 Ocak 2011; 0:17:23 

Bu işlerin içinde olmayıp da nasıl bukadar ön yargılı bakabiliyorsunuz anlamıyorum.

zaten girmeyin ahlı mal - mafya var düşünceleri ile girişimci olmadığınız için bundan kar eden insanlar çok büyük paralar kazanmış durumdalar.

bu işin içinden geldiğim için söylüyorum. ticaret yapılan hiçbir şeyde ahlı mal diye bakılmaz. aslında kimsenin katılmaması ürünleri ucuza getiriyor böylece yatırımcı % 60 kar ediyor.

siz bu düşünceyle fırsat değerlendirmek isteyenlerin kafasını bulandırıyorsunuz.

www.icramali.com Türkiyenin en büyük icra Portalı.

değerinin çok altında LCD,BİLGİSAYAR,EV,OTOMOBİL,ARSA

19 Mesaj
28 Haziran 2011; 20:03:02 

Arkadaşların bi kısmı ahlı mal alınmaz demiş ama haciz niye yapılıyor diye düşünmek lazım kefillere gelen hacizleri bir kenara bırakırsak herkesin bildiği gibi borcunu ödemeyen adama haciz gelir. Bizde borç demek namus demektir eğer borç aldıysan ödeyeceksin parayla ödeyemezsen malınla ödersin borcuna karşılık malını aldılar diye ahın mahın tutmaz.

Kefil mantığı da garantör olmaktır yani bu adam ödemezse ben ödeyeceğim demektir, söz vermektir. Yani ya en başında söz vermeyeceksin yada sözüne sadık kalacaksın. hem kefilinde borçludan ödediği parayı alma hakkı var.

78 Mesaj
28 Haziran 2011; 20:10:19 

hocam icralık mallaın çoğu bazende tasfiye malları her haftasonu

www.eskidji.com.tr adresinden satışa çıkıyor uygun fiyata mutlaka birşeyler alırsın...

dün geçti, yarın var mı? gençliğine de güvenme ölen hep ihtiyar mı?

215 Mesaj
28 Haziran 2011; 21:34:56 

Bu iş ticaret olarak düşünülmeli bence.. 2.el mal alımı gibi.. Hacizmiş icraymış, kimin kime hakkı geçmiş satanla ilk satın alanı bağlar..

★★ Beşiktaş 2014-2015 ★★
1 Cenk Gönen 2 Serdar Kurtuluş 3 İsmail Köybaşı 5 Jose Ernesto Sosa 6 Tomas Sivok 7 Gökhan Töre 8 Veli Kavlak 9 Demba Ba 10 Olcay Şahan 11 Mustafa Pektemek
13 Atiba Hutchinson 15 Oğuzhan Özyakup 19 Pedro Franco 20 Necip Uysal 21 Kerim Frei Koyunlu 22 Ersan Adem Gülüm
23 Cenk Tosun 25 Uğur Boral 28 Ümit Karaal 29 Tolga Zengin 31 Ramon de Moraes Motta 33 Atınç Nukan 41 Enes Fidayeo 99 Emre Metin
Slaven Bilic

223 Mesaj
30 Haziran 2011; 10:26:35 

Gümrükten satılması için mağaza açılmış haberi izleyeneniz varmı arkadaşlar sadece bir tanemi mağaza var acaba ?
Gerçi o kalabalığı gördüm birşey kalacağını sanmıyorum ama yinede sorayım dedim :)

2013 Hyundai Dizel Oto. 1.6 128 Hp Elite
2012 CITROEN C4 III 1.6 e-HDI 112 HP MCP- EXCLUSİVE-CAM TAVAN- KÖR NOKTA- Siyah
İphone 4S & Canon 600D & Packard Bell LS44HR 17"

Uzaklaştırılmış
30 Haziran 2011; 10:34:06 

geçen sene eylülde ipod touchum takılmıştı allahtan para verip aldık :D kapışıcakmışlar demek :D

503 Mesaj
1 Temmuz 2011; 19:33:25 

ataşehir in tam neresinde bu mağaza adresi felan vamı acaba yada tarif edebilecek bir hayırsever

Daima Gülümse

2433 Mesaj
1 Temmuz 2011; 19:46:49 

İzmir'de bulamadım yav bir türlü , yok sanırım.

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

217 Mesaj
2 Temmuz 2011; 11:35:07 

quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

ataşehir in tam neresinde bu mağaza adresi felan vamı acaba yada tarif edebilecek bir hayırsever

Adres: ümraniye dudulludan bostancı minibüslerine binersen bostancı dudullu caddesi yolu üzerinde Vali Muammer Güler öğrençi yurdunun tam karşısında açılmış mağaza şöföre de söylersen ineçeğin yeri önünde indirir seni...

Mağaza Çalışma Gün ve Saatleri:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alohaa34 -- 2 Temmuz 2011; 12:03:19 >

0 Mesaj
2 Nisan 2012; 17:38:31 

Arkadaşlar mesajları okudum herkes gümrükte takılan malları nereden ucuza alaçağından bahsediyor..
sanırım bu link işinizi en iyi şekilde görecektir.

www.gumrukmarket.com

Merkezi (ümraniye dudullu-keyap çarşısı içinde) sirkeci ve emin önündede şubesi bulunmakta.

Ekteki dosya (1)

116 Mesaj
2 Nisan 2012; 17:47:49 

ağlayanın malı gülene yaramaz

Fatih Terim : "Resultante Importante"
İtalyanca : "Risultato Importante"
Türkçe : "Önemli olan Sonuçtur"
(1999-2000 UEFA CUP Galatasaray - Bologna)

1631 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Last Mogolo
2 Nisan 2012; 17:54:16 

o malları size yedirtmezler

Ben diyorumki bu ükede herkes bir amerikali zenci gibi iri olmayi hak ediyor!! http://pspicin.blogspot.com.tr/

92 Mesaj
2 Nisan 2012; 17:59:27 

quote:

Orijinalden alıntı: cavador

mafyamı cöküyomuş

mafya, çökm,e ağlama, yedirmeme laflara bakın dizilerdeki laflar, icra malıyla falan uğraşmaz o tipler zaten güzel getiren işleri var, hangi hocansa o senin mafya giriyo ben biliyorum diyen dizilerle arayı biraz bozsun alakası yok cünkü

Hayatında kaç kere ihaleye girdin?
Mafya mı çöküyormuş diyor birde.
Üsküdar'da 1milyondan fazla eden evi 500.000e sıradan bir insana bırakmazlar aklında olsun.
"Gelir ve alırlar."
Bu inşaat sektöründe de böyledir, ya da başka bir sektörde.
Bizim şirket olarak arkamızda ne milletvekili var ne de bir mafya.
Şuana kadar bir büyük ihaleye girebildik.
İhaleden önce seninle görüşürler. Girmeyeceksin derler.
Girmene mani olurlar mı?
Olmazlar.
İstersen gir.
Ama sonra belini doğrultamazsın.

#8VELİ KAVLAK

793 Mesaj
2 Nisan 2012; 18:02:59 

Karkas İnek Eti (391 Kg.), Karkas Büyükbaş Hayvan Eti (230 Kg.), Karkas İnek Eti (111 Kg.), Karkas Keçi Eti (68 Kg.), Karkas Sığır Eti (4520 Kg.), Karkas Koyun Eti (1542 Kg.),

2113 Mesaj
2 Nisan 2012; 18:19:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Gooner

Hayatında kaç kere ihaleye girdin?
Mafya mı çöküyormuş diyor birde.
Üsküdar'da 1milyondan fazla eden evi 500.000e sıradan bir insana bırakmazlar aklında olsun.
"Gelir ve alırlar."
Bu inşaat sektöründe de böyledir, ya da başka bir sektörde.
Bizim şirket olarak arkamızda ne milletvekili var ne de bir mafya.
Şuana kadar bir büyük ihaleye girebildik.
İhaleden önce seninle görüşürler. Girmeyeceksin derler.
Girmene mani olurlar mı?
Olmazlar.
İstersen gir.
Ama sonra belini doğrultamazsın.

+1

Bu ülkede işler böyle yürüyor maalesef.

0 Mesaj
3 Nisan 2012; 9:02:07 

Arkadaşlar Evrak eksikliğinden dolayı gümrükte takılan mallar sahibi gerekli zaman içerisinde hazırlayıp almayınca mallar devlete kalıyor devlette ihale ile satışa sunuyor.
toplu olarak gurup grup olartak alıyorsunuz ihaleti.tek tek almak gibi bir şansınız yok malesef.
bir defada en aldığın mal tek bişey değil.aldığın gurubun içinde çeşit çeşit ürün cıkıyor.
sonra bunları pakende satışa sunuyorlar.
yukarda yazdığım sitede bunlardan biri;

http://gumrukmarket.com/

bakın bu sitede ürünler hep gümrükte takılıp kalan mallar.

221 Mesaj