Şimdi Ara

## S3 Chrome 430GT, HD 3450 ve GeForce 8400GS'den Daha Hızlı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
3.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## S3 Chrome 430GT, HD 3450 ve GeForce 8400GS'den Daha Hızlı ##

## S3 Chrome 430GT, HD 3450 ve GeForce 8400GS'den Daha Hızlı ##

S3'ün Chrome 400 serisi ile birlikte kullanıma geçeceği yeni grafik işlemcilerinden daha önceki haberlerimizde detaylıca bahsetmiştik. Firma cephesinden yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Elimize ulaşan bilgilere göre S3, Chrome 400 serisi ekran kartlarında kullanılacak bellekler için sektörün önemli oyuncularından biri olan Qimonda ile anlaştı. Ayrıca hazırlanan kartların dağıtımına da önem veren S3, bu konuda da Almanya merkezli MemorySolution firması ile işbirliğine gidiyor. Firmanın kullanıma sunulması beklenen ilk modeli Chrome 430GT yılın ikinci çeyreği ile birlikte raflardaki yerini almaya başlayacak. Kartın grafik işlemcisi 625MHz, GDDR2 formundaki 256MB belleği ise 1GHz'de çalışıyor. 64-bit bellek veri yoluna sahip olan ekran kartı DirectX 10.1, PCIe 2.0 desteğine ve yüksek tanımlı videolara yönelik olarak donanımsal video hızlandırma özelliğine de sahip. S3'ün yayınladığı ve 3DMark 2006 skorunu içeren tabloya göre Chrome 430GT aynı segmentte yer alan rakipleri HD 3450 ve GeForce 8400GS'den çok daha yüksek performans sunabiliyor. Bu noktada S3 eğer sağlam sürücüler hazırlayabilirse giriş seviyesinde pazara yeni bir soluk getirebileceği konuşuluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 12 Mart 2008; 19:03:42 >

• piyasa renk geliyor
  • S3 hey gidi hey arkadaslar bu kartin ve daha iyilerinin S3 tarafindan piyasaya surulmesi biz tukecticiler icin cok iyi olacaktir
  • off eger bunlarla ayni fiyatta bu performans da cikarsa
    pazar karisacak demek super
  • Ah S3 gibi kart mı var yahu. S3 Trio64V+ 1mb neler yaptı neler inşallah en üst sınıfta kartları da çıkarır ve ati-nvidia tekelinden bizi kurtarır ve performans çıtasının daha ilerilere gidip fiyatların daha uygun olmasını sağlar. Arkadandayız S3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkerden -- 12 Mart 2008; 19:25:12 >
  • ati ninde nvidianında köküne kibrit suyu sıkcak bi kart çıkarır işşlh
  • ATI ve Nvidia ya rakip geliyor.
  • Keşke 9600-8600-3850 gibi kartlara rakip olabilecek kartlar çıkarsalar o zaman bize yarar...Alt seviye kartlar bizi pek etkilemez fakat yine de inanılmaz sevindim
  • chrome 400'lü onboard anakartlar piyasada bayağı etkili olurdu, o konuda bir haber yok sanırım!...
  • Umarım Başarıların Devamı gelir Ve Üst Düzey Kartlar da Üretebilirler
  • arkadaşlar bu benim 5 bilgisayar önce kullandığım S3 mü yoksa? duygularım depreşti:) nvidia ve ati harici firma değilmi?
  • giriş seviyesi için mükemmel bir gelişme...
  • Efsane geri döndü
  • quote:

Orjinalden alıntı: moffaka

arkadaşlar bu benim 5 bilgisayar önce kullandığım S3 mü yoksa? duygularım depreşti:) nvidia ve ati harici firma değilmi?

evet hocam aynı s3 nvidia ve ati harici firma...
  • Umarım bu kartlardan iyi bir kar elde ederler ve ilerde orta ve üst segmenttede yarışırlar...
  • S3 eski günlere dönecek inşallah heytbe bana half-life oynatan kart s3 tü bea
    vodoo 3dfx alacak paramız yoktu ozamanlar.
  • orta ve üst segmentede girerlerse çok iyi olur rekabet açısından
  • S3 Helal hala pci için kullanıyorum 98 yapımlı 1mb s3 trio yu eğer böyle başlayarak orta segmente de el atarsa işte o zaman piyasa kızışır
  • aslanım s3 ınsallah orta segmentede yatırım yaparlar hala cekmecemde s3 trıo duruyor hey gidi
  • Hayret! "dandik, işe yaramaz, crysis oynatmaz" gibi yorum yapan olmamış.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.