Şimdi Ara

## OCZ Yeni Soğutucusu Vendetta 2'yi Resmen Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## OCZ Yeni Soğutucusu Vendetta 2'yi Resmen Duyurdu ##

## OCZ Yeni Soğutucusu Vendetta 2'yi Resmen Duyurdu ##

Detayları ve ilk görselleri Cebit 2008'de ortaya çıkan OCZ'nin yeni işlemci soğutucusu Vendetta 2 firma tarafından resmen anons edildi. Vendetta 2 tasarım anlayışı ve ana hatlarıyla yerini aldığı Vendetta soğutucusunu baz almakla birlikte temel bazı farklılıkları da var. Vendetta 2'nin dikkat çekici ilk noktası 120mm'lik daha büyük bir fan kullanıyor olması. Yaprak tasarıma ve Bakır tabanlı 3 adet ısı aktarım borusuna sahip olan yeni işlemci soğutucusu ile OCZ hayli iddialı. AMD'nin soket 754/755/939/AM2, Intel'in ise LGA775 formundaki işlemcileriyle uyumlu olan soğutucu 120x50x129mm boyutlarında. 120mm'lik fanı 800 ile 1500rpm arasında çalışan ve dönüş hızına göre 20-32dBA'lık gürültü oranına sahip olan Vendetta 2'nin termal macun ile geleceği belirtilirken çok kısa bir süre içerisinde marketlerdeki yerini alacağı bildiriliyor.

• Ocz bu modelle para kazanır mı acaba? Soğutucuların hepsi birbirine benziyor ve gün geçtikçe büyüyorlar...
    Bu arada heber için teşekkürler FX !
  • quote:

Ocz bu modelle para kazanır mı acaba? Soğutucuların hepsi birbirine benziyor ve gün geçtikçe büyüyorlar...

+1 de arkadaşım daha ne gibi bir degisiklik yaparlar onu da bilemiyorum yani klasiklesti artık sogutucular
  • normal standar fanlara benziyor!!!
  • fiyatı nasıl olacak acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartalkadir

quote:

Ocz bu modelle para kazanır mı acaba? Soğutucuların hepsi birbirine benziyor ve gün geçtikçe büyüyorlar...

+1 de arkadaşım daha ne gibi bir degisiklik yaparlar onu da bilemiyorum yani klasiklesti artık sogutucular

Keşke ısı enerjisini elektrik enerjisine çevirebilseler ne pazar olurdu ortada
  • ya bu 1500rpg ile çalışıyor ise ne kadar sogutabilirki işlemciyi merak ediyorum fan yavaş dönüyor bence ama sessizlik konusunda iyi olabilir ben olsam almam bunu hele fiyatı biraz uçuk ise benimki bile %100 ile 3768rpg ile dönüyor ve ses hiç yok bundanda küçük buna ...
  • normal soğutuculardan farkı varmıki yeni ürün diye lansman ediyor? bir üfürükle soğutabiliyorsa o zaman yeni teknoloji derim.. tasarım berbat bence...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SecurityProfessional

ya bu 1500rpg ile çalışıyor ise ne kadar sogutabilirki işlemciyi merak ediyorum fan yavaş dönüyor bence ama sessizlik konusunda iyi olabilir ben olsam almam bunu hele fiyatı biraz uçuk ise benimki bile %100 ile 3768rpg ile dönüyor ve ses hiç yok bundanda küçük buna ...

ok fan yavaş olabilir fakat normalde küçük fanlar büyüklerinden zaten hızlı dönerler
  • ısı boruları kalınmı ne, ama performans odaklı bir ürün görüntüsü yok, yine dizmişler arka arkaya boruları, maksat yeşillik olsun ocz boş durmuyor desinler diye yapılmış gibi...
  • fiyatı uygun olursa dşünülür bence performansının kötü olcağnı sanmıyorum OCZ dandik firma deil
  • acıkcası temas yüzeyi hic hosuma gitmedi daha kaliteli olabilirdi daha düzgün fln nese bu arada kac gram acaba
  • Amd & Ocz hadi bakalim.
  • standart sogutu yapmiş
  • bu gün ocz vendetta yı almayı düşünüyorum testleri gönderirim standart tasarım demişler arkadaşlar daha iyi bi tasarım olsaydı şimdiye zaten ortaya çıkardı fiyatıda uygun bu arada 64 ytl
  • benm freezer pro 7 yle aynı nerdeyse vallaha..
  • ben bunun hem 1 hem 2 sini inceledim 1.si freezer gibi ama macun borulara suruluyor aradaki bosluklar onemli degil 92 mm fan ve gurultuluymus.2 si ise 120mm fan sessizmis ama sogutma konusunda 1.si biraz daha iyiymis.freezer pek bulunmuyor eskisi gibi ve bunlarin da fiyatlari hesapli bulunsun cesit olarak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SecurityProfessional

ya bu 1500rpg ile çalışıyor ise ne kadar sogutabilirki işlemciyi merak ediyorum fan yavaş dönüyor bence ama sessizlik konusunda iyi olabilir ben olsam almam bunu hele fiyatı biraz uçuk ise benimki bile %100 ile 3768rpg ile dönüyor ve ses hiç yok bundanda küçük buna ...

Rpg Değil Rpm Önemli Olan Ne Kadar Hızlı Döndüğü Değil Ne Kadar Hava Üflediği Senin Fanın Küçük Olduğu İçin Hızlı Dönüyo Ama Bu Fandan Daha Az Hava Üfler

• soğutucudan çok ısıtıcı gibi duruyo bu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.