Şimdi Ara

AYRINTILI KSRO KURULUM/ÜYELİK ALIMI/OYUNA GİRİŞ REHBERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
288
Cevap
0
Favori
59.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    konuyu editliyorum artık geçersiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaRK_Z7D -- 2 Haziran 2010; 20:31:37 >

• Ben Yeniden başladım ksroya ama kimse yok 1 haftadır giriyorum bir tane türk göremedim.
  • Ewet Türk bulmak zor
    ama KSRO serverlarında servar trafic, lag, fazlaca goldbot yok
    Kasmayı sevenler için birebir
  • Valla Başlayan Oynayan Felan Varsa Sölesin Eskiden Guildimiz Vardı 4-5 Kişi Boş Serverda Takılıyorduk Şimdi Çok Canım Sıkılıyor.
    Bu Arada Güzel Çalışma Ellerine Sağlık Fakat O İmage Code Öle çözülmüyor Bazı Harfler Çıkmıyor Bunun İçin Kore Klavyesini Öğrenin 5sn. Yede Girersiniz.
  • Ben KSRO oynamıyorum
    Sadece geleceği görebilmek için serverlara girip ölesine geziyorum =) PVP leri izliyorum, yenilikleri gözlemliyorum
    İmage kod biraz farklı oldu, Klavyeyi kore yapmayı sevmeyenler için değişik bir alternatif olsun diye koydum konuya
  • ya bende xp cdsi yok nerden edinebilriim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alper1907

ya bende xp cdsi yok nerden edinebilriim

Windowsh Pack 2 Paketi Yeterli!
  • süper çalışma eline sağlık
  • zaten 2 3 ayda bir ksro gecme cılgınlıgı oluyo sonra bşr bakıyosun kimse yıokisroda kalın ksroda fazla bir sey yok
  • ksro da yabancı iple oyuna girenler banlanıo mu???
    ve isro dan farkı ne 9 degreee mağara ve roc mountain ın olması haricinde yoksa isro dan tek farkı bunlar mı sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalelim -- 12 Mart 2008; 15:14:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: eroxonline

ksro da yabancı iple oyuna girenler banlanıo mu???
    ve isro dan farkı ne 9 degreee mağara ve roc mountain ın olması haricinde yoksa isro dan tek farkı bunlar mı sadece

farklar sadece bu ama bi iyi yönü var serverlar sürekli easy veya populted yani her zaman tek tık pre lag dc bot yokmuş bi girebilsem bende görcem

EN KISA ZAMANDA ÜST KONU OLMASI DİLEĞİYLE TEBRİKLER ÇOK GÜZEL HAZIRLAMIŞSIN
  • http://forum.donanimhaber.com/m_13470643/mpage_1/key_//tm.htm#13470643

Başlangıç rehberine ekledim. Diğer versiyonlar için yeni bir bölüm olunca bunu ayrıca bir üst konu olarak kullanabiliriz.
    Teşekkürler.
  • Üst Konu Olsun Lütfen
  • Teşekkürler " Flara "
  • Önemli bir şeyi unutuyorsunuz Ksroda İsrodaki Gbotlardan daha çok Gbot var....
  • Tüm serverları gezdim. KSRO gbot var ama sayıları çok az, eğer çok olsaydı easy ve popu olmazdı serverlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: sın2018

Tüm serverları gezdim. KSRO gbot var ama sayıları çok az, eğer çok olsaydı easy ve popu olmazdı serverlar

bir tarim basim dolaş bakalım çok mu az mı
    bide 2 tane easy server olur ksroda biri 15- serverı olması diyerinin nedenin bilmiyorum...
  • Bu bizim SRO dan ss

Buda KSRO

Karar meclisin...
  • Sinan abi süper olmuş eline sağlık.
  • ben tüm aşamaları geçtim fakat image code de kaldım....herşey çalışıyo fakat bu konudaki resimlerdeki gibi image code korece yazmıyor..Kare olarak çıkıyor harfler ve bundan dolayı 3 kere yanlış girdim

yardımcı olursan sevinirim..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.