Şimdi Ara

Tarife Değişikliği ve Kota ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    19/02/2008 tarihinde 1024/256 4GB limitli tariye başvurumuzu yaptık.
    Şubat ayı içerisinde toplam download 90mb olarak kaldı.
    Mart ayında ise bugüne kadar 47MB Download yapılmış.
    Ve bugün 2 saat önce 2048/512 limitsiz tarifeye geçiş yaptık.
    Değişiklik hemen aktif oldu ve hat şu an bu tarifede.

Şu an benim merak ettiğim bir konu var ?
    Şimdi bu ay yani MART ayı için ücretlendirme nasıl yapılacak ?
    2048/512 mi yoksa 1024/256 4GB limitli tarifesi üzerinden mi ?
    Eğer MART dönemine ait fatura 1024/256 4GB limitli üzerinden hesaplanırsa ben ay sonuna kadar sınırsız download yaparsam ödeyeceğim maksimum ücret ne kadar olur ?
    Acaba ay içerisinde tarife değişikliği yapmakla hata mı ettik?

Yardımcı olursanız sevinirim.
    Teşekkürler...

• Bende limitsize geçtim. Geçen ay limitli ile ilgili bir fatura gelmedi. Sadece limitsiz için 50 lira geldi. Yani sorun olmaz. Tek fatura ve senin limitsiz tarifenin ücreti gelicek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: seocu

Bende limitsize geçtim. Geçen ay limitli ile ilgili bir fatura gelmedi. Sadece limitsiz için 50 lira geldi. Yani sorun olmaz. Tek fatura ve senin limitsiz tarifenin ücreti gelicek.

Teşekkür ettim bilgi için fakat heryerde herkes aynı şeyi yazmış ücretlendirme gelecek aydan hesaplanır diye.
    Gerçi ben 1024 4gb kotalıyı 2048 limitsize çevirdiğim için kota aşım ücretini 1024 üzerinden bile alsa 61 geliyor en fazla.
    Ama işte 2048 üzerinden alırsa o zaman kötü olur.
    İnşallah böyle bir yamukluk yapmazlar telefondaki görevli yarından itibaren geçerli olur dedi.
  • arkadaşım limitsize geçtiğin tarihten 1 ay sonra işleme girer fatura konusunda. keşke fatura kesim tarihine yakın bir zamanda geçseydin
  • quote:

Orjinalden alıntı: skalaytr

arkadaşım limitsize geçtiğin tarihten 1 ay sonra işleme girer fatura konusunda. keşke fatura kesim tarihine yakın bir zamanda geçseydin

Peki o zaman kota aşımında ödeyeceğim maksimum ücret ne kadar olacak?
    2048 limitsiz 69 YTL
    1024 limitli üzerinden hesaplarsalar yine geçmiyor 2048 ücretini öyle değil mi ?
  • **Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 1024 Kbps 4 GB ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 YTL'yi ve 2048 Kbps 6GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 86,25 YTL'yi geçemez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.