Şimdi Ara

MSN DE YENİ VİRÜS.. Çok Acil Yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşımdan bir link geldi.Aynen şu şekilde.

quote:

tuna:
    http://facebook.isuisse.com/?photo=abariseris
    tuna:
    Bu sitedeki fotograf senmisin ?

Linke tıkladım.saçma sapan bi resim açıldı. sonra msn im aynı linki otomatik olarak listemdeki herkese yollamaya başladı.

Aynı durum başına gelen biriler varmı aranızda..

Bunun çözümü nedir bilen varsa söylerseniz sevinirim..

İyi forumlar..

EDİT : LİNKE SAKIN TIKLAMAYIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barbar -- 11 Mart 2008; 15:48:33 >

• Senden bana da geldi ama virüs programım hemen bağlantıyı kesti ve bulaşanı da sildi.Geçmiş olsun.Öyle de bir virüs ki benim mail adresimi biliyor.Yani uyanmakta geciktim.
    Avira Antivir ile bi tarat.
  • son zamanlarda cıkan öle virüsler varki anti virüsler bile bulamıyor bence sen format at.
    Gerci kusenimden bana da sürekli böle linkler geliyodu ben şakaya alıp ne bakcam resmine diodum ama sona uyardı bu virüs dedi.
    bişey merak ettim bu sadece msn adresindeki bütün kişlere linkmi yolluyor başka kötü bi huyu varmıdır acaba bilen varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

Senden bana da geldi ama virüs programım hemen bağlantıyı kesti ve bulaşanı da sildi.Geçmiş olsun.Öyle de bir virüs ki benim mail adresimi biliyor.Yani uyanmakta geciktim.
    Avira Antivir ile bi tarat.

Yani format a sarılmadan önce tarama yapmak varken her virüs te format mı atmak gerek.Görüldüğü gibi temizlendi benim pc den.Format a gerek yok.
  • kaspersky yi bi dene banada öyle virüs bulaşmıştı tarattım ve bulup sildi format a gerek kalmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.