Şimdi Ara

İNTERNETE ÇOĞU SAYFAYA 3 KEZ TIKLAMADAN GİREMİYORUM NEDEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar eve aldığım internetime çoğu kez 1.de sayfa görüntülenemiyor2.de sayfa görüntülenemiyor.ancak 3 defada girebiliyorum.neden olabilir?ttnet aile koruma şifresi yüklü onuda devre dışı bıraktığım halde yapıyor

• Bana da arada sırada oluyor hatta biraz önce hiçbir sayfaya 3-4 kez tıklamadan girmiyordu, zaten hız yavaş bağlantı arada bir kopuyor birde bu çıktı. Bakalım sırada ne süprizleri var ttnet' in...
  • quote:

Orjinalden alıntı: CNC 59

arkadaşlar eve aldığım internetime çoğu kez 1.de sayfa görüntülenemiyor2.de sayfa görüntülenemiyor.ancak 3 defada girebiliyorum.neden olabilir?ttnet aile koruma şifresi yüklü onuda devre dışı bıraktığım halde yapıyor

sen yine şanslısın..kıymetini bil,3 defada girebiliyorsun..ben de 3 gündür açılmayan sayfalar var
  • arkadaşlar bu şey bende de oluyordu millet bir sürü öneri verdi hepsini denedim olmadı. ta ki bir ara youtube yasaklanınca dns değiştirme yöntemini denedim. sorun bir daha karşıma çıkmadı.

geçerli ağ bağlantınızın ayarlarına gelin TCP/IP ye girip altteki iki dns boşluğuna birincisine 4.2.2.1 ikincisine 4.2.2.2 yazın. hem yasak sitelere de girme imkanınız olur.
  • baglantı sorunu için denenebilir ama yasaklı sitelere girişi için kullanılmasını tavsiye etmiyorum ileride başınızı agrıtabilir.
  • neden başımızı ağrıtsın böyle bir açığı bilmiyorlarmıdır sizce,bu eğer bir açıksa tabiki
  • bilemiyorum deneyip görmek lazım açık mı degil mi diye
  • aynı sorun bende de var 3kerede anca giriyor
  • peki naabıcaz hocam.bu aile koruma şifresinin bir zararı söz konusumudur acaba
  • bazen 3-4 keredede acılmayabılıyor o zaman ıp degıstırıyorum ve sunu fark ettım
    81. ıle baslayan ıp ve
    85.107 ıle baslayan ıp lerden sorunsuz baglanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.