Şimdi Ara

3D Driving School Harika Bir Araba Similasyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
31.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dün indirdim 90 mb boyutunda bir araba similasyonu. Yurt dışında ehliyet kurslarında kullanılıyormuş. Yeni sürümünde jeep, otomobil, motorsiklet gibi seçeneklerde eklenmiş.
    Hızınızın yüksek olduğunu, sinyal vermeden döndüğünüzü falan söylüyor ama idare edin. Sürüş Keyfi güzel.
    Bakmak isteyenler için buraya upload ettim. Yardım için PM atın.
    http://rapid share.com/files/98626053/3dDriv-INSTALL.exe
    Password: Clutch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sunmedia -- 11 Mart 2008; 13:13:32 >

• Grafikleri kötüye benziyor
  • gamepad ile oynanamıyor..trafikte yaptığımız hataları görmek için güzel
  • Sürücü oyunu için çok güzel bir oyun ben daha önce indirip oynamıştım fakat öyle kaliteli graifkler ve oynanış biçimi yok yinede güzel sağol
  • Arkadaşlar 90mb'lik oyundan çok fazla grafik beklememek lazım ama sürüş çok zevkli geldi bana, nfs deki gibi sanal değil de gerçek bir araba kullandığın hissini daha çok veriyor.
  • Ben Microsoft Force Feedback ile oynamıştım. Direksiyonla oynanası bir oyun ama eski tabi. Alternatifi yok.
  • Arkadaşlar yazmayı unutmuşum.
    İndiren arkadaşlar için Password: Clutch
  • Oyun çok eski fakat bu türde başka oyun olmadığı için alternatifi de yok sayılır. Sürekli arcade otomobil oyunları yapılacağına aslında iyi grafikli
    bu tarz bir trafik/araç simulatörü yapılsa, simülatör severlerin favori oyunu olurdu. G25 direksiyonum var fakat bu direksiyonun hakkını veren oyun neredeyse yok.
    Test drive unlimited gibi iyi grafikli fakat trafik kurallarına göre oynayabileceğimiz bir simülatör fena olmazdı. Microsoft aslında bir de Automobile simulator çıkarmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Umutcan

Oyun çok eski fakat bu türde başka oyun olmadığı için alternatifi de yok sayılır. Sürekli arcade otomobil oyunları yapılacağına aslında iyi grafikli
    bu tarz bir trafik/araç simulatörü yapılsa, simülatör severlerin favori oyunu olurdu. G25 direksiyonum var fakat bu direksiyonun hakkını veren oyun neredeyse yok.
    Test drive unlimited gibi iyi grafikli fakat trafik kurallarına göre oynayabileceğimiz bir simülatör fena olmazdı. Microsoft aslında bir de Automobile simulator çıkarmalı

• Ya niye grafiği sağlam, ayrıntılı sehir planlarınını bulunduğu bir araç similasyonu yapmıyorlar. Bu istediklerime en yakın oyun gta ama onda da kan ve şiddet var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brsnt

Ya niye grafiği sağlam, ayrıntılı sehir planlarınını bulunduğu bir araç similasyonu yapmıyorlar. Bu istediklerime en yakın oyun gta ama onda da kan ve şiddet var.

dışardakinden biraz fazla
  • Bu 2 senelik bir oyun !
  • Grafiklerini beğenmedim
  • Grafikler gerçekten kötü
  • oyun 2002'nin oyunu bi de grafiklerini eleştiriyosunuz yav
  • grafikleri eleştirmek yersiz bu oyun simulasyondor.
  • Hakkaten bu oyunun grafikleri eleştirilecek bir oyun değil. İçeriği grafiklerin önünde bir simulasyon.
  • bazı oyunlarda içerik ve oynanabilirlik grafikden daha önemlidir,bu oyun da böyle bir oyun o yüzden grafiklere fazla takılmamak lazım,güzel oyun güzel paylaşım teşekkürler.
  • bu oyunda havada ucan arabalar grmek mumkun ayrıca suyun ustunde ve suyun altındada araba surebiliyorsunuz.(yoldan sapınca göle girmiştim)
    ayrıca donerken sinyal versemde hata ikazı veriyor :)
  • direksiyonu tam tur kırıp aynı eksende,savrulmadan 200km/h yapılabılen oyun:)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.