Şimdi Ara

## ZOTAC Garanti Süresini 5 Yıla Çıkarıyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
3.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ZOTAC Garanti Süresini 5 Yıla Çıkarıyor ##

PC Partner grubunun bir iştiraki olan ve yaklaşık bir yıldır operasyonlarını sürdüren ZOTAC hazırladığı ekran kartları ile kısa süre içerisinde ciddi bir başarı kazandı. Özellikle AMP! serisi fabarika çıkışı arttırılmış saat hızlarına sahip, yüksek performanslı ekran kartları ile kullanıcılar arasında popüler olan ve önemli satış ramaklarına ulaşan firma şimdiyse garanti konusunda önemli bir adım atıyor. Pek çok firma gibi ürünleri ile birlikte kullanıcılara 2 yıllık garanti veren firma bu süreyi 5 yıla çıkarıyor. Evet ZOTAC ürünlerinde bundan sonra garanti süresi 5 yıl olacak. Bu önemli çünkü garanti süresinin arttırılması firmanın ürünlerine olan güvenini yansıttığı gibi kullanıcıların da markaya olan yakınlığını arttırabilir. Zira başta otomobil endüstrisi olmak üzere pek çok iş kolunda garanti süresi arttırımının satışlara ciddi şekilde olumlu yansıdığı uzmanlar tarafından özellikle dile getiriliyor. ZOTAC, 5 yıllık garanti sunmaya hazırlanırken Çin pazarında ise garanti süresi 3 yıl olarak yoluna devam edecek. Tabş 5 yıllık garantiden faydalanabilmek için firmanın ortaya koyduğu bazı özellikle satın alınan kartın fiziksel yapısı ve durumu ile ilgili koşulları da karşılamak gerekiyor.

Detaylı bilgi için;
    http://www.zotac.com/index.php?option=com_content&task=view&id=163&Itemid=286

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 11 Mart 2008; 3:14:52 >

• Hay maşallah, bu haberden sonra da artık ikinci el de ürün alamıycaz Zotac'dan. 2 sene sonra bile diğer ürünlere göre sıfır gibi olmuş olacak hatta 3 sene birçoğunun 2 yıl garantili olduğunu göz önüne alırsak. Haber için teşekkürler
  • 5 sene garanti cidden de super ama
    8800 gt gibi orta sinif kart alanlar genelde en gec 2 yilda deisiyor
  • Tamam iste satican 2 sene sonra, hala garantisi olacak, o acidan guzel
  • Fiyatlara yansıması ne olacak acaba? (bkz evga ve 10 yıl garanti)
  • quote:

Orjinalden alıntı: [GameX]Bortu

Fiyatlara yansıması ne olacak acaba? (bkz evga ve 10 yıl garanti)

s3 virge var bende garantisi bitti ama hala taş gibi kartı garantiye yolladım bunu taktım starcraft kastırıyorum
  • Garanti demişken bilgisayarcı bir tanıdığımda oturuyoruz çay fln muhabbet neyse bir adam geldi elinde kingston ram (ömür boyu garanti fln olayları) bunu almıştım bozuldu fln dedi. Arkadaş elinde çay hiç istifini bozmadan "ee abi napalım gibisinden bişiler söyledi" adam başladı saymaya hani bu ömür boyu garantiliydi bilmem neydi. Bizim arkadaş hemen cevap verdi "abi şansına küs işte ömrü o kadarmış napalım". bir an adam gerçekten inandı buna. Arkadaşım demese şaka olduğunu adam parayla yeniden ram alacak hiç itiraz etmeden.

Olay 2 yıl 5 yıl 10 yılda değil bilinçli tüketici olabilmekte.
  • nvidia nın kartları uzun zamandır problemli cıkmıyor ( ati ye nazaran ) bazı markalarda sorunlarla karsılasılabiliyor onun haricinde gerek gpu gerekse soğutma acısından yeterli stabilizeye sahip kartlar üretiyorlar ayrıca Zotac satıslarda cok iyi mertebeye gelince böyle bir jest yaptı sanırım güzel bir uygulama..
  • Cumartesi Zotac 9600GT sipariş ettirmiştik birisine, acaba ona da uygulatabilir miyiz bunu, olursa süper olur. O ileride ekran kartını güncellerken ondan bunu ben kelepir fiyata da alırım, hem de daha garantisi olur.
  • gecen ay 8800gt sini aldim
  • çok iyi bi şey olmuş
  • fark etmez ki kaç kişi 5 yıl kullnıyor
  • baktılar fevkalade sayıda çok arzaya cok ürün gelior en azından millet nasıl kafalarız lan dediler ee bari garantii diger kalite markalardaki gibi bkz.EVGA XFX BFG gibi yüksek gözüksün millet bizim kartı biraz biraz bişe sanıp alsın dediler, eee o zaman garantii 5sene olsun nasıl olsa 5 sene sonra bizi kimse piyasada bulamaz diyip garantiyi 5seneye çıkardılar
  • ilk zamanlarda sorun çıkarmayanlar zaten öyle kullanılıyor...
    hem 5 yıl hangi donanım elimzde sabit kalıyorki??
  • 2004 3. aydan beri aynı sistemi kullanıyorum zamanında 1000 lria civarı para vermiştim hala canvar gibi.4 senedir kullanıyorum ve artık garantisi yok ama olsun hala düzgün çalışıyo.1-2 senedebi parça değiştirecek kadar zengin değilim.allah sizede akıl fikir versin fazla para vermesin baksana adam 2 senede kesin değişlitirim diyo allah akıl fikir versin para vermesin tekrarlıyorum.
  • kartlar 5yıl kullanılmıyor ki en geç 2 sene sonra kartlar yeni çıkan oyunları açmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pislik345

kartlar 5yıl kullanılmıyor ki en geç 2 sene sonra kartlar yeni çıkan oyunları açmıyor.

Kesinlikle doğru.
    Güzel bir haber ama kazanan yalnızca zotac olucak. Adam kar marjinalini yükselticek, garanti süresi beraberinde zammıda getiricek, kart her halükarda 2 seneye kadar bozulursa normal garantiden sayıcak ama 2 seneden sonrasında zaten adam birebir değişse bile kart para etmiycekki, hele hele 5 sene sonra...
    Yinede aldığı malı son nefesine kadar kullanan kitleler için güzel haber.
  • Helal sana ZotaC koskoca PNY gibisin TR partnerinde adam gibi firma kim tutar seni artik .. gelsin amp ler ..
  • Tebrikler Zotac ve Nedim Yilmaz'a ZOTAC kalitesi bu olsa gerek.
  • VALLAHA 5 YIL SONRA Bİ KART TARİHİ ESER KAPSAMINA ALINDIĞI İÇİN GARANTİSİ OLUP OLMAMASI HERHANGİ BİR ANLAM VE ÖNEM İFADE ETMİYOR
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.