Şimdi Ara

1 günde teslim 40 lwl 15m gold

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
1
Favori
6.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar artık silk ilede kasmalarımız başlamıştık ilgilenenler için

Gamesultandan 50 silk karşılıgında europa 40 lwl char kasılır

Gamesultandan 100 silk karşılıgında 40 lwl cihine char kasılır

Gamesultandan 100 silk karşılıgında europa cahr ve 40 lwl isimsiz köpek kasılır

Gamesultandan 150 silk karşılıgnda cihine char ve isimsiz 40 lwl köpek kasılır

15m golda europa char
    25m golda cihine char

bu vaat ettiklerimiz arkadaşalar 24 saat içerisinde kasılıyor PMlerinizi bekliyoruz

__K__A__N__İ__J__E__ iyi forumlar diler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __KanijE__ -- 28 Nisan 2008; 19:31:33 >

• uygun ve güzel bi iş ama forumda daha ilk mesajın sana nasıl güvenicez önce char gizli soru ve şifreyi veririz diyosan ayrı mesele tabi
  • Yoksa senin alexander da kanije diye guildin mi var
  • evet kanijenin masteriyim ben bu 1 2 incisi accountları siz açacaksınız gizli sorunuzu kendiniz bilecekseniz 40 lwl olarak teslim aldığınızda şifrenizi deiştireceksiniz
    ve ayrıyeten beni o konuda herkes tanır bu foruma yeni üye oldum sadece :)
  • goldu başka serverda kabyl ediyormusunuz??
  • hayır Alexander de sadece
  • pm.
  • siparişin alındı KinG_OkaN
  • güzel iş hem para hem honor
  • peki üstünde lvl ine göre itemler olup görevler yapılcakmı
  • eywallah teşekkürler 33,589,899 expi 10 mna veriyoz yanındada %50 exp hediye 10 günlük silkle botla yapılacak işi tek günde yapıyoruz hizmet hizmettir joymax kazanacağına bizmkiler kazansın :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmit_Lee

peki üstünde lvl ine göre itemler olup görevler yapılcakmı

hayır görevler ellenmiyor item ellenmiyor onlar size ait biz 40 lwl yapıp veriyoruz
  • up!!
  • kendi elleriniz ile mi kasıonuz yoksa hile programımı var?bug?
  • bir el birde botla iki kişi kasıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __KanijE__ -- 10 Mart 2008; 18:44:18 >
  • peki nasıl 40 lvl oluyor o? 40 a kadar hep 0 farmmı? ancak 0 farm olursa o kadar hızlı kasılabilir ee farmsız çarda hiçbirşeye yaramaz dimi bide farmınla uğraşıcaz ayrıetten; farmlımı oluyor farmsızmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: AurorAbeam

peki nasıl 40 lvl oluyor o? 40 a kadar hep 0 farmmı? ancak 0 farm olursa o kadar hızlı kasılabilir ee farmsız çarda hiçbirşeye yaramaz dimi bide farmınla uğraşıcaz ayrıetten; farmlımı oluyor farmsızmı?

24 saatte teslim ediliyor diye bi ibare var yukarda lütfen okumadan yorum yapmayın onuda okuyup farm olmadığını anlayamıyorsan birşey diyemem zaten 24 satte farmmı olur??
  • quote:

Orjinalden alıntı: __KanijE__

quote:

Orjinalden alıntı: AurorAbeam

peki nasıl 40 lvl oluyor o? 40 a kadar hep 0 farmmı? ancak 0 farm olursa o kadar hızlı kasılabilir ee farmsız çarda hiçbirşeye yaramaz dimi bide farmınla uğraşıcaz ayrıetten; farmlımı oluyor farmsızmı?

24 saatte teslim ediliyor diye bi ibare var yukarda lütfen okumadan yorum yapmayın onuda okuyup farm olmadığını anlayamıyorsan birşey diyemem zaten 24 satte farmmı olur??

Anladım zaten ama yinede sormak istedim amaç "up" olsun bari curse heart görevini alında skilleri geri alsın adam

• :) sen siparişini ver o kolay
  • tezgahı kurmuşsun kolay gele
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.