Şimdi Ara

LOGITECH Z4 40W 2.1 sizce alınırmı ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar laptopda kullanmak üzere 2.1 ses sistemi arıyordum ve bi yerde 70ytl ye sıfır LOGITECH Z4 40W 2.1 buldum normal fiyatı 160 ytl fln olması lazım bu ürün hakkında bilgisi olan warmı acaba sesi kalitesi nasıl dır teşekkürler

Üretici Kodu:Z4 (970175-0914)
    Toplam Güç:40 Watt (RMS)
    Bileşen Sayısı:2x Uydu(17W) (8.5W x 2,1) x Subwoofer(23W)
    Kumanda:Kablolu Uzaktan kumanda
    Ses Girişi:1 analog stereo
    Ölçüler:Uydu: 9x3x3.75 inch
    Gerekli Sistem:Stereo ses kartı
    Özellikler:Renkli kablolar ile kolay bağlantı
    Toplam Maksimum Güç: 80 Watts

• quote:

Orjinalden alıntı: akyuz_selim

Teknosada dinledim sesi güzel bası bana göre fazlaydı almadım. O fiyatın altında bi çapanoğlu vardır ben olsam almazdım

yok saglam bi magazanın stok fazlası yani sıfır ürün o konuda derdim yok
  • teşekkür ederim 1-2 gune alıcam herhalde alabilirsem
  • Kardeş al beğenmez isen 100ytl falan satarsın yağne zararlı olmazsınki ama güzel sistem müzik dinlemek için ideal. Bass fazla sevmiyorsan al.
  • Hoparlör ihtiyacım olsa ve o fiyata logitech z4 bulsam dakka durmam alırım. Ayrıca logitech ürünlerin ses karakteristiği hemen hemen hep aynı z4'e baktığımızda nerdeyse x230 ile aynı ama adamlar dış görünüm olsun sub olsun kablolu kumandası olsun yapmışlar. Fakat normal fiyatta olsaydı yani 160 lira, o zman alma derdim x230 da işini görür derdim. Bu benim şahsi görüşüm farklı düşünenler mutlaka olur. saygılar
  • teşekkürler arkadaslar bass zaten çok açma gibi bir llüksüm yok şuan dandik bir 2.1 kullanıyorum ve bass dan mı artık oralardaki devrelerdenmi derin bir ses geliyor ve ses kısıkken çok rahatsız ediyor benim asıl amacım çok yüksek ses olmadan kaliteli temiz bir ses ve galiba bu üründe bunu yakalayacagım tasarıma bir şey söylemek gereksiz tek kelimeyle muhteşem eger bir aksilik cıkarda bunu alamazsam x230 u alıcam galiba direk
  • walla suanki teklif 1 tane için o yüzden adını veremioyrum ama devamınn gelme ihtimali var ben aldıktan sonra burda açıklıcam merak etmeyin :D
  • dostum evde ses sisteminin sesini çok açamıcaksan. veya etrafı bas sesleriyle güm güm diye inletmek seni mutlu etmiyorsa gidip al. cunku logitech in bu z4 modeli logitech in bence mid ses lerde en başarılı olduğu settir. ne kulak tırmalayan tiz ne baş ağrıtan bass.
  • quote:

Orjinalden alıntı: termo6556

dostum evde ses sisteminin sesini çok açamıcaksan. veya etrafı bas sesleriyle güm güm diye inletmek seni mutlu etmiyorsa gidip al. cunku logitech in bu z4 modeli logitech in bence mid ses lerde en başarılı olduğu settir. ne kulak tırmalayan tiz ne baş ağrıtan bass.

tam aradıgım özellikler bunlar işte

ama teklif usulu ve 1 gun bekleme süresi war ben bu fiyata alırım gibi geliyor ama 100 ytl ye kadar verirm artık bu cihaza
  • eğer bu seti kaçırırsan veya bu setten soğursan sana philips spa9300 öneririm. her uyduda 2 tane titanium mid sürücüsü 1 tane de gercekten cok yuksek kaliteli tweeter var. subwoofer ise tam 8 inç ( 20 cm ve 6 katmanlı ) bass ları çok ama çok güçlü. en az bu z4 kadar güçlü. fiyatıda 150 ytl sıfırı .

eğer ilanı kaçırırsan 150 ye philips al.
  • 150 ytl ye çıkmam zor gibi gözüküyor 100 ytl sınırına kadar çıkarım gibi geliyor eger 150 ye cıkarsam biraz daha koyar saglam bir şey alırım çünkü :D
  • 100 e bulabiliyorsanız tabiki z4 kaçmaz.
    ama idda ediyorum 150 ye alabilceğin en kaliteli set philips spa9300.

150 ye çıkmışken biraz daha koyarım mantığıyla bose compainioun 3 II de alınır tabiki bunun sonu yok
  • ya 70 ytl ye bundan iyisi şamda kayısı en kötü alır aynı fiyattan rahat satarsında 160 ytl lik seti 70 e nası buldun hemde sıfır? Bencede kaçırma al...
  • düşünüyormusun bir de
    tabiki de al bundan iyisi dedikleri gibi şam da kayısı...
  • walla olmucak gibi :D son anda biri çıktı :D

peki bunun yerine 137 ytl ye z3 umu tavsiye edersin yada x230 mu yada baska bir şey??
  • z3 mü :D yahu bunun yerine x530 al o zaman
    sen bu gidişle ne z4 ne z3 nede x230 alırsın senin sonun :d z5500
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilker666

z3 mü :D yahu bunun yerine x530 al o zaman
    sen bu gidişle ne z4 ne z3 nede x230 alırsın senin sonun :d z5500

hehe yok kein 2.1 olcak yada z5500 olcak :D laptopda coaxial cıkıs war o yüzden 5.1 i baglayamıyorum :D

z3 den vazgeçtim ztn şimdi bu dedgim yerde biri daha cıktı 120 ytl ye kadar z4 120 ytl y gectigi an x230 yarın eve hoparlörle döncem o kesin :D

100 ytl civarına tavsiye edebileceginiz başka sistem warmı acaba peki ??
  • dostum başka öneriye gerek yok kafan bulanmasın bunlar iyi sistemler...
  • x230 al parana kıyarsın yoksa
  • quote:

Orjinalden alıntı: ju5763

x230 al parana kıyarsın yoksa

160-170 verip bu aleti almam zaten ama x230 dan 20-30 ytl üstünede alınır gibi duruyor tasarımı yeter zaten bu alette bittigim nokta o birde x230 da kumanda yok o pek hoşuma gitmedi dogrusu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.