Şimdi Ara

Kablolu Modemmi Kablosuz Modemmi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • imzmadaki sistemim var şuanda evde. internetim dükkandaki pc den geliyor 2. katta oturuyoruz ve dükkan binanın altında.
    sizce kablosuz modemmi alsam internet daha hızlı olur yoksa kablolumu???
    bi sorum daha olacak kablosuz al derseniz kablosuz modem için pc de ne bağlı olması lazım. normal ethernet kartımı yoksa wi-fi mi bağlı olması lazım????
    not: evde 2 pc var birinin anakartında zaten wi-fi kart var diğer pc de sadece ethernet kartı var.

• Modemin kablolu ya da kablosuz olması alacak olduğun hızı etkilemez. Fakat sinyal şiddeti açısından mesafe önemli. Kablosuz kullancaksan, masaüstü bilgisayarına kablosuz bağlantı adaptörü lazım...Wi-fi dediğin o oluyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetterBosh -- 9 Mart 2008; 14:46:49 >
  • imzamdaki pc de wi-fi var zaten 2. bilgisayarım biraz dandik bir pc bu wi-fi kartlar ı tüm anakartlar destekliyormu??
  • arkadaşım sen kablolu al bazen havalara bağlı bile sinyal değişebiliyor ben evin alt katında çok düşük sinyal alırken yukarda modemin olduğu yerde mükemmel alıyorum. bir de şu var adım adım geziyorsun nerde daha iyi çekiyo diye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.