Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA SEDAN NAVIGASYON + DVD+... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
3
Favori
153.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar navigasyon işini cozemediniz mi daha???
  • selam arkadaslar
    uzun bı bekleyısten sonra cıhaz geldı ve su anda servıste monte edılıyor.servıstekı arkadasların hepsının agzı acık kaldı ben de merakla aksamı beklıyorum ve artık navıgasyon olayına el atıcam.ınternette bulabıleegımı soyledıler ama hıc arastırmadım.aksama yorumları tekrar ekleyecegım sıze...gorusmek uzzere
  • hayırlı olsun resimlerini eklersin umarım
    servis kendi satmadığı cihazın montajını yapıyormu acaba garanti açısından soruyorum. Birde kaça takıyorlar mccarter 65 ytl ye taktırdığını söyledi umarım seninki de bu fiyatın üstünde değildir. cevaplarsan bize aldığımızda bu sorunlarla karşılaştığımızda ne yapmamız gerektiğini biliriz
  • Umarım Navi olayını çözersinizki kolay çözüleceğini sanıyorum Bendeki dahili Navigasyonlu olmadığı için şu an için birşey yapmıyorum...

Aldığım duyumlara göre bazı uyanıklar cihazı Türkiyeye getirmeye başlamış ve satışına bile başlamışlar

Hatta duyduğuma göre 2 Yıl garanti veriyorlarmış CE Belgesi olmayan ürün ithal edilemez normal şartlar altında. Bunları da bakıcam nasıl garanti veriyorlarmış.. Adamlar ellerinde bu cihazdan müzik tesisatı yapan yerleri gezip satmaya bile çalışıyorlarmış inşallah bu konuyu okuyanlar onlara fırsat vermeyecektir.

Yeni şeyler duydukca buraya yazarım. Cihazı en son alan arkadaşıma da hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clickon1111 -- 5 Mayıs 2008; 17:31:08 >
  • GPS içeren modelinden alan varmı?

TOYOTA COROLLA SEDAN NAVIGASYON + DVD+...

TOYOTA COROLLA SEDAN NAVIGASYON + DVD+...
  • evet ben T802B denilen modeli aldım tom tom haritaları ile birlikte (680 cihaz+104 hızlı kargo+50 usd tomtom map için ödedim ama henüz araca montajını yaptırmadım.toyota corolla için deniyor ama auirise de uyar umarım yoksa hayallerim suya düşmüş olcak cihazı taktırmayı sorunsuz başarabilirsem resimlerini eklemeye çalışırım.
  • hayırlı olsun. resim ve detayları bekliyoruz.

quote:

Orjinalden alıntı: lostlucky

evet ben T802B denilen modeli aldım tom tom haritaları ile birlikte (680 cihaz+104 hızlı kargo+50 usd tomtom map için ödedim ama henüz araca montajını yaptırmadım.toyota corolla için deniyor ama auirise de uyar umarım yoksa hayallerim suya düşmüş olcak cihazı taktırmayı sorunsuz başarabilirsem resimlerini eklemeye çalışırım.
  • HAYIRLI OLSUN BİRADER ürünler çok iyi gözüküyor belki bende alabilirim
  • arkadaslar bu aleti taktirdikdan sonra araba garantiden cikiyormu dier bi sorum ise auris uyumlu olan warmi yoksa corolla ile ayni olanimi alcas
  • hocam araba garantiden çıkıyormu bende merak ediyorum ben getirttim ama henüz taktırmadım getirtmeden bir kaç yere sorduğumda corolla ve auris için aynı olduğunu söylemişlerdi. zaten yurt dışında bir kaç ülkede avustralya yeni zelanda gibi ülkelerde auiris diye değil corolla hatcback diye satılıyor internetten gördüğüm kadarıyla birde her model için toyotanın ayrı bir cd yapacağını sanmıyorum bir çok şey her ikisinde de aynı gözüküyor umarım farklı değildir.
  • Dün sabah arabayı toyan'a götürdüm garantiden direksiyon kolonu değişecekti her neyse oradaki arkadaş söyledi elemanın biri getirip taktırtmış yurt dışında akrabası varmış ona getirtmiş 600 dolara ayrıca araba garantiden çıkmıyormuş bende dedimki dışarıdan xenon far alıp millete takıyorsunuz bu işe girsenize çok para kazanırsınız dedim.
  • Arkadaşlar bu ürünü aracımıza taktırdığımızda aracımızın parça garantisimi ölüyor ?
  • arkadaşlar selam bu cihazı getirtmiştim ben büyük heyecanla auire aracıma taktırmak için servise gittiğimde malesef cihazın sadece yeni nesil corollaya uyduğunu gördük.ufak bir ayrıntı ama aurisde konsolda hafif bir eğim var corollada ise düz bu yüzden olmadı.Bende bu cihazı yeni nesil corolla sahibi ve cihazı isteyen bir arakdaşa satmayı düşünüyorum.Bu işin ticaretini yapmadığım için piayasada satıalndan daha ucuz bir fiyata vereceğim. Cihazda dahili GPS var MP4 mp3 çalabiliyor tv izlenebiliyor radyosu var aracın kol kumandası ile uyumlu ayrıca ben getirttiğimn kişiye extradan para göndrerek TOMTOM navigasyon yazılımı ve türkiye haritalarını yüklettim.almak isteyen ve ankarada yaşayan corolla sahibi arkadaşlar özel mail atarak sorabilirler
  • Geçmiş olsun arkadaşım,büyük bir hata yapmışsın.Forumu dikkatli okusaydın aletin aurise uymadığını görebilirdin.Daha önce dile getirilmişti clickon tarafından zannedersem.
    Neyse alet elinde kalmaz merak etme.Forumdaki arkadaşlar alır umarım..
    Ben de uzun zamandır forumda yokum.Kızım dünyaya geldi.Bu nedenle gözüm hiçbirşeyi görmüyor.Navigasyonla falan ilgilenemedim.Ama hong konglu abimizin gönderdiği programı bizimle paylaşırsan sevinirim.SD karta kopyalayıp kullanabiliriz biz de.Cihaz ile ilgili yaptığım en son şey tampona kamera taktırmak oldu.Geri vitese takınca anında canlı yayın başlıyor.güzel bişey bu da...

herkese saygılar..

quote:

arkadaşlar selam bu cihazı getirtmiştim ben büyük heyecanla auire aracıma taktırmak için servise gittiğimde malesef cihazın sadece yeni nesil corollaya uyduğunu gördük.ufak bir ayrıntı ama aurisde konsolda hafif bir eğim var corollada ise düz bu yüzden olmadı.Bende bu cihazı yeni nesil corolla sahibi ve cihazı isteyen bir arakdaşa satmayı düşünüyorum.Bu işin ticaretini yapmadığım için piayasada satıalndan daha ucuz bir fiyata vereceğim. Cihazda dahili GPS var MP4 mp3 çalabiliyor tv izlenebiliyor radyosu var aracın kol kumandası ile uyumlu ayrıca ben getirttiğimn kişiye extradan para göndrerek TOMTOM navigasyon yazılımı ve türkiye haritalarını yüklettim.almak isteyen ve ankarada yaşayan corolla sahibi arkadaşlar özel mail atarak sorabilirler
  • allah analı babalı sağlıklı bir şekilde büyütsün tebrik ederim. arkadaşın söylediğini bende okudum ama net bir şey yoktu yada ben okuduklarımı tam anlamadım olur diye düşündüm.hocam proğram bana harici gelmedi malesef cihazda dahili gps var ve kartta cihazın içinde ben taktırmadığım için cihazı malesef çalıştırmadım.alan arkadaş olursa artık o arkadaşdan rica edersizniz sanırım yapar bunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhanoguz

Arkadaşlar bu ürünü aracımıza taktırdığımızda aracımızın parça garantisimi ölüyor ?

Arkadaşlar taktıranlar soruma bir cevap verirse ona göre ürünü almayı planlıyorum.Ne gibi eksi yönü var garanti konusunda 1000 km 5 sene garantimi yoksa ayrıca birde parça garantisi var omu ölüyor bu cihaz takıldığında.
  • arkadaslar NAV olayını hala mı cozemedik. aleti almayı dusunuyorum ama uzun suredir bu olayın cozulememesi can sıkıcı oluyor...
  • auris için cihaz satan bir site buldum ama daha tam emin değilim adamalra yazdım cevap bekliyorum adamlar özellikle auris diye yazmışlar ölçüler yoktu ölçülerini sordum henüz dönen olmadı
  • Hangi site dostum, bize de söyler misin?
    quote:

auris için cihaz satan bir site buldum ama daha tam emin değilim adamalra yazdım cevap bekliyorum adamlar özellikle auris diye yazmışlar ölçüler yoktu ölçülerini sordum henüz dönen olmadı
  • slm herkese bu cıhazı satan arkadaslar var mı?bende bı tane almayı dusunuyorumda yardımcı olun.ne yapmalıyım
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.