Şimdi Ara

Bağlantı yavaşlığı yaşayan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 haftadır özellikle dış sitelere erişimde zaman zman kopmalar(sayfa görüntülnemiyor) , youtube , r.apidshare level3 sunucularından indirmeme rağmen 1kb 3kb 7kb gibi komik hızlarda indirmelr(şuan bile) yaşıyorum buna TRdeki sitelerde dahil..
    sizde durum nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizaman -- 8 Mart 2008; 22:16:36 >

• Ben de dünden beri aynı problemleri yaşıyorum. Download hızı 3 kb'a bile düştü. Yurtdışı çıkışlarında bir problem var sanırım. Hala bir düzelme yok. Denemediğim site kalmadı sözde yurtdışı çıkışları arttı. Boş boş surf yapıyorum başka bir şey yapılmıyor
  • üsküdar istanbul
    aynı durumda
    rapidden dosya inmiyor rezalet yavaş
    hesapta 4 mbitteyim
  • pohktan, iğrenç, hazmedilir gibi değil, zaten beklenemez de

kocaman bir hatta bir daha.

turbonun "t" si bile kayıp
  • Aynı sorunlar bendede var
  • bende bir tek rapidde hız düşüşü var,geri kalan yine full hızda...
  • Aktarım hızı 2,50 kb/sn TurboSlow
  • istanbul/bostancı bugun cok yawaş.yabancı siteler zor açılıyor bide yurtdısı çıkışlarını arttırmıslar yurusunler gitsinler kendi ulkelerine orayı batırsınlar yeter artık
  • 4 saat önce ttnet hatlarda 4 saatlik bakım var diyodu haaala aynı, yurtdışı çıkışların artırılması ile alakalı marmaranın çoğu ilindeki bir bakım, ve halllaaaaaa bitmedi Yurtdışı çıkışınız artırcaz dediler ama kestiler sıfırladılar
  • bursada darma duman Hesapta 4096.....
  • oh be sadece bende sorun yokmuş
  • evet ya 2 gündür yurtdışı çıkışları acayip yavaş vallahi bıktım artık ya bu ttnetten.
    Her zaman ttneti savunurdum ama son 1 haftadır yaşadıklarım beni illallah ettirdi yani.
  • kartal istanbul, net 3,4 gundur feci yavas, bu telekom fakirmidir nedir, neden para odeyip arttimriyor yurtdisi cikislarini.
    ne dir bu cektiklerimiz yahu.

bu ttnetin basindaki kisiler, kac milyon net kullanicisindan gunluk isittikleri laf yuzunden cehennemde cayir cayir yanicaklar haberleri yok. kac milyon kisinin ahi var burda!
  • bendede ınternet son 2 gundur asırı yavas
  • Böyle bir şey olamaz.Hem o kadar para ver hemde böyle durumlarla karşılaş.Rapidden download hızım 25'i geçmiyor
  • Sorunun Yurtdışı çıkışlarından kaynaklandığını düşünmüyorum. Kablo İnternet 1024/256 kbps bağlantı ile rapid'den stabil 119 ile indirebiliyorum. (Günün her saati)
  • Bende de yavaş. İzmir/Yeşilyurt'tayım az önce online oyun oynayayım dedim (CoD 4) 250 falandı ping.
  • Istanbul/Tarabya 4 MB baglantı, aynı sorunları yasıyorum.
  • bağlantı çok kötü.aynı sorunlar bende de var.
  • izmittede durum aynı çok yavaş
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.