Şimdi Ara

## Cebit 2008: Arctic Cooling'den 550 Watt'lık Yeni Güç Kaynağı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Cebit 2008: Arctic Cooling'den 550 Watt'lık Yeni Güç Kaynağı ##

Hazırladığı yüksek performanslı soğutucular ve termal çözümler ile beğeni toplayan üreticilerden biri olan Arctic Cooling, güç kaynağı pazarında da aynı başarıyı yaklamak istiyor. Firma Cebit 2008'de 550 watt'lık yeni güç kaynağını duyurdu. AC'nin yeni güç kaynağı özellikle soğutulması için dahil edilen fanı ile dikkat çekiyor. Zira ürün üzerinde daha önce firmanın çeşitli soğutucularında da kullandığı ve sessiz çalıştığı belirtilen fan yer alıyor. 80Plus sertifikasına sahip olan yeni güç kaynağı yük durumuna göre %82 ile %86 arasında verimlilik değerlerini ulaşabiliyor. Aktif PFC ile gelen ürün aşırı güç, aşırı voltaj ve kısa devre gibi durumlara karşı da koruma önlemleri içeriyor. Arctic Cooling Fusion 550'nin çıkış tarihi ve fiyatı hakkında net bir bilgi bulnmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 8 Mart 2008; 16:28:15 >

• fanın dışarda olunca değişik bir görünüm vermiş.
  • İşlemci fanı takmışlar resmen...
  • Fanı pek hoşuma gitmeedi benim. Ayrıca çıkış tarihi ve fiyatı olmayan ürünlerden tiksiniyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: infra_dark

Fanı pek hoşuma gitmeedi benim. Ayrıca çıkış tarihi ve fiyatı olmayan ürünlerden tiksiniyorum

cebit te sergilenmeyi bekleyen ürünler fuar bitiminden hemen sonra piyasada olacaktır.bu ürün için olmasada aynı tiksinme bendede oluyor
  • Fiyatlari düşürcektir.İnşallah işte agrasive oldugum konu bu birini alirken diğerini duymak gibi (9600GT alirken 9800GT gelmesi).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ce5uR -- 8 Mart 2008; 18:01:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pislik345

fanın dışarda olunca değişik bir görünüm vermiş.

Kesinlikle Artic Cooling çoğu sabit disk kafeslerinin soğutma mantıgıyla içeri hafa üfleyen bir fan kullanmış, devri düşükse sessizdir, tabi fanın yerinden dolayı modüler kablolu olmamış, gerçi psunun altından da takılan modüler kablolu model de vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albatros83 -- 8 Mart 2008; 18:30:30 >
  • Bunu alana kadar o kadar çok alternatif var ki.. Gereksiz bence, psu alacaksan 12 cm lik fan olmalı yoksa sesli çalışıyor ısınınca...
  • arctic cooling in bu serideki fanları tam devirde çalışsa bile gayet sessiz çalışıyor ses sıkıntısı olacağını zannetmiyorum ama bu fanların sanki cfm miktarı düşük gibi
  • ilginç gözüküyor, hemen alanlar olur...
  • fan dışarıda hiiiç olmamış bence tasarım berbat
  • Dışarda dediğiniz fan kasanın içinde kalan kısımda.
    Her zamanki gibi "bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma" durumu. Aynen böyle devam edin. +1 hepinize.
  • quote:

Fanı pek hoşuma gitmeedi benim. Ayrıca çıkış tarihi ve fiyatı olmayan ürünlerden tiksiniyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: Pir

İşlemci fanı takmışlar resmen...

o fan kesinlikle çok sessiz. ben kullanmıştım bi süre. ayrıca titreşim giderici plasitk zımbırtılardan var üstünde (dikkat ederseniz dördünü de görebilirsiniz). zaten olmadı alıp o fanı sökerek kasada da kullanırsınız sevmedim diyosanız

Arctic Cooling in ürünlerini seviyorum şahsen ama bakalım güç kaynağı pazarında aynı başarıyı sürdürebiliecekler mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssonerb

quote:

cebit te sergilenmeyi bekleyen ürünler fuar bitiminden hemen sonra piyasada olacaktır.bu ürün için olmasada aynı tiksinme bendede oluyor

Ben hepsinden tiksiniyorum

• ben o fanı söküp çipsetlere takarım cok daha süper olur o ne emzik gibi:D
  • Herkese Selam :)

Fan kasanın içinde kalıyor o yüzden fanı beğenmeyenler lütfen iyi baksınlar.

Bu fiyat ve tarih olayına bir açıklık getirmeye çalışayım. Fuarlar bunun içindir. Yani fiyat ve tarih belirleme açısından anlaşmaların yapılması ve talep belirlemek için. Seri üretimde bilmeniz gereken ilk şey ne kadar talep doğuracağıdır. Kullanılacak parçaların birim maliyeti üretim malzemelerinin ne miktarda ve ne zaman alacağınza göre değiştiğinden ürünün size maliyeti değişecektir.

Kime hangi zaman diliminde kaç adet satacağınızı bilmiyorsanız fiyat ve tarih verme durumunuz olmaz. Umarım anlatabilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenjd -- 9 Mart 2008; 6:23:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.