Şimdi Ara

## Cebit 2008: Cooler Master'ın Yeni Güç Kaynakları ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Cebit 2008: Cooler Master'ın Yeni Güç Kaynakları ##

Hazırladığı güç kaynağı, kasa ve soğutma çözümleri ile tanıdığımız Cooler Master, Cebit 2208 dahilinde özellikle yeni güç kaynakları ile dikkat çekmeyi başardı. Firma fuar dahilinde Silent Pro, Ultimate Warranty Protection, ve Extreme Power M adını verdiği 3 yeni farklı güç kaynağı ailesini tanıttı. Firmanın Silent Pro serisi adından da anlaşılacağı üzere sessizlik odaklı modellerden oluşuyor. Seri dahilinde 450W-700W arası farklı modeller yer alıyor. CM'nin fuar dahilinde tanıttığı en dikkat çekici modeller ise Ultimate Warranty Protection grubuna yer alıyor. Kısaca UWD olarak adlandırılan ve oyun ile performans düşkünleri hedef alınarak hazırlanan seri dahilinde yer alan güç kaynakları özellikle yenilikçi tasarımları ile dikkat çekiyor. Dış yüzeyleri özel bir kaplamayla donatılarak farklılaştırılan seri 700W-1100W'a kadar farklı modellerden oluşuyor. Extreme Power serisinde yer alan modeller de özellikle modüler tasarımları ile dikkat çekiyorlar. %86 gibi hayli yüksek verimliliğe ulaşan güç kaynaklarından oluşan yeni modellerin yılın ikinci çeyreği içerisinde kullanıma sunulması beklenirken fiyatlar hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

• 450 Watt'ına yüz kağıt veririm...
  • Bende yeni bi tane almalıyım.600 Wattan aşağıya almam
  • Coolermaster ın yeni dış kaplaması dayanıklı ve zırhlı bir görüünüm vermiş.
  • ultimate serisi için başka bi haber kaynagı %88 verimlilik demişti gerçi %2den bişi olmaz ama
  • Cooler Master, Cebit 2208 dahilinde özellikle yeni güç kaynakları ile dikkat çekmeyi başardı.

burda bir yazim hatasi olmus sanirim 2208 daha cok var
  • verimliliği %90 larda olsa tam iyi olurdu ama %86 da yeterli.
  • fx hoca 2208 geil tarih yanlış olmuş ama neyse haberler için saol
  • herkez tarihin yanlış oldugunu anlayabiliyor sorun etmenize gerek yok.
  • İnşallah 1 Adet Mavilik olurda bizde elimizi sürebiliriz.
    quote:

Orjinalden alıntı: Pir
    450 Watt'ına yüz kağıt veririm...
  • @zortul, @smolderas ,

abi en son eleştirilmesi gereken adamların başında fx 57,, bunca uğraş, bunca emek.. üzerine de adamın canını sıkacak laflar. yakışmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: teutara

@zortul, @smolderas ,

abi en son eleştirilmesi gereken adamların başında fx 57,, bunca uğraş, bunca emek.. üzerine de adamın canını sıkacak laflar. yakışmıyor.

adamlar zaten eleştirmiyorki sadece tarihin yanlış olduğunu belirtiyorlar
  • 1100w tank gibi olmuş kablolar modüler değil galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: teutara

@zortul, @smolderas ,

dostum asil sana yakismadi ben sahsen elestirmedim dikkat cektim ki düzelti olurmu diye
  • Cooler master'ın extreme power serisi psu larının büyük kısmı arızalı (eski seri olabilir ama şuan ülkemizde satılmakta), fan kontrollörü çalışmıyor çok gürültülü (sözle sesi 20 dB den küçük olacak). Bu markaya aşırı derecede kinlendim, 2 defa psu değiştirdim hepsi hatalı idi, sonra garanti fln dinlemedim içini açıp fanın gücünü anakart üzerine bağladım kendim hızını ayarladım. Bu firmaya mail attım ve cevap dahi vermediler, bu firmaya benden ban .

Bakınız kendi forumlarında bile millet bunlara dolandırıcı fln demiş, şikayet etmiş:http://forum.coolermaster.com/viewtopic.php?t=8946

benzeri pek çok konu var forumlarında

Bu arada ben için açtım fakat fan kontrolü yok gibi geldi bana da nitekim yukarıda ki linkte verdiğim şahısta aynı fikirde, yani bunun adı nedir? Kutunun üstünde "super silent with intelligent fan control" yazıyor bide <20dB .

• PSU Ların Kasaları Çok Hoş olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.