Şimdi Ara

## Cebit 2008: Jetway 780G İçin 'Bende Varım' Diyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Cebit 2008: Jetway 780G İçin 'Bende Varım' Diyor ##

AMD'nin 780G yonga setini resmi olarak duyurmasına paralel olarak anakart üreticilerinin hazırladıkları 780G+SB700 yonga seti paketini kullanan yeni modeller de boylarını göstermeye başladı. Kimi üreticiler entegre grafik işlemcili yeni yonga setini kullanan anakartlarını hitap ettikleri kesimi de göz önüne alarak daha uygun fiyat ve daha basit tasarım tasarım anlayışı üzerine kurgularken kimi üreticilerse tasarımıyla da öne çıkan modellerini kullanıma sunmaya hazırlanıyorlar. ECS'nin 780G yonga setli Black modelinden sonran Jetway'in 780G yonga setli yeni modeli de tasarım özellikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Mini ATX yerinie ATX form faktörünü tercih eden Jetway'in yeni anakartı pasif soğutma ile geliyor. Siyah PCB kullanan ve farklı renklerdeki komponentleri ile çekici olan anakart AMD'nin soket AM2+ ve soket AM2 formundaki güncel işlemcilerinin tamamına destek veriyor. 4 adat DIMM slotu üzerinden 8GB'a kadar DDR-2 1066MHz bellek desteği sunabilen anakart üzerinde AMD-ATi'nin DirectX 10 ve UVD destekli HD 3200 entegre grafik işlemcisi de yer alıyor. Harici ekran kartı kullanımı ve Hybrid Crossfire teknolojisine yönelik olarak bir adet PCIe X16 slotuna ek olarak iki adet PCIe X1 ve 2 de PCI slotu ile zenginleştirilen anakart üzerinde 6 adet SATA-II ve 10x USB 2.0 konnektörü yer alıyor. 8 kanal yüksek tanımlı ses desteği ve gigabit ethernet özelliği de olan ürün CPU V-Core 2 Shift gibi Jetway'e özgü temel bazı teknolojileri de destekliyor. Görüntü aktarımı için VGA ce DVI çıkışlarına sahip olan ürünün fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 8 Mart 2008; 14:34:54 >

• Harika çok güzel kart
  • jetway anakartlar hem çok ucuz hemde çok ii oc oluyor.amd le 1100 ve jetwayın6100 cıpsetlı anakartını aldım.toplamda 70$ tuttu.sadece ınt ve msn ıcın sıstem yapalım dedık.oda ne anakartta oc menusu cıktı ve anakartı stabıl 300fsb de rahat calıstırdık.ıslemcı 3.45ghz gordu.anakart 350fsb de bıle banamısın demedı.jetway baya ii anakart üretiyr haberiniz ola
  • anakart özellikLeriyle birliqTe görünüşüyLede mükemmeL
  • quote:

Orjinalden alıntı: cengiz_1983

jetway anakartlar hem çok ucuz hemde çok ii oc oluyor.amd le 1100 ve jetwayın6100 cıpsetlı anakartını aldım.toplamda 70$ tuttu.sadece ınt ve msn ıcın sıstem yapalım dedık.oda ne anakartta oc menusu cıktı ve anakartı stabıl 300fsb de rahat calıstırdık.ıslemcı 3.45ghz gordu.anakart 350fsb de bıle banamısın demedı.jetway baya ii anakart üretiyr haberiniz ola

jetway i ülkemize hangi firma getiriyor ve nerelerden bulabiliriz acaba?

dikkat çekici işler yapıyorlar gerçekten. bi denemek isterdim açıkçası...

• anakartın fiziksel olarak görünüşü gercekten cok güzel pil yeri nerdeyse ortaya kaydırılmış bir okadarda işlemci yeri ortaya doru kaydırılmış 24 pin ve diğer 4+4 pin güç girişleri kartın dip kısımlarında gercekten güzel dizayn hoşuma gitti
    yanlız pcx slotu ile pil arasında ki beyaz kısımı anlamadım ne olduğunu dik bakıstan kağit gibi duruyor ama kağitmı ?
  • biraz fazla mı büyük aklım karıstı
  • Jetaway son dönemdeki anakartlarında dış görünüme çok önem veriyor. Siyah pcb ve komponent renklerinin uyumu çok iyi. Bu arada Jetaway 780G çipsetli anakartını ATX formunda hazırlamış.
  • anakartın rengi güzel olmuş.
  • tasarım harika olmuş iş yapar
  • HDMI yok mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: we_dream

quote:

Orjinalden alıntı: cengiz_1983

jetway anakartlar hem çok ucuz hemde çok ii oc oluyor.amd le 1100 ve jetwayın6100 cıpsetlı anakartını aldım.toplamda 70$ tuttu.sadece ınt ve msn ıcın sıstem yapalım dedık.oda ne anakartta oc menusu cıktı ve anakartı stabıl 300fsb de rahat calıstırdık.ıslemcı 3.45ghz gordu.anakart 350fsb de bıle banamısın demedı.jetway baya ii anakart üretiyr haberiniz ola

jetway i ülkemize hangi firma getiriyor ve nerelerden bulabiliriz acaba?

dikkat çekici işler yapıyorlar gerçekten. bi denemek isterdim açıkçası...

ankarada bır cok fırmada var bu urunden

• 780G devrim gibi birşey oldu vay be : )
    Bütün anakart üreticileri harekete geçti

Kart güzel olmuş +pasif soğutma , MOBO piyasası çok çekişmeli olacak
  • Amd & ATi & Jetway birliği bakalim daha neler gösterecek.
  • Hybrid Crossfire teknolojisi tutacak gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.