Şimdi Ara

Bir müjde daha... Flash videoları artık izleyebilirsiniz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
21.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Girin de görün bakalım flash video ve klipler nasıl izleniyor...
    http://www.youtube.com/watch?v=lO99w92pF80&feature=related

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --Z-- -- 26 Mart 2008; 16:33:11 >

• çok teşşekürler..
  • Süper... :)
  • tesekkurler nasıl yapıldıgınıda yazmıs

step1; go to ipod . videohamster . com with your iphones or ipods safari browser
    step:2 go to the howto section
    step 3: scroll a bit up and hit plus (makes a bookmark)
    step 4: edit this bookmark and delete the beginning. bookmark should start with JAVAscript...
    step 5: Goto myspace or myvideo or youtube choose a video and click the bookmark.
  • paşalar ben anlamadım vallaha nasıl yapıldığını türkçe ayrıntılı açıklama yapabilirseniz tüm iphone sahiplerine süper bir iyilik yaparsınız.
  • 1- safariden "ipod . videohamster . com" adresine girin(bosluklari kaldirin)
    2-"how to" linkine tiklayin
    3-biraz yukari cikin(adres kisminin gorunmesi icin) ve + butonuna basin(sayfayi bookmark olarak eklemek icin)
    4-sonra bookmarks menusunden edit e basip az once bookmark ettigimiz sayfaya gelin. link olan yere basin ve "javascript"ten oncesini silin( yani link "JAVAscript" kelimesiyle baslasin)
    5- istediginiz siteye girip bir flash video acin ve az once bookmark ettigimiz linke tiklayin
  • tamam halloldu Javascript..... in başından silmek gerekiyormuş. Ama sadece video sitelerinde işe yarıyor orası da ayrı bir konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lammez11 -- 7 Mart 2008; 3:05:22 >
  • iTransmogrify (yada onun gibi bisi) die bi yontem vardi o da ayni isi yapmiyomu...forumda yazilmisti daha once...aradaki fark nedir bilen varmi??
  • Arkadaşlar paylaşım için çok sağol tabi bu yöntemin biraz daha entegre olması lazım
    aklıma takılan bi soru var bu yöntemle youtube gibi diyer video sitelerinden video izliyebiliyormuyuz
  • her video sitesini izleyebilirsin diyor sitede.
  • arkadaşlar ben yapamadım yardımcı olurmusunuz yani dediğiniz gibi java nınönündekileri sildim youtube a giriyrm ama hiç birşey açılmıyor java yükleyin diyor
  • arkadaşlar bende artı işaretine tıklayamıyorum yani tıklıyorum hiç bişe olmuyor sanki link deilde foto gibi.
  • Arkadaşlar.....

Ekranda çıkan artı işaretine DEĞİL, kendi bookmarkalarınıza eklediğiniz Safarinin kendi artı (enalttaki) işaretine basacaksınız!!!!

Javascript'i silmeyeceksiniz... javascriptten öncesini sileceksiniz....

Her video sayfasında kullanılmıyor... şimdilik belli başlı birkaç tanesinde çalışıyor... iTransmogrify'dan farkı biraz daha farklı siteleri destekliyor ve geliştiriliyormuş... iTransmogrify sadece YouTube idi hala öle mi bilmiyorum...

Youtube'da java yükleyini gördükten sonra gene de bookmarklara gir ve hamster kısayoluna bas gene çalışacaktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xphoid -- 7 Mart 2008; 13:19:37 >
  • Bende please wait video converting yazıyor ama bi türlü başlamıyor
  • iTransmogrify sadece youtube videosunu destekliyor. videohamster ise bazi sitelerdeki flashi destekliyor. hepsini degil. klipde dedigi gibi youtube, myspace clipfish myvideo ve y.o.u p*o*r*nu flash videolarini destekliyor (simdilik).

Ayrica safariden www.videohamster.com/iphone a girin ordan How To yu tiklayin. cok basit resimlerle anlatiliyor.

quote:

Orjinalden alıntı: mrtlms

iTransmogrify (yada onun gibi bisi) die bi yontem vardi o da ayni isi yapmiyomu...forumda yazilmisti daha once...aradaki fark nedir bilen varmi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramisk -- 8 Mart 2008; 0:11:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: C0nD0R

Bende please wait video converting yazıyor ama bi türlü başlamıyor

Hangi sitenin videosunu izlemeye calisiyorsun?
  • Xphoid kardeşim
    Ben konu açıyorum cevaplamak ve uğraşmak kısmı yani angaryası sana kalıyor. Sağol desteğin için bu aralar pek ilgilenemiyorum
    canına yandığımın piyasası çok kötü alacak verecek meseleleri iyice tadımı kaçırdı ....Neyse bunlar özel şeyler...
    Sağol arkadaşlara yardımların için ve tabii diğer tecrübeli kardeşlerime de çok teşekkür ediyorum...
  • bende başlatamadım ya
  • bende de olmadi bu is , pikniktube den videoyu seciyorum sonra bookmark tan hamster tikliyorum video is being converted now diyo bekletiyor
  • www.vtap.com da buna benzer bir site. ayrıca biraz daha gelişmiş hiç uğraşmanıza gerek yok böyle.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.