Şimdi Ara

## Cebit 2008: HIS'den ICEQ Liquid Soğutmalı En Hızlı HD 3870 ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Cebit 2008: HIS'den ICEQ Liquid Soğutmalı En Hızlı HD 3870 ##

ICEQ serisi özel soğutuculu ekran kartları ile ATi cephesinden son derece popüler olan HIS, 9 Mart'a kadar kapılarını açık tutacak olan Cebit 2008 fuarında HD 3870 temelli yeni ekran kartını da katılımcıların beğenisine sunuyor. Gelen bilgilere göre HIS'in ekran kartı en hızlı HD 3870 modeli olarak lanse edilebilir. Resim'den de görüldüğü üzere haberimize konu olan kart tek slot tasarıma sahip ve Crossfire modunda çalışıyor. Kart tek slot soğutmaya sahip çünkü HIS yeni modelinde ICEQ serisi dahilinde kullandığı hava soğutma çözümlerinin aksine sıvı soğutma kullanmayı tercih etmiş. ICEQ Liquid olarak isimlendirilmesi beklenen yeni model saat hızlarıyla da gerçekten iddialı. 850MHz gpu ve 2380MHz bellek saat hızına sahip olan kart üzerinde 512MB GDDR4 bellek olacağı ifade ediliyor. HIS cephesinden yapılan açıklamalara göre kart bir miktar daha hız aşırtmaya müsait ve bu potansiyeli keşfetme görevi de kullanıcılara bırakılmış durumda. 256-bit bellek veri yoluna sahip olan DirectX 10.1 ve PCIe 2.0 destekli ekran kartının Mayıs ayında kullanıma sunulması beklenirken fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 6 Mart 2008; 18:39:45 >

• ülkemize gelmesi biraz daha zaman alır bence.
  • Bu ürün sadece fuar için hazırlandı, o yüzden piyasada olmayacak sadece taiwanda satılacak oda çok az adette olacak.
  • O KART 880-2600 LERİ GORUR TABİ ONLAR UFAK Bİ HIZ ASIRTMA POTANSİYELİ DEMİS OLABİLİRLER....
  • keisnlikle gorur ben bile en dandik sogutma ile standart olan ı kastediom 856 / 2420 de kullanabiliyorum fanı manuel hızlandırmadan 77 derece yuk altında hızlandırınca 66 derecelerde gexio ve keisnlikle stabil
  • Bunun fiyatı iyi olur ama değermi? bilemem.
  • Valla ek ve özel soğutma elbette maliyet getirecektir
  • değerler çok iyi firmanın haberine bakılırsa bu kart 880 görür gibi,su soğutmadan dolayı ve türkiyeye gelene kadar fiyat 250 dolardan aşşağı olmaz gibime geliyor ne kadar rv670 indirim yapıldıysada KDV ABV TSV anca işte
  • o ne karışık kablolama öle bize werse öle mi olur ne özensizler yaw
  • yav vallahi biz türk kullanıcıları iyi sabır ediyoruz bu kadar potansiyeli olan bir ülkeye nasıl geç getiriyolar anlamıyorum gerçi hiç birimiz tepki koymuyoruz ama olsun bence yine eş zamanlı olarak çıkması gerekir
  • Şahsen ben buna para mara vermem.. 9600GT SLI yaparım keyfime bakarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: one21

Şahsen ben buna para mara vermem.. 9600GT SLI yaparım keyfime bakarım.

ati cinin derdinden atici anlar

seni gidi navidiacı seni
  • 300$ üstü olcağini tahmin edip bekleyebiliriz..
  • kart güzelde insan o kasayı kabloları bi toparlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: metintekin

kart güzelde insan o kasayı kabloları bi toparlar

GORMEMİSİN Bİ ICEQ3 WATER SOGUTUCULU KARTI OLMUS TUTMUS KABLOSUNU KOPARMIS ...GİBİ BİSEY DEMEK İSTEDİN GALİBA.....

BANA GORE 270-300 USD İLE SATILIR KART 900/2700 LERDE BENCH. ALIR GİBİME GELİYOR...GİNEDE KAARTI BEKLEYİP KULLANICI YORUMLARINI ALMAK GEREK....
  • quote:

o ne karışık kablolama öle bize werse öle mi olur ne özensizler yaw
    dostum burda amaç kablolardaki kaliteyi göstermek
  • quote:

Orjinalden alıntı: old_glory

quote:

o ne karışık kablolama öle bize werse öle mi olur ne özensizler yaw
    dostum burda amaç kablolardaki kaliteyi göstermek

• Fiyatı referans tasarıma göre el yakan cinsten olacaktır ama saat gayet etkileyici, gerçi kaliteli bir hava soğutmaylada yakın sonuçlar elde edilebilir gibi geliyor.
  • kartın ön tarafınıda görsek iyi olurdu.
  • HIS benim için 1 numara
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.