Şimdi Ara

## Alienware Quad-Crossfire Desteğine Başladı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Alienware Quad-Crossfire Desteğine Başladı ##

Dell'in bir iştraki olan yüksek performanslı bilgisayar çözümleri üreticisi Alienware, AMD'nin Catalyst 8.3 sürücüsünü kullanıma sunup Quad Crossfire ve Hybrid Crossfire gibi teknolojileri resmi olarak desteklemesine paralel olarak ATi tabanlı sistemlerinde güncellemelere gitti. Firmanın ALX serisi masaüstü sistemlerinde artık Crossfire X teknolojisi çerçevesinde çift grafik işlemcili Radeon HD 3870 X2 modelinin iki tanesi tercih edilebiliyor. Toplamda dört grafik işlemci ve 2GB GDDR3 video belleği ile yüksek 3D performansı sunmayı hedefleyen Alienware Quad-Crossfire destekli sistemlerini oyun deneyiminin en iyi yolu olarak tanımlıyor. Bilindiği gibi Nvidia'nın çift grafik işlemcili GeForce 9800GX2 modeli henüz resmi olarak anons edilmesiği için Alienware'in Quad-Crossfire sistemleri çift HD 3870 X2 ile bu konuda en azından şu an için son derece iddialı zira sistemler 4GHz'de çalışan 45nm Core 2 Extreme 9650 ve X38 yonga setiyle de desteklenmiş durumda.

• tek kelimeyle muhteşem nedenirki
  • abicim içi bi süper dışı ayrı bi süper ne diimm ki..benim lugatımda onu anlatmaya yetecek kelime yok....kitap okumam lazım...
  • Şu kasanın aynısı ayrı satılsa. Yok satar yok!
  • deli gibi sistem yahu
  • agzım sulandı pc lerin ferrarisi bu be
  • o paraya kendimiz de toplarız avantajı ne hala çözebilmiş değilim
  • güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: DraGonS

Şu kasanın aynısı ayrı satılsa. Yok satar yok!

Google'a 2.el alienware kasa alınır yaz
  • kasa dış görünüş olarak aynı raidmax ninja kasaya benziyomuş
  • sistem en en değil ama kasa en en diyebiliriz
  • Kasaya aşık oldum galiba
  • Kasa demek benim içimi acıtıyor,Kasa demekten daha değerli bence bu meret
  • Bu kasalar stokta olsa Türkiyede ve yayinlaşsa ne güzel olurdu.
  • fiyat çok uçuk olucaktır verdiği performans ise verilen paranın %60 ını geçmiyicektir
  • o şey de ne??
  • quote:

Orjinalden alıntı: dennjS

fiyat çok uçuk olucaktır verdiği performans ise verilen paranın %60 ını geçmiyicektir

Abiciğim Ferrari alanın lugatında F/P diye birşey varmıdır sence?
  • http://www.xoxide.com/raidmax-ninja-case-black.html bakın birebir benziyor ben bir de preadtor modelini bekliyorum alien perdetore karşi kapişirlerken izliyelim
  • kasa cok güsel almak isterim ama nakit sıkısıklıgım var buaralar :(
    quote:

Orjinalden alıntı: old_glory

http://www.xoxide.com/raidmax-ninja-case-black.html bakın birebir benziyor ben bir de preadtor modelini bekliyorum alien perdetore karşi kapişirlerken izliyelim
  • Beklenen haber, Alienware ve Vodoo Pc üst düzey ürünler ve performansa yönelik yeni teknolojiler çıktıkça haklı oralarak mevcut konfigürasyonlarını güncelliyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.