Şimdi Ara

Hotmail kullanıcılarına UYARI!!!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Size çok önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum. Forumda daha önce böyle bir konu açıldımı diye arattım ve bulamadım, açıldı ya da yazıldıysa da kusura bakmayın artık.

Bugün mailime gelen bir mesajda hotmailde sizi kimin engellediğini öğrenmek istiyorsanız şu linke tıklayın diyor. Verilen linkwww.youareblocked.net

Link açılınca türkçe olarak bazı açıklamalar var ve sizden mail hesabınızı ve şifrenizi yazmanızı istiyor ve güya sizi engelleyen kişileri listeyecekmiş.

SAKIN BÖYLE BİRŞEY YAPMAYIN!!!!!

MAİL HESABINIZI HACKLAMAYA YARAYAN BİR KANDIRMACADIR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravaman -- 6 Mart 2008; 0:05:40 >

• teşekkür ederim werimişti galiba bilmeyen weyahut görmeyenler için iyi bir haber geç olmamışsa
  • tanımadığınız kişilerden gelen maillerdeki linklerin hiç birine tıklamayınız...
  • Aynı şey msnde de alıyor. Genel de güzel bir kız adı sizi msn ye ekliyor. Abazaysanız atlıyorsunuz hemen. ondan sonra size linki gönderiyor. Ben genelde link gelir gelmez kalaylıyorum.
  • Bu arada bunlar türedi hadi hayırlısı dikkatli olmakta yarar var teşekkürler
  • Banada geldi aslında haftada 2-3 defa gelir bunun gibi fake mailler
  • Bi Kaç Haftadır Geliyor Böyle Mailler Ben Girdim O Siteye Çok Güzel Şeyler Yazdım İd Pass Kısmına xD
  • .MSN de habire kız isimleri ile ilgili mail adresleri beni listesine ekliyor.
    Çoğundada _-_ karakteri var. Mesela : hande_-_@.......
    Bunda bi pislik olduğunu anlamak zaman almıyor tabi.
    Dikkatli olmakta fayda var.
  • Böyle siteleri ihbar edin. Ben öyle yapıyorum.
    ihbar.bilisim@iem.gov.tr
  • Hernagi bir işlem yapıyorlar mı?

quote:

Orjinalden alıntı: ashc

Böyle siteleri ihbar edin. Ben öyle yapıyorum.
    ihbar.bilisim@iem.gov.tr
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiSKE

Hernagi bir işlem yapıyorlar mı?

quote:

Orjinalden alıntı: ashc

Böyle siteleri ihbar edin. Ben öyle yapıyorum.
    ihbar.bilisim@iem.gov.tr

Ne yapacaklar onların çalıştığından bile şüpheliyim. Ben bir e-mail attım 1 hafta sonra cevap geldi.
  • Linke tıkladım kaspersky alarm verdi oltalama adresi diyince. Valla ayaklarım bosaldı yani su sey bole alarmlarda baska birsey çalsa uhhh.
  • kısaca tanımadığımız kişilerdne gelen mailleri açmıyoruz
  • Bana da saçma sapan mesajlar geliyor, 250 kontor kazandınız falan diye. Nerden geliyor bunlar anlamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: devrimkaratas

.MSN de habire kız isimleri ile ilgili mail adresleri beni listesine ekliyor.
    Çoğundada _-_ karakteri var. Mesela : hande_-_@.......
    Bunda bi pislik olduğunu anlamak zaman almıyor tabi.
    Dikkatli olmakta fayda var.

Yaw bende hehalde çok popülerim diye beni ekliyorlar sanıyordum.
    Şaka bi yana bu aralar bayağı arttı bu tür şeyler.
  • 2-3 gündür uyladılar bedava kontör, tıklamazsan üzülürsün gibi mesajlar geliyor bende açmadan siliyorum

• buket diye biri eklemiş az önce..reddettim direk..
    buna benzer 2-3 defa daha oldu..Merak edip ekleyerek, riske bile girmiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LSG -- 8 Mart 2008; 17:01:58 >
  • gizemXXXXXX2344@hotmail.com
    ebruXXXXXX1989@hotmail.com
    buketXXXXXX2131@hotmail.com

beni de birkaç sefer msn e ekledi bu gibi adresler. Hiç riske girmeyin direk iptal edin. Zaten sizi ekleyecek olan varsa sabuk isimlerde eklemez. Hepsi sahte. Direk iptal edin. Maillerde aynı şekilde...
  • berrin.akincilar10@hotmail.com a da dikkat edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 8 Mart 2008; 17:38:07 >
  • Yaw banada geldı,bende boyle bi şey duyduğum için ALIRSIN cevabını verınce hemen çevrim dışı oldu
    Oraya buraya kayıt olurken verdığımız e-mail adreslerinden kaynaklanıyor...
    Bilen vardır billmeyen vardır benım tavsiyemwww.pookmail.com kullan çöpe at cinsinden!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.