Şimdi Ara

««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»» (1348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
27.078
Cevap
49
Favori
4.103.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13461347134813491350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen bobinin kablosunu kesmedin değil mi ? 87a dan çıkan kabloyu bobine takmışsın. Onun için yavaş kesiyordur. Çünkü kesici düğmesine bassan bile bobine normal elektrik gidiyor. Onu kesmen lazım kesersen sadece titreyen röleden elektrik gider daha seri kesiciye girer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesmiştim hocam. Kestiğim kablonun bir ucunu 87a diğerini 30 nolu ayakları bağlamıştım.
  • Paranormal Adam kullanıcısına yanıt
    O zaman şemada bi yanlışlık var.Titreyen rölenin 87 çıkış bacağı boşta.Onun bobine bağlı olması gerek kesik kesik elektrik göndermesi için.
  • Olabilir hocam, bana bu şemayı önerdiler bunu yaptım araç öyle ahım şahım bi kesiciye girmedi. Sizin verdiğiniz şemayı yapıp deneyecem. Bu arada tekrardan teşekkür ederim size, uğraştırdım o kadar kusura bakmayın
  • Paranormal Adam kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bağladıktan sonra sonucunu paylaşırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

92 şahin

Merhaba, lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum basık araba sevmiyorum aldığımda basık diye normale çevirmiştim ön lastiklerle çamurluğun arasında biraz fazla boşluk oldu sevemedim. Sizin araç galiba basık değil orjinal lastik ebatları nedir hoş duruyor da? Alıntı yaparak cevaplarsanız ya da haber et le cevaplarsanız sevinirim.
  • Bugün ya da yarın yaparım hocam sonucu sizle paylaşırım
  • 9unkarekoku 9 kullanıcısına yanıt
    Hocam araba basık değil ebatlarını hatırlamıyorum. Bakarım akşam yazarım unutmazsam pm atın siz yine ara ara
  • Selamlar internetten radyatör sipariş edicam yalnız kafam karışdı plastikler ucuz alsam ne zararı olur ? 2 kanallımı almalıyım 3 kanallımı ?

https://unluoto.com.tr/urunler/117/radyator-aluminyum-dogan-kartal-sahin-yansanayi

Bu iş görürmü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam arkadaşımın arabası hararet hep yüksekti, süper 3 lü bakır radyatör aldık hararet inanılmaz rahatladı. Çok memnun kendisi ben de düşünüyorum aynısından. 180 liraya aldı. Eğer maddi durumunuz el vermiyorsa gösterdiğiniz radyatörün orjinalini alın. Arada 20-30 lira oynar.
    Al dostum

• quote:

Al dostum

Teşekkürler, fakat benimkilerde 185/60/13 ama nedense çamurlukla lastik arasında biraz fazla boşluk var gibi :S
    Benim arabanında oldukça boşluğu var ya öyle gözüktüğüne bakmayın çok küçük lastiklerim araba yandan kamyon gibi gözüküyor
  • quote:

Benim arabanında oldukça boşluğu var ya öyle gözüktüğüne bakmayın çok küçük lastiklerim araba yandan kamyon gibi gözüküyor

Yakında lastik değiştiricem o yüzden acaba biraz fazla yanaklı bir şey mi alsam aradaki boşluk kapanması için ya da böyle iyimi sizce?
    Yanağı kalınlaştırırsan bu sefer de jantlar küçük gözükür. Çamurlukla lastik arasını kapatmanın tek yolu yay kesmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirigmus

Yanağı kalınlaştırırsan bu sefer de jantlar küçük gözükür. Çamurlukla lastik arasını kapatmanın tek yolu yay kesmek.

İyide Zaten düşüktü ben düşük sevmediğim için orjinale çevirdim

Düşürmek harici başka yol yok malesef.1-1.5 bakla kesmekten zarar gelmez.Ben 7-8 yıldır basık kullanıyorum 15 jantla hem de 2.5-3 bakla civarı.Yol tutuş ve görünüş olarak basık gibisi yok.Çok dip basık da değil ideal bi basıklıkta.
    Biraz yanaklı olsun ama kalın taban olmasın arabayı çok sarsıyor çukurda filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paranormal Adam

Bugün ya da yarın yaparım hocam sonucu sizle paylaşırım

Hocam ne Tofaşı ben nefret ederim Tofaştan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirreddot

quote:

Orijinalden alıntı: Paranormal Adam

Bugün ya da yarın yaparım hocam sonucu sizle paylaşırım

Hocam ne Tofaşı ben nefret ederim Tofaştan?

Pardon, Sirigmus yerine sizi etiketlemişim. Karışıklık olmuş hocam.
  • 
Sayfa: önceki 13461347134813491350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.