Şimdi Ara

Gigabyte GA-MA78M-S2H : AMD RS780 yonga seti mercek altında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
21.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD'nin giriş seviyesi ve orta seviye bilgisayarlarda hayli iddialı olan yeni yonga seti RS780, sahip olduğu 40 stream işlemcili entegre HD3200 ekran kartı ve Hybrid Crossfire'a destek vermesi gibi özellikleri ile oldukça ilgi çekici bir ürün.

Bu videomuzda RS780 yonga setini taşıyan Gigabyte'ın GA-MA78M-S2H anakartını ayrıntılı bir şekilde inceliyor ve Hybrid Crossfire'ın performansa katkıları yanı sıra piyasadaki güçlü rakipleriyle de karşılaştırmasını yapıyoruz.

Sayfanın Linki : http://www.gigabyte.com.tr

• teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rortatas -- 5 Mart 2008; 17:31:19 >
  • Tam benim internet tarayıcısında bi sorun mu var diycektim ki diğer arkadaşlarda da açılmamış video

Video sorunsuz, Emeği geçen herkesin eline sağlık çok yerinde bir inceleme olmuş. AMD nin sürücüleri oturtmuş olması sevindirici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albatros83 -- 5 Mart 2008; 17:42:22 >
  • Güzel bir inceleme olmuş...
    Açıkçası fiyatı uygun olursa 4850e ile güzel bir sistem kurulur
  • incelemede hybrid cf kullanılırken ihtiyaç duyulmadığında entegre grafik kartının devre dışı kaldığı vurgulanıyor sürekli. tam tersi olması gerekmiyor mu...?
  • @Adigehalil

Hayır, çünkü çıkışı harici ekran kartı üzerinden alıyorsunuz. Entegre ekran kartı uyku moduna geçtiğinde üzerindeki çıkışlar kapanıyor...
  • hybrid cf'de harici ekran kartından çıkış almak durumundayız anladığıma göre. hybrid cf ile ilgil erken dönem haberlerinde gerekmeyen durumlarda harici ekran kartının devre dışı kaldığı belirtiliyordu. bu duruma bir açıklık getiriseniz memnun olurum...
  • Jetway: Firmanın HA06 kod adlı yeni anakartı 780G (RS780) bu anakatı da inceliye bilirmisiniz?

Mesut abi bu anakartın perfonmasını cok merak ediyorum eyer elinize gecerse bi incelemesini yapa bilirmisiniz.
  • @adigehalil

Sorunuzun cevabı zaten yukarıda yazılı farklı bir çalışma söz konusu değil.

@jin_paci

ECS'nin oldukça uygun fiyatlı RS780 yonga setli bir anakartını inceleyeceğiz. Sanırım bu anakart incelemesi merakınızı gidermeye yeterli olacaktır.
  • cok guzel bir ınceleme olmus tesekkurler
    yalnız bende gerekmedıgınde harıcı ekran kartının devre dısı kaldıgını duymustum burda bı yanlıslık olmasın...
    birde urunu ınceledıgınıze gore fiyat ve cıkıs tarıhı hakında bılgınız vardır sanırım. bizide bu konuda bilgilendrirsenız sevınırım
    ECS siparıs vermek uzereyim ama gigabyte bu aralar pıyasaya cıkacaksa belki bunuda dusunebilirim
    ECS incelemesini sabırsızlıkla bekliyorum
  • güzel bir teknoloji 50 dolarlık ekran kartı alıyorsunuz olay bu
  • inceleme için teşekkürler..

AMD Athlon64 X2 4850e
    Gigabyte GA-MA78M-S2H

süper bir ikili olur bence
  • İnceleme için teşekkürler...Fiyatıyla ilgili bir bilgi var mı?

Bir de yanılmıyorsam hybrid crossfire 3470 ile de oluyur, acaba 3470 ile daha iyi sonuçlar elde edilebilir mi?

Bu arada Hybrid cf ile 3D06 dan aldığı puan benim eski makinede p4 3.0 ve x1600pro ile aldığımdan yüksek, gerçekten etkileyici.
  • Sevgili editörümüz Mesut ÇEVİK ;

Sonraki 780G anakart inceleminizde,HD2400-2600XT ekran kartları incelemesinde yaptığınız gibi HQV yazılımı ile anakarttaki IGP nin HD video oynatımı konusundaki durumunu anlatabilirseniz çok iyi olur..Çünkü bence bu anakartın kullanıcı kitlesi açısından IGP nin 3D başarımından ziyade HD videoları ne kadar doğru ve güzel bir şekilde oynatabildiği ve bu arada CPU ya IGPli çipsetin ne kadar yardımcı olduğu daha önemli ve satın almayı daha çok etkileyebilecek bir faktör...
    quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

@adigehalil

Sorunuzun cevabı zaten yukarıda yazılı farklı bir çalışma söz konusu değil.

@jin_paci

ECS'nin oldukça uygun fiyatlı RS780 yonga setli bir anakartını inceleyeceğiz. Sanırım bu anakart incelemesi merakınızı gidermeye yeterli olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYSER -- 5 Mart 2008; 21:13:11 >

• ekonomik ve işlevli sistemler yapılıyor!!!!
  • inceleme için teşekkürler amd için güzel gelişmeler bunun gibi kartlar
  • Elinize sağlık bir de ECSnin yeni anakartının incelemesini sabirsızlıkla bekliyorum. Ah bide phenom oc denemesi yapsaydınız tam olcaktı ama ecsde umarım denersiniz.
  • güzel inceleme olmuş. hybrid crossfire için daha kötü olacak diye düşünüyordum ama gayet verimli olmuş.
  • İnceleme için teşekkürler. Bir sonraki incelemede hd3470 harici vga kullanırsanız ve hem 3470'i hem de 3200 dahili vga'yı maksimum hız aşırtarak da deneyebilirseniz hybrid crossfire plarformunun maksimum başarımınıda öğrenmiş oluruz.
  • ecs black serisin incelemesini merakla bekliyoruz
    ne zaman yayınlarsınız
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.