Şimdi Ara

YENİ SUPERB (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
0
Favori
37.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almanya 1.4 tsı 140 hp 22500 euro tr 28.000 euro olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: TİDUS1

Almanya 1.4 tsı 140 hp 22500 euro tr 28.000 euro olur

1.4 tsi 92 KW 122 bg dir arkadasım 140 değil. Passatta şu anda kullanılan motor skodada kullanılacaktır. Bu arada tr de fiyat o kadar yükselmez skodanın resmi türkiye sitesindeki haberlerde süperb mondeoya rakip olacaktır yazıyor buda ne demektir mondeo civarında bi fiyata sunulması demektir. Bu arada 140 bg araç 103 KW güç üretmektedir. Saygılar sunar iyi forumlar dilerim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: orhun58

92kw tsi 122 bg olanmı 140 olanmı

92 KW şu anda passatta kullanılan turbolu 122 bg günücdeki 210 nm torka sahip olan motor. Bu motorun en büyük özelliği yüksek torkunu 1750 ve 4500 devirleri arasında vermesidir. 6. Viteste 100 km/h ile giderken sadece 2200 devirde ve 4.3 lt benzin tüketimiyle ilerlemektedir passat topiğinde taner abimizin bununla ilgili bi resmi var onuda yayınlayabilirim burada. Not : 140 hp 103 KW dır...
  • resim yüklemeyi bilmiyorum ugrastım olmadı yardımcı olabilecek biri varmı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_alpay -- 12 Mart 2008; 9:49:36 >
  •  YENİ SUPERB

işte passat topiğindeki taner abinin yolda giderken sırf forumdakileri bilgilendirmek amacıyla 100 e sabitliyor devire ve tüketim miktarına dikkat edin işte güç işte konfor işte ekonomi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_alpay -- 12 Mart 2008; 9:56:55 >
  • Sevgili Forever Love 33, çok teşekkür ederim. VW AUDI SEAT SKODA LAMBORGIHINI BUGATTI hepsi kardeş.

Lamborghinin 3 emme 2 eksoz motoru, silindir sayısı 12'den 4'e düşürülerek, 10 yıl önce tüm VW markalarında kullanılmıştı (20V motor) ve şimdi de sıra TSI 122 HP ve 160 HP'de.

Elbette buradaki arkadaşlarımızla da bilgi paylaşımı yaparım. Beni daima Haydi Passat Severler Toplanalım forumunda bulabilirsiniz. Herkese mutluluklar ve sağlıklı güzel günler dilerim. Taner Göde
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanergode

Sevgili Forever Love 33, çok teşekkür ederim. VW AUDI SEAT SKODA LAMBORGIHINI BUGATTI hepsi kardeş.

Lamborghinin 3 emme 2 eksoz motoru, silindir sayısı 12'den 4'e düşürülerek, 10 yıl önce tüm VW markalarında kullanılmıştı (20V motor) ve şimdi de sıra TSI 122 HP ve 160 HP'de.

Elbette buradaki arkadaşlarımızla da bilgi paylaşımı yaparım. Beni daima Haydi Passat Severler Toplanalım forumunda bulabilirsiniz. Herkese mutluluklar ve sağlıklı güzel günler dilerim. Taner Göde

Abi ne demek ya valla keşke her forumda senin gibi 3 insan olsa seviyeli, saygılı, bilgi paylasımını seven v.s inan su ana kadar sizin kadar sabırlı sizin kadar bilgi paylasımını seven 3 insan görmedim sizi bu konuda takdir ediyorum baş tacısınız. Saygılarımla...

• skoda gibi markalar bence üst gelir düzeyine hitap eden araçlar üretmekte çok doğru bir iş yapmıyorlar,
    nedeni skoda markası her ne kadar kalite olarak önemli mesafe kat etmiş olsada bilinç alıtında hala 2. kalite ve lüks araçları alan kişiler parayı birazda prestije veriyorlar. yani bence kimse şöför tutup v6 superb nin arkasına oturmaz, yani adamın zaten parası 1. sınıf arabalara yeter.
    bence skoda octaviada pazar aramalı
  • http://new.skoda-auto.com/SiteCollectionDocuments/NewSuperb/NewSuperb_Catalogue_ENG.pdf

linkinde aracın e-broşürü var isteyenler bakabilirler teknik özelliklerine v.s bu arada 1.4 tsi 122 bg oldugu kesinleşti. Yüce motordan özellikle bilgi aldırdım. Saygılar sunar iyi forumlar dilerim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Forever_Love_33

http://new.skoda-auto.com/SiteCollectionDocuments/NewSuperb/NewSuperb_Catalogue_ENG.pdf

linkinde aracın e-broşürü var isteyenler bakabilirler teknik özelliklerine v.s bu arada 1.4 tsi 122 bg oldugu kesinleşti. Yüce motordan özellikle bilgi aldırdım. Saygılar sunar iyi forumlar dilerim...

bu motorla ve fiyat da uygun olur zaten superb çok iyi iş yapar

siyah rengi çok güzel duruyor

beyaz rengi ise harika olur

• Pek hoşuma gitmedi desem... Eski kasa daha güzeldi bence...
  • güz olmus ne zaman geliyo Turkiyeye
  • satılmayacak yine skodalar

herkesin aklına kazınmıs bir sey var

"ikinci eli ölü araba almayacaksın"

skoda da ikinci eli kötü araclardan ama cogu aynı sınıfındaki aractan daha kaliteli araclar uretiyor.

superb ye gelince ben bu tasarimi cok begenmedim eski tasarim daha guzeldi.ama ic mekan ise gordugum resimlerden konusuyorum cok cok basarılı olmus eski nesline gore
  • Arkası biraz 3 serisini anımsatıyor ama eskisine göre daha prestijli ve daha guven verici duruyor.İç tasarım hakkında göremedigim için bi fikrim yok ama bu araba Türkiye de satmaz 2. el i 0.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Forever_Love_33

quote:

Orjinalden alıntı: TİDUS1

Almanya 1.4 tsı 140 hp 22500 euro tr 28.000 euro olur

1.4 tsi 92 KW 122 bg dir arkadasım 140 değil. Passatta şu anda kullanılan motor skodada kullanılacaktır. Bu arada tr de fiyat o kadar yükselmez skodanın resmi türkiye sitesindeki haberlerde süperb mondeoya rakip olacaktır yazıyor buda ne demektir mondeo civarında bi fiyata sunulması demektir. Bu arada 140 bg araç 103 KW güç üretmektedir. Saygılar sunar iyi forumlar dilerim...

www.skoda-auto.com a girip inceledim kesinlikle mondeo ile kıyaskanmıyacak araba bence a6 rakibi şahsen çok beyendim sizlerinde girip araçı ıncelemenizi tavsiye ederim

• bu araba satılmaya başladımı acaba
    Türkiye'ye ne zaman gelir bir fikriniz var mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetyusuf

www.skoda-auto.com a girip inceledim kesinlikle mondeo ile kıyaskanmıyacak araba bence a6 rakibi şahsen çok beyendim sizlerinde girip araçı ıncelemenizi tavsiye ederim

audi a6'mı dedin şakamı bu ya bu araç önce a4'ün rakibi bi olsun hele bukadarda abartı olmaz mondeo sana basit bir araç geliyor heralde şu anki bütün genel testlerde sınıf liderliğine oynuyor passat gibi güçlü rakibinin karşısında bunu başarıyor bana göre aralarında fark yok ama süper b passat ve mondeo rakibi audi a6 demek bmw 5 serisi demek mercedes e serisi demek sende kusura bakma dostum ama iyi attın yaniii...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan_kolay -- 22 Mart 2008; 16:20:00 >

• audı a4 4.65 superb 4.84 passat 4.78 2 ay sonra testleri dergilerde olur kim kimin arkasında görecez
  • Superb Estate Spy Fotosu

YENİ SUPERB

KAYNAK
  • en fazla kafamı kurcalayan araç buydu ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.