- x
Hamachi Açılmıyor
8 Cevap7561 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1790 Mesaj
4 Mart 2008; 19:00:08 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Bu konuyu nereye açıcağımı bulamadım o yüzden buraya açtım. Dün hamachiden oyun oynarken birden bütün online olanların rengi sarı oldu. bende bi relog yapiyim belki düzelir diye yaptım. bi daha hamachiye giremedim.
hep bu hatayı verior.
http://img160.imageshac...img160/9985/adszra8.jpg

Technische Universitat Wien - Architektur
Dexter | Hannibal
Anger Management | Arrow | Breakin Bad | Chuck | Da Vinci's Demons | Death Note | Fargo | Friends | Game Of Thrones | Gossip Girl | High Stakes Poker | House M.D. | How I Met Your Mother | Hunted | Lost | Modern Family | New Girl | Prison Break | Shameless | South Park | Spartacus: Blood and Sand | Spartacus: Gods of the Arena | Spartacus: Vengeance | Spartacus: War of the Damned | Terminator: The Sarah Connor Chronicles | The Big Bang Theory | The Strain | The Tomorrow People | The Walking Dead | True Detective | Two And a Half Men | The Lost Room | Dead Set

2236 Mesaj
4 Mart 2008; 19:03:15 

KUTUYA Bİ RESET AT BAKALIM DÜZELECEK Mİ? aytrıca lisanlı program olduğu için süresi bitmiştir diyeceğim ama normal kullanıma geçiyo sorun olmaması laızm... adsl kutuna bi reset at sonra tekrar dene .bilg. ı da yeniden başlat ...

1790 Mesaj
4 Mart 2008; 19:32:45 

quote:

Orjinalden alıntı: borealatis

KUTUYA Bİ RESET AT BAKALIM DÜZELECEK Mİ? aytrıca lisanlı program olduğu için süresi bitmiştir diyeceğim ama normal kullanıma geçiyo sorun olmaması laızm... adsl kutuna bi reset at sonra tekrar dene .bilg. ı da yeniden başlat ...

Bir şey olmadı

Bide arada sırada başka bir hata çıkıyor onuda yazıcam birazdan

Dexter | Hannibal
Anger Management | Arrow | Breakin Bad | Chuck | Da Vinci's Demons | Death Note | Fargo | Friends | Game Of Thrones | Gossip Girl | High Stakes Poker | House M.D. | How I Met Your Mother | Hunted | Lost | Modern Family | New Girl | Prison Break | Shameless | South Park | Spartacus: Blood and Sand | Spartacus: Gods of the Arena | Spartacus: Vengeance | Spartacus: War of the Damned | Terminator: The Sarah Connor Chronicles | The Big Bang Theory | The Strain | The Tomorrow People | The Walking Dead | True Detective | Two And a Half Men | The Lost Room | Dead Set

1790 Mesaj
4 Mart 2008; 19:35:09 

Hatada
"Sunucu yüksek etkili bağlantılı sunucu olduğunuzu ve bu yüzden şuan bağlantı isteğiniz reddediliyor."
"Hamachi'nin geçerli ağ durumunu göstermesini ve olabildiği ne kısa sürede yeniden bağlantı kurmayı denemesini ister misiniz?"

arada sırada da bu hata çıkıyor. ama genelde o üstteki hatayı verior.

Dexter | Hannibal

2236 Mesaj
4 Mart 2008; 19:57:57 

hımm aynı senin yaşadığın gibi bu sorunları yaşayanları duydum sanırım...google a hamachi türk yaz ilk çıkan linke tıkla oradan bilgi alabilrisiniz bu konuda...

2236 Mesaj
4 Mart 2008; 20:15:25 

şimdi baktımda benim hamachide açılmıyor:) galiba genel bir sorun var bekle biraz...

1790 Mesaj
4 Mart 2008; 21:32:54 

quote:

Orjinalden alıntı: borealatis

şimdi baktımda benim hamachide açılmıyor:) galiba genel bir sorun var bekle biraz...

baktım dediğin siteyede, evet herkezde vvarmış bu sorun, kimse giremiyormuş şuan

Dexter | Hannibal

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Mart 2008; 21:36:39 

aynen bendede açılmıyor genelde olan bir sorun sanırım..

925 Mesaj
5 Mart 2008; 13:20:18 

quote:

Orjinalden alıntı: diablo12

Hatada
"Sunucu yüksek etkili bağlantılı sunucu olduğunuzu ve bu yüzden şuan bağlantı isteğiniz reddediliyor."
"Hamachi'nin geçerli ağ durumunu göstermesini ve olabildiği ne kısa sürede yeniden bağlantı kurmayı denemesini ister misiniz?"

arada sırada da bu hata çıkıyor. ama genelde o üstteki hatayı verior.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.139