Şimdi Ara

Hamachi Açılmıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
9.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu konuyu nereye açıcağımı bulamadım o yüzden buraya açtım. Dün hamachiden oyun oynarken birden bütün online olanların rengi sarı oldu. bende bi relog yapiyim belki düzelir diye yaptım. bi daha hamachiye giremedim.
    hep bu hatayı verior.
    http://img160.imageshack.us/img160/9985/adszra8.jpg

• KUTUYA Bİ RESET AT BAKALIM DÜZELECEK Mİ? aytrıca lisanlı program olduğu için süresi bitmiştir diyeceğim ama normal kullanıma geçiyo sorun olmaması laızm... adsl kutuna bi reset at sonra tekrar dene .bilg. ı da yeniden başlat ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: borealatis

KUTUYA Bİ RESET AT BAKALIM DÜZELECEK Mİ? aytrıca lisanlı program olduğu için süresi bitmiştir diyeceğim ama normal kullanıma geçiyo sorun olmaması laızm... adsl kutuna bi reset at sonra tekrar dene .bilg. ı da yeniden başlat ...

Bir şey olmadı

Bide arada sırada başka bir hata çıkıyor onuda yazıcam birazdan
  • Hatada
    "Sunucu yüksek etkili bağlantılı sunucu olduğunuzu ve bu yüzden şuan bağlantı isteğiniz reddediliyor."
    "Hamachi'nin geçerli ağ durumunu göstermesini ve olabildiği ne kısa sürede yeniden bağlantı kurmayı denemesini ister misiniz?"

arada sırada da bu hata çıkıyor. ama genelde o üstteki hatayı verior.
  • hımm aynı senin yaşadığın gibi bu sorunları yaşayanları duydum sanırım...google a hamachi türk yaz ilk çıkan linke tıkla oradan bilgi alabilrisiniz bu konuda...
  • şimdi baktımda benim hamachide açılmıyor:) galiba genel bir sorun var bekle biraz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: borealatis

şimdi baktımda benim hamachide açılmıyor:) galiba genel bir sorun var bekle biraz...

baktım dediğin siteyede, evet herkezde vvarmış bu sorun, kimse giremiyormuş şuan
  • aynen bendede açılmıyor genelde olan bir sorun sanırım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: diablo12

Hatada
    "Sunucu yüksek etkili bağlantılı sunucu olduğunuzu ve bu yüzden şuan bağlantı isteğiniz reddediliyor."
    "Hamachi'nin geçerli ağ durumunu göstermesini ve olabildiği ne kısa sürede yeniden bağlantı kurmayı denemesini ister misiniz?"

arada sırada da bu hata çıkıyor. ama genelde o üstteki hatayı verior.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.