İnternet Download Manager (idman) ile rapidden dosya indirmek [Resimli anlatım]
101 Cevap66855 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

917 Mesaj
4 Mart 2008; 15:11:09 

idman (internet download manager) ile rapidden hızlı sorunsuz ve kolay şekilde dosya indirmek için tabiki öncelikle idman programını indiriyoruz ve kuruyoruz. (bunun için PM atabilirsiniz)
(kurduktan sonra kendisi otomatikmen "türkçe dilini indireyimmi abi" diye soruyor, siz ona evet deyin türkçeyide kendi kendine yüklesin ve kursun)

Öncelikle rapidden şifre istememesi için rapid hesabımızı idmana tanıtıyoruz. "Seçenekler" kısmından "Site Bağlantıları" sekmesini seçip
"ekle"ye tıklıyoruz. Rapid kullanıcı adımızı ve iki kere şifremizi yazıp "tamam"a basıyoruz. Böylece artık her downloadımızda bize kullanıcı adı ve şifre sormayacak;

http://img252.imageshack.us/img252/8467/49525892tm0.jpg

Daha sonra yüklemek istediğimiz her neyse rapid linklerinin tümünü seçiyoruz. Sağ tıklayıp "IDM ile indir" diyoruz;

http://img404.imageshack.us/img404/1223/93502431ty3.jpg

Daha sonra idmanın aşağıdaki penceresi gelecek. Çok güzel bir şekilde bu program sayesinde rapid linklerinin ölü olup olmadığını, boyutlarını ve türünüde kontrol edebiliyoruz. Böylelikle "Link checker"i kullanmıyoruz ve zamandan tasarruf ediyoruz.
1 numaralı kısımdan indireceğimiz her neyse dosya tipini görüyoruz. (ben burada saw 2 filminin partlarını indiriyorum)
2 numaralı kısımdan her bir partın boyutunu görüyoruz. bu boyutlar önemli çünkü fake link olsa her biri 5-6 Kb olarak görünür ve indirmekten vazgeçeriz. Zaten fake link olsa dosya boyutuda "explorer sayfası" olarak görünür.
3 numaralı kısmı işaretlersek dosyayı nereye kaydedeceğimizi kendimiz seçebiliriz.
4 numaralı kısımdan da tümünü işaretle deyip hepsini indirmeyi seçiyoruz.

http://img404.imageshack.us/img404/5697/48832490zu3.jpg

Bundan sonrada karşımıza aşağıdaki pencere gelir. Burada indireceğimiz her şeyin tümünü seçip sağ tıkla "Kuyruğa taşı" daha sonrada "Senkronizasyon kuyruğu"nu işaretliyoruz. Bunu yapmamızın sebebi indireceğimiz dosyaların sırayla indirilmesini sağlamaktır. Böylece hiç görmediğiniz hızlara ulaşabilirsiniz download sırasında.
Senkronizasyon kuyruğunu tıkladıktan sonra "Q" yani kuyruktaki dosyaların hepsi sarıdan yeşile döndü.

http://img292.imageshack.us/img292/1629/25705462mu7.jpg

Şimdide "iş düzenleyici"mize gelelim. Aşağıdaki resimde olduğu gibi 1 numaralı kısımdan iş düzenleyicimizi açıyoruz.
Dosyaları senkronizasyon kuyruğuna eklediğimiz için 2 numaralı kısımdan "senkronizasyon kuyruğu"nu ve sonrada "kuyruktaki dosyalar" sekmesini tek tıkla seçiyoruz. Optimum hıza ulaşmak için (tabi kendi kullandığım kadarıyla) "indirme eş zamanlı dosyalar" kısmını 2 olarak seçiyoruz. yani dosyaları ikişer ikişer indirecektir. ikisi bittiğinde daha sonraki ikiye geçecektir.
Hemen alttaki "Şimdi Başlat"a tıklarsanız dosyalarınız inmeye başlayacaktır.

http://img138.imageshack.us/img138/731/51285269fh5.jpg

Ben burada 6 partlık bir dosyanın downloadı üzerinden anlattım. Tabiki bu işle uğraşan herkes bilirki bir günde indireceğimiz dosya sayısı 6 ile sınırlı değil tabiki
Peki biz gece uyumadan önce dosyaları indirmeye başladık. Gecenin bir yarısı inidirme bitecek ama bilgisayarım açık kalacak diye endişede etmeniz gerekmiyor. Aşağıdaki resimdeki gibi idman bunuda hallediyor.
İndirdiğimiz dosyalar senkronizasyon kuyruğundaydı değil mi? "İş Düzenleyici" kısmından solda "senkronizasyon kuyruğunu" tek tıkla seçiyoruz sonrada "iş düzenleyici" sekmesine geçiyoruz. Alt tarafta yuvarlak içine aldığım kısımdaki kutucukları işaretlerseniz indirilecek dosyalar bittiğinde bilgisayarınız kapanacaktır.

http://img403.imageshack.us/img403/1064/43480818ie0.jpg

Hepsi bu kadar. Download managerler içinde (flashget vs) en iyisi en kullanışlısı doğrusu.
Ayrıca siz internette gezinirken download yapacaksanız, idmandaki indirme hızınızıda azaltmalısınız çünkü gezinmek istediğiniz sayfalar download yüzünden oldukça yavaşlayacaktır. Bunuda aşağıdaki resimde görebileceğiniz şekilde yapabilirsiniz. Settings kısmında downloadın maximum ne kadar olması gerektiğine karar verirsiniz. "Turn on" kısmı sınırlayıcıyı devreye sokar "Turn off" ise tam tersi hız sınırını kaldırır.

http://img412.imageshack.us/img412/4746/73998353ly7.jpg

Kolay Gelsin.
Edit; Resimlerin büyük hallerini altlarındaki linklerden görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berden -- 4 Mart 2008; 18:00:41 >

sanma şahım, herkesi sen sadıkane yar olur.
herkesi sen dostun sandın, belki ol ağyar olur.
sadıkane, belki ol cihana serdar olur.
yar olur, ağyar olur, serdar olur, dildar olur.

166 Mesaj
4 Mart 2008; 15:56:19 

teşekkürler

4188 Mesaj
4 Mart 2008; 16:04:34 

gerçekten güzel açıklamışssın.bilgilendirmelerin için teşekkürler.bilmeyenlere iyi oldu.ben flashget tercih etmiyorum.idman benim için en iyisi.daha kullanışlı geliyo bana daha cazip geliyo.

ayrıca bende bir kaç şey ekliyeyim;

1-diyelim bir sitede rapid linklerini bulduk.biz bu linkleri kopyalayıp not defterine yapıştıralım ve kaydedelim.
2-görevler/al/text dosyasından deyip linkleri kaydettiğimiz not defterini seçersek idman otomatik olarak listesine ekleyecektir.(bunu neden dedim flashgetten kalma alışkanlıklar olabilir o yüzden.)

ve bir not.senkron kuyruğuna taşımaya gerek yok.normal kuyruktada iş düzeni yapabilirisiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 4 Mart 2008; 16:04:33 >

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.

3013 Mesaj
4 Mart 2008; 16:16:55 

Free şekilde dosya indirmelerde olmuyo değil mi?

917 Mesaj
4 Mart 2008; 17:41:17 

quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

Free şekilde dosya indirmelerde olmuyo değil mi?

hayır maalesef free şekilde yapamıyoruz. download managerler ile (flashget, idman vs.) rapidden free dosya indirilmiyor.

quote:

Orjinalden alıntı: uzil

ve bir not.senkron kuyruğuna taşımaya gerek yok.normal kuyruktada iş düzeni yapabilirisiniz...

haklısın. ancak normal kuyrukta sırasıyla ilerlemiyor. biri bitince duruyor oylece. senkronizasyon kuyruğuna eklersek biri bitince (veya seçiminize göre iki parçası bitince) diğerleri başlıyor.

4188 Mesaj
4 Mart 2008; 17:45:17 

yok yok oluyor sanırım sen göremedin...ben mesela 9 partlık bir film indireceğim zaman 3 eş zamanlı download seçiyorum sırasıyla hangisi biterse yenisine başlıyor.yani hiç boş kalmıyo.bitiyor-başlıyor...

http://img246.imageshac...img246/8312/adszjr4.jpg

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.

917 Mesaj
4 Mart 2008; 17:56:11 

valla sarı dosyaları (ana indirme kuyruğunu) yığın değilde tek tek dosya demek olduğunu biliyorum. tek tek dosya demek te biri bitince diğeri başlamaz demek sanıyorum. hiç ana indirme kuyruğuyla download yapmadım, hepsini senkronizasyon kuyruğuna ekleyip oyle indiriyorum. o yüzden inan bilmiyorum.
ama sen biliyorsan tamamdır. bende yeni birşey öğrendim.
teşekkürler

1892 Mesaj
4 Mart 2008; 19:44:08 

Teşekkürler İndiriyorum

Intel Core i5 2500K | Nvidia GTX 560 | 3X4 1666 mhz Geil 12 GB RAM | ASUSTeK P8Z68-V | 500 GB Western Digital WDC | Silverstone Precision Ps06 atx | Samsung B2230 21.5| Logitech x-230 |

4188 Mesaj
4 Mart 2008; 19:45:16 

quote:

Orjinalden alıntı: berden

valla sarı dosyaları (ana indirme kuyruğunu) yığın değilde tek tek dosya demek olduğunu biliyorum. tek tek dosya demek te biri bitince diğeri başlamaz demek sanıyorum. hiç ana indirme kuyruğuyla download yapmadım, hepsini senkronizasyon kuyruğuna ekleyip oyle indiriyorum. o yüzden inan bilmiyorum.
ama sen biliyorsan tamamdır. bende yeni birşey öğrendim.
teşekkürler

bişey değil

93 Mesaj
6 Mart 2008; 0:02:39 

arkadaşlar bu programda download işlemi bittikten sonra bilgisayarı kapat war bu nası işlio sağlıklı mı denedim ama tam beceremedim sanırım

2870 Mesaj
6 Mart 2008; 0:14:01 

Eline sağlık kardeş

Firefox Hakkında Herşey
Blogger Hakkında Herşey
Klasörlere Arka Plan Resmi Koymak (Resimli Anlatım)
TuneUp 2007 6.0.1255 İle Windows Açılışını Değiştirmek
Firefox da Açılış Sayfasını Birden Fazla Yapın.(Resimli Anlatım)
Firefox da Müthiş Canlı Futbol Skorları Eklentisi!!!

917 Mesaj
6 Mart 2008; 2:33:34 

quote:

Orjinalden alıntı: msstf

arkadaşlar bu programda download işlemi bittikten sonra bilgisayarı kapat war bu nası işlio sağlıklı mı denedim ama tam beceremedim sanırım

yukarda resimde işaretlediğim yerleri tiklersen kesinlikle sağlıklı kardeş.

1729 Mesaj
6 Mart 2008; 11:29:19 

Arkadaşlar aynı iş için ayrıca Orbit tavsiye ederim.
Browser ile entegre ederseniz internet çubuğuna download için link yazdığınızda orbit otomatikmen ben download edeyim mi diye soruyor.
Ayrıca Clipboard (Pano) ya kopyaladığınız çoklu linkleri (CTRL C) de otomatik olarak indirebiliyorsunuz.
Her bir indirme için ayrı klasör belirleyebiliyorsunuz.
Ayrıca akış sırası belirtmeye gerek duymadan sırayla tüm dosyaları indiriyor.

1881 Mesaj
11 Mart 2008; 9:51:46 

free olarak nasıl indirebiliriz benim daha premium hesap alacak kadar param yok kod falan yazsak olmazmı

1st Galactic Empire
Imperial IT Officer

1 Mesaj
14 Mart 2008; 0:35:18 

verdiğin bilgiler için çok saol

630 Mesaj
14 Mart 2008; 6:53:26 

free olarak indirilmediği için işime yaramayacak ama bircok kişinin işine yarayacak bi paylaşim.bu arada cok güzel antlaşmıssın

MATEMATİK SEVERLER KLUBÜ

SAMSUNG D900+SİLVERCREST 2.1+LOGİTECH X540+SANSUİ VCA-1000 AMPLİ+2 ADET SUNNY HOPARLÖR+HERTZ 30CM SUBWOOFER

1107 Mesaj
15 Mart 2008; 12:20:31 

emeğin için teşekkürler

5891 Mesaj
15 Mart 2008; 12:25:42 

bilgisayarı kapatma özelliği güzelmiş.tşk ler kardeş.

399 Mesaj
15 Mart 2008; 15:25:00 

teşekkürler

••●●l ™ ANTALYA ™ l●●••:

161 Mesaj
15 Mart 2008; 15:30:14 

saol da ben kullanmıştım bunu da direk indirme yapabiliyodu ne gerek varki bu kadar şeye hem de çok hızlı indiriyodu

1813 Mesaj
15 Mart 2008; 18:24:21 

(lütfen sorumu cevaplayın)" arkadaşlar mesela 6 partlık oyun indircem bu prograö ile hepsini aynı anda indirebilirmiyim ve kısa sürede inerme

4.1.2 Jelly Bean 1.6 Ghz

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 15 sa. 35 dk. kadarı kaldı.
15 Mart 2008; 18:37:37 

IDM ile Rapid-Share'den FREE olarak dosya indirebiliyorsunuz, ancak bu yaptığınız indirmenin, Web tarayıcılarının kendi tümleşik indirme araçlarından bir farkı olmuyor. Çünkü sadece 1 kaynaktan indiriyor, bir de 3 bağlantı daha oluyor, onlara ise bağlanmaya çalışıyor, ancak bağlanamıyor. Ayrıca Rapid-Share'nin FREE olarak dosya indiren kullanıcılara sunduğu olağanüstü kısıtlamalardan dolayı IDM'nin bu sıraya sokma gibi işlevlerini kullanamıyorsunuz.

654 Mesaj
30 Mart 2008; 20:24:21 

aradigim bir bilgiyi tabiki yine donanimhaber de buldum
rapidshare manager kullaniyordum ama tatmin edici bir performansi yok ve cok kesiliyor idmnin 1 numara oldugunu bilsem de rapid kullanirken sikinti yasiyodum. Sorularima cozum buldum cok tskler paylasim ve bilgilendirme icin

|| Garage Sale | Ankara ||

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Mart 2008; 20:58:38 

bunu bir denicem

10139 Mesaj
30 Mart 2008; 23:17:49 

Ne zamandan beri IDM kullanıyorum ama ne yaparsam yapayım, sıra sıra download yapamıyorum.
Mecburen hepsini tek tek başlatıyorum, çok fazla zaman kaybı.

Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

4188 Mesaj
30 Mart 2008; 23:19:39 

quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

Ne zamandan beri IDM kullanıyorum ama ne yaparsam yapayım, sıra sıra download yapamıyorum.

bir kaç mesaj yukarda resimli açıklması var

10139 Mesaj
30 Mart 2008; 23:22:07 

quote:

quote:

Uzun zaman önce denedim o zamanlayıcıyı, ama sonuç fos çıktı. Otomatik başlamıyor.

Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

4188 Mesaj
30 Mart 2008; 23:27:33 

quote:

quote:

quote:

Uzun zaman önce denedim o zamanlayıcıyı, ama sonuç fos çıktı. Otomatik başlamıyor.

sanırım linkleri tek tek seçip başlıyorsun download a.o zaman bu bi işe yaramaz.(tabi öyle yapıyorsan )sıra sıra indirme işlemi için mesela rapid örmeğini vereyim.rapid linklerini hepsini not defterine kopyala.sonra idm den görevler/al/text dosyasından diyerek not defterini seç.tüm linkler idm ye kopyalanmış oluyor.ondan sonra hepsi aynı anda başlamya kalkıcağıondan yukarıda dediğim gibi kaç tane aynı anda indirme ayarladıysan aktif oluyor.istersen 1 tane seç teker teker başlasın.

eğer bi dosya seç.sonra başka bir dosya seç, sonra başka bi dosya seç vb. yaparsan sıra işlemi devreye girmez.ha o zaman şöle yaparsın linkleri sağ tıklayıp kuyruğa taşı dersin.sonra o kuyruğun ayarını yaparsın

10139 Mesaj
30 Mart 2008; 23:36:41 

@uzil

Tamam işte hocam, kuyruğa taşıyıp, düzenleyici ile ayarlama yapmama rağmen gene de sıra sıra indirme olmuyor.
Ben de çözemedim bu durumu. Alıştım artık nabalım, demokrasi de çare tükenmez.

654 Mesaj
30 Mart 2008; 23:55:36 

quote:

@uzil

Tamam işte hocam, kuyruğa taşıyıp, düzenleyici ile ayarlama yapmama rağmen gene de sıra sıra indirme olmuyor.

seninki de zor is ya text den almayi bi dene ben de sorun yok su an

10139 Mesaj
31 Mart 2008; 0:01:50 

quote:

Orjinalden alıntı: quentin

quote:

@uzil

seninki de zor is ya text den almayi bi dene ben de sorun yok su an

Onu da denedim. Geçen 44 part'ı text ile ekledim, gene kuyrukta olmasına rağmen, sıra sıra inmedi.
Bağlantının felç olması hariç fazla bir etkisi yok aslında.

654 Mesaj
31 Mart 2008; 12:00:08 

hocam bence sen idm yi kaldır tekrar kur belki bi yerdi bilmedigin bi ayar falan olabilir en sağlıklısı baştan kurmak

10 Mesaj
25 Nisan 2008; 1:41:48 

gerçekten çok faydalı bir anlatım teşekkürler...

420 Mesaj
25 Nisan 2008; 15:31:35 

peki rapid aynı anda kaç download a izin veriyor. premium la tabii.

3 Mesaj
24 Mayıs 2008; 14:54:44 

güzel hemde çok güzel anlatmışsın teşekkürler de benm sormak istediklerim var mesela bu program herhangi bi casus yazılım içermiyor değilmi yani bu rapid şifresini alabilmek için afedersiniz anam ağladıda :D:D

Süd, yoğurd, sucuk. zaten faydalı.

91 Mesaj
28 Mayıs 2008; 16:14:12 

arkadadaşlar
idm açılır açılmaz listedeki şeyleri otamatikman nasıl indirmeye başlar=?????

1166 Mesaj
30 Mayıs 2008; 9:07:28 

kardeş eline sağlık bende böle bişi arıyordum yakında 4096/1024 Limitsiz bağlatıcam artık internete sülük gibi yapışacam
bu da benim işimi görecek çok güzel bi program tşk

Herşeyi bilmene gerek yok, Haddini bil yeter.!

51 Mesaj
3 Haziran 2008; 2:14:16 

saol dostum

246 Mesaj
4 Haziran 2008; 3:28:37 

Teşekkür...Ellerine Sağlık...

GIGABYTE GA-MA78LMT-S2 - AMDPhenom II X4 965 Black Edition AM3 3.4GHz 8MB Cache 45nm - EVGA GeForce GTX 285 1GB 512Bit - Kingston 3 Gb. DDR3 1333 Mhz. - 1 Tb.Seagate Barracuda 7200.12 32 Mb.-Zalman Cnps 9900a-
Asus U-75HA 750 Watt - Creative CT4670 Sound Blaster Live - Logitec MX400 Mouse
Microsoft Klavye - Daytona Kasa - 17" CRT Samsung Monitör - A4tech PK-635 WebCam

858 Mesaj
4 Haziran 2008; 13:40:32 

Walla Beyler Çok Denedim Ne IDM , Ne Flashget Hiçbirinde Olmadı , Şuan Orbit Kullanıyorum . Çok Memnunum . Direk Rapidden Download İmkanı Var . Kodla Falan Uğraşmıyorum ;) Tavsiye Ederim ...

CominGSoon

3246 Mesaj
5 Haziran 2008; 10:58:54 

Çok iyi anlatmışsın dostum , ellerine sağlık.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Haziran 2008; 11:17:12 

Anlatım için teşekkürler,ben mod kullanıyorum işimi görüyor..Torrentten arda rapide bir şey kalmıyor gerçi ama..

74 Mesaj
20 Temmuz 2008; 18:12:04 

Dostum gerçekten harika bir konu başlığı olmuş.Özellikle de benim gibi orta düzey kullanıcılar için.Aradığım sorunların tüm yanıtlarını buldum.Herşey gönlünce olsun.İyi forumlar.

3533 Mesaj
20 Temmuz 2008; 18:49:39 

Bilgilendirdiğin İçin Sağol.

The flames are all long gone, but the pain lingers on
Goodbye, blue sky Goodbye, blue sky Goodbye.

Steam ID: Reyerdem XBOX LIVE: Reyerdem

2 Mesaj
3 Ağustos 2008; 16:03:39 

ya şimdi ben film indirmek istiyorum IDM ile .FİLMMİN PARTLARINInın rapid adreslerini ekliyorum ama indirmiyor öyle sayfanın url sini indiriyor dosyayı indirmiyor.(yani program bizim yerimize siteye girpi free user ı seçim 80 saniye bekleyip dosyayı indir miyor .rapid i free olarak kullanıyorum .

bu program da şunu YAPABİLİRMİYİZ? : filmin partlarının url lesini ekleyelim bir part bittikten sonra diğeri insin otomatik olarak . ve bide bilgisayarı açıp kapattıktan sonra rapid dosyalarının kaldığı yerden devam ettirmiyor mu ? bu program
lütfen yardım edin?

Ekteki dosya (2)

2 Mesaj
3 Ağustos 2008; 16:11:30 

.

Ekteki dosya (2)

329 Mesaj
5 Ağustos 2008; 10:56:05 

dostum o filmin linkleri ölmüştür o yüzden inmiyor sağlam linkleri bulursan indirirsin

4598 Mesaj
19 Ağustos 2008; 11:50:37 

Bu Aralar Flashget Dahil Hiç Bir İndirme Programıyla Rapidden İndiremiyorum.Örnegin idman indir diyorum indirme yerine gelince linkelrin hepsi Explorer dosyası gibi görünüyor 4 kb oluyor ama linklerin hepsi saglam. web tarayıcısında indiriyorum

490 Mesaj
20 Ağustos 2008; 0:18:21 

arkadasım eskiden indirebilirdin ama rapid akıllandı artık free linki yazıp indiremiyorsun programlarla

4598 Mesaj
20 Ağustos 2008; 19:47:53 

Zaten Premium Şifre Var Hocam Free De Deniyecez Kadar Saf Degiliz

2477 Mesaj
20 Ağustos 2008; 20:58:17 

Pre almıştım tam üstüne iyi gider bu eyvallah

381 Mesaj
26 Ağustos 2008; 19:09:40 

konu için çok tşk. merak ettiğim bir şey var atıyorum 7,8 ve 14 partlık 3 ayrı filmin linkleri var elimde. Ben bu programa bu 3 filmin linklerini de atsam pc açık kalsa ama ben başında olmasam kendisi bu 3 filmi indirir mi arka arkaya yoksa 1 film bittikten sonra diğer filmin partlarını mı kaydetmek lazım?

neye sahip olduğunu bilmeyen ne kaybettiğini anlayamaz.

381 Mesaj
27 Ağustos 2008; 12:10:08 

quote:

Orjinalden alıntı: fr@gile

konu için çok tşk. merak ettiğim bir şey var atıyorum 7,8 ve 14 partlık 3 ayrı filmin linkleri var elimde. Ben bu programa bu 3 filmin linklerini de atsam pc açık kalsa ama ben başında olmasam kendisi bu 3 filmi indirir mi arka arkaya yoksa 1 film bittikten sonra diğer filmin partlarını mı kaydetmek lazım?

yok mu bo soruya cevap verecek biri ??

4676 Mesaj
27 Ağustos 2008; 12:13:58 

Eğer Rapidden premiumsuz indiriyorsanız CryptLoad programını önerebilirim. Linkleri veriyorsunuz. Sırasıyla indiriyor.

http://www.cryptload.info/download/

>> Dizel partikül filtresi (DPF) ve EGR'yi lütfen iptal ettirmeyin, insan sağlığı birkaç bin liradan çok daha değerlidir...
Hiçbir yakıt tasarruf cihazına inanmayın, dolandırıcılara para kaptırmayın ! Çocuğunuzun rızkı cebinizde kalsın...

381 Mesaj
27 Ağustos 2008; 14:15:56 

hayır ben rapid premium hesabım varken bu programa 3-4 film partlarının linklerini atsam o otomatik teker teker indirir mi diye soruyorum

4676 Mesaj
27 Ağustos 2008; 14:38:34 

quote:

hayır ben rapid premium hesabım varken bu programa 3-4 film partlarının linklerini atsam o otomatik teker teker indirir mi diye soruyorum

Tabi devam eder. Hepsini ardarda yerleştirirsiniz. Premium kul. adı ve şifrenizi de resimde anlatıldığı gibi tanıttırırsınız IDM'ye. Sırayla sabaha kadar indirirsiniz.

>> Dizel partikül filtresi (DPF) ve EGR'yi lütfen iptal ettirmeyin, insan sağlığı birkaç bin liradan çok daha değerlidir...
Hiçbir yakıt tasarruf cihazına inanmayın, dolandırıcılara para kaptırmayın ! Çocuğunuzun rızkı cebinizde kalsın...

381 Mesaj
29 Ağustos 2008; 13:52:01 

quote:

Orjinalden alıntı: LionTech16

quote:

Tabi devam eder. Hepsini ardarda yerleştirirsiniz. Premium kul. adı ve şifrenizi de resimde anlatıldığı gibi tanıttırırsınız IDM'ye. Sırayla sabaha kadar indirirsiniz.

tamam teşekkürler

3704 Mesaj
6 Eylül 2008; 2:34:17 

quote:

Orjinalden alıntı: srhronin

.

arkdaşlar aynı sorun bendede var text dosyasını al diyorum ama aynen sitenin url sini indiriyor bi türlü yapamadım

2004

723 Mesaj
6 Eylül 2008; 11:02:04