- x
Iphone ile neler yapılabilir?
34 Cevap32120 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

22 Mesaj
3 Mart 2008; 23:43:37 

sevgili iphoncular; bu başlık altında iphone ile yapılan enterasan şeyler ve enteresan programları birarada toplayalımmı,mesela internette neler yapılabilir,yada bu cihazla nasıl tv izlenir.Yani ilginç deneyimlerimizi paylaşalım diyorum.nedersiniz?

1260 Mesaj
3 Mart 2008; 23:53:27 

En çok sevdiğim ve insanları şaşırtan özelliği touchpad olarak kullanabilmek gayet de kullanışlı bu konuda..

72 Mesaj
4 Mart 2008; 0:16:35 

arkadaşlar hep şu macig videolar dikkatimi çekmiştir,
Orda hani adam bi tuşa basıyo insanları şaşırtıyo , (iphone magic video)
işte onların arasında biri varki beni gerçekten şaşırtan , şu xry olayı, böyle bir kamera programı gerçekten var mı???????

122 Mesaj
4 Mart 2008; 0:24:02 

Eğlenceyi bir tarafa bırakırda işlevsellikten bahsedersek benim en çok kullandığım VNC server üzerinden evdeki bilgisayarları kontrol etmek. Yerimden kalkmadan bilgisayarlarıma girip istediğim gibi kontrol ediyorum :) Üstelik unix linux Winxp hiç farketmiyor. Henüz uzak masaüstü olayını çözemedim yani evdeki bilgisayarlar tamamda iştekileri kontrol edemiyorum. ama az kaldı onuda çözücem

ha.. bu arada bilmeyen arkadaşlar varsa ve kullanmak isterseniz anlatırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sretlif -- 4 Mart 2008; 0:25:14 >

.USA piyangosu, Powerball'u kazanabilme olasılığı 120.000.000 da birdir. Oysa 1997 den beri elli den fazla insan bunu başarabilmiştir. Jeofizikçilere göre her yıl dünyaya gök taşı çarpma olasılığı milyonda birdir. Yedi milyon yılı aşkın bir süredir %700 den fazla olma olasılığı gerçekleşmemiştir. Ne demeye çalışıyorum sizce? Her an her şey olabilir ve şans diye birşey yoktur. David Caine'in istatislik dersinden alıntı. .

1260 Mesaj
4 Mart 2008; 0:28:08 

quote:

Orjinalden alıntı: sretlif

Eğlenceyi bir tarafa bırakırda işlevsellikten bahsedersek benim en çok kullandığım VNC server üzerinden evdeki bilgisayarları kontrol etmek. Yerimden kalkmadan bilgisayarlarıma girip istediğim gibi kontrol ediyorum :) Üstelik unix linux Winxp hiç farketmiyor. Henüz uzak masaüstü olayını çözemedim yani evdeki bilgisayarlar tamamda iştekileri kontrol edemiyorum. ama az kaldı onuda çözücem

Touchpad dediğim olay o zaten

939 Mesaj
4 Mart 2008; 0:33:43 

quote:

Orjinalden alıntı: ByKapilo

işte onların arasında biri varki beni gerçekten şaşırtan , şu xry olayı, böyle bir kamera programı gerçekten var mı???????

Hayır o sadece bir video, videodakine uygun olarak adam telefonu kendi kolunda gezdiriyor.Yani bir nevi rol yapıyor

"Başlamak Bitirmenin Yarısıdır"

M o o N W a ! K e R ' s Mod Shop

122 Mesaj
4 Mart 2008; 1:12:19 

quote:

Orjinalden alıntı: apple_store

Touchpad dediğim olay o zaten

Hayır, Hayır, Hayır....

senin söylediğin iphone u kablasuz klavye ve mouse olarak kullanmaya yarar benim söylediğim remote computer uygulaması yani iphone unun ekranında kendi bilgisayarını görür ve kontrol edersin aynı mekanda bulunman bile gerekmez adı üstünde uzak masaüstü

şuraya bakabilirsin.

.USA piyangosu, Powerball'u kazanabilme olasılığı 120.000.000 da birdir. Oysa 1997 den beri elli den fazla insan bunu başarabilmiştir. Jeofizikçilere göre her yıl dünyaya gök taşı çarpma olasılığı milyonda birdir. Yedi milyon yılı aşkın bir süredir %700 den fazla olma olasılığı gerçekleşmemiştir. Ne demeye çalışıyorum sizce? Her an her şey olabilir ve şans diye birşey yoktur. David Caine'in istatislik dersinden alıntı. .

72 Mesaj
4 Mart 2008; 1:16:27 

Hayır o sadece bir video, videodakine uygun olarak adam telefonu kendi kolunda gezdiriyor.Yani bir nevi rol yapıyor
[/quote]

yapma be

vallahi çok kırıldım şimdi

1260 Mesaj
4 Mart 2008; 1:18:03 

quote:

Hayır, Hayır, Hayır....

senin söylediğin iphone u kablasuz klavye ve mouse olarak kullanmaya yarar benim söylediğim remote computer uygulaması yani iphone unun ekranında kendi bilgisayarını görür ve kontrol edersin aynı mekanda bulunman bile gerekmez adı üstünde uzak masaüstü

şuraya bakabilirsin.

Evet anladım çok güzel.Peki nasıl yapılıyor bu onu da söylerseniz sevinirim.Program nedir vs..

72 Mesaj
4 Mart 2008; 1:29:55 

nasi ya dedim bi an videoyu izleyince, gercekten ben de ogrenmek isterim nasil yapildigini

Trauen ist gut, Kontrolle ise besser!

131 Mesaj
4 Mart 2008; 1:44:20 

quote:

Orjinalden alıntı: ByKapilo

dostum naptın yaw :))) yok EMAR da çekiyo :)))

sretlif :
dostum şu olayı biraz açıklarsan eğer bizde faydalanabiliriz ilgimi çekti gerçekten yaww

----------------------------IPHONE----------------------------

IPHONE ISTEYEN ARKADASLAR MSNDEN VEYA PM DEN ULAŞABİLİRLER!!!

MSN : iphoneistanbul34@gmail.com

323 Mesaj
4 Mart 2008; 3:07:41 

bu program ile kendi bilgisayarimizi baska bir alandan da yonetebilir miyiz mesela is yerinden?

122 Mesaj
4 Mart 2008; 3:53:25 

quote:

Orjinalden alıntı: apple_store

Evet anladım çok güzel.Peki nasıl yapılıyor bu onu da söylerseniz sevinirim.Program nedir vs..

Vnc server ile remote desktop başlıklı bir konu açtım umarım faydası olur

464 Mesaj
4 Mart 2008; 10:15:11 

TOUCHPAD İÇİN SOURCES VEREBILIRMISINIZ?

PLOVDİV....2007-

464 Mesaj
4 Mart 2008; 13:28:53 

Sevgili arkadaşım Apple_store TOUCHPAD ıcın source verırmısınız?...

PLOVDİV....2007-

1260 Mesaj
4 Mart 2008; 13:34:11 

quote:

Orjinalden alıntı: DOBERDEN

Sevgili arkadaşım Apple_store TOUCHPAD ıcın source verırmısınız?...

Tabi http://cnp.qlnk.net

1 Mesaj
19 Mart 2009; 23:34:30 

uazktan nasil kontrol edicem bilgisayarimi iphone la, ve video cekmek istiyorum,
bu programlari nereden nasil indiririm, fransadayim su an
tesekkurler

493 Mesaj
20 Mart 2009; 0:48:28 

1. Kolunuza takıyorsunuz iPhonu, başlıyosunuz şınav çekmeye..
Sayıyor iPhonunuz da , one , two , three...
Yanlış şınav çektiğinizde anında uyarıyor, işinizi adamakıllı yapın diyor.

2. Bilgisayarınızı uzaktan kontrol edebiliyorsunuz... Torrent severler için eşsiz bir nimet..

Çok yakında ev işleri de yapacak gibi gözüküyor.. Mesela uzanmış film izliyorsunuz,
bir bakıyosunuz ki ışık açık kalmış. Hemen iPhonela komuta ederek ışığı kapatabiliyosunuz falan

Bu son yazdığım özellik değil fantezimdir.

iPhone 4, 32gb, Black
twitter.com/#!/benidinle

220 Mesaj
20 Mart 2009; 1:06:43 

quote:

Touchpad olayını detaylı anlatabilirmisiniz acaba nasıl yapabilecegimizi?

Peugeot 308 1.6 HDI Sportium

1548 Mesaj
20 Mart 2009; 22:34:32 

ebay e girip son saniyelerde teklif verip ürünü satın alabiliyorumnerede olursam olayım.banka sitesi uzerinden kredi kartı ödemesi yapabiliyorum burger king de hamburger yerken.sabah leyin servisle giderken gazetemi okuyabiliyorum.

tabii bunları yapabilmen için en az (faturalı hatlar için ) 100mb lık internet paketinin olması lazım.Bu telefonu internet paketsiz kullanmak hiç akıl karı değil çünkü.

18 Mesaj
29 Mart 2009; 2:01:03 

quote:

Orjinalden alıntı: kby

1. Kolunuza takıyorsunuz iPhonu, başlıyosunuz şınav çekmeye..
Sayıyor iPhonunuz da , one , two , three...
Yanlış şınav çektiğinizde anında uyarıyor, işinizi adamakıllı yapın diyor.

2. Bilgisayarınızı uzaktan kontrol edebiliyorsunuz... Torrent severler için eşsiz bir nimet..

Çok yakında ev işleri de yapacak gibi gözüküyor.. Mesela uzanmış film izliyorsunuz,
bir bakıyosunuz ki ışık açık kalmış. Hemen iPhonela komuta ederek ışığı kapatabiliyosunuz falan

Bu son yazdığım özellik değil fantezimdir.

bu 1. özellik hangi programda yaa? şınav işi hoşuma gitti:)

5351 Mesaj
29 Mart 2009; 2:53:53 

quote:

Orjinalden alıntı: behlulkardas

bu 1. özellik hangi programda yaa? şınav işi hoşuma gitti:)

PushupFu

Nikon D7000 / Tamron 17-50 f2.8 / Nikkor 50mm f1.8D / Nikkor 55-200 VR
flickr / Instagram

3646 Mesaj
29 Mart 2009; 2:54:59 

Bir tanede benden, dreambox uydu alıcım var, iphone ile full kontrol ediyorum uydu alıcımı, epg den program takibi yapıyorum, kayıt başlatıyorum, o anki kanaldan ekran görüntüsü alabiliyorum daha da önemlisi iphone ile çatıya çıkıp çanak ayarı yapabiliyorum uydu sinyal seviyelerini anlık olarak iphoneda görebiliyorum, uydu bulucu cihaz görevi görüyor yani...

Bir kedim bile yok...[/url]

118 Mesaj
29 Mart 2009; 22:38:19 

quote:

Orjinalden alıntı: Mixenon

Bir tanede benden, dreambox uydu alıcım var, iphone ile full kontrol ediyorum uydu alıcımı, epg den program takibi yapıyorum, kayıt başlatıyorum, o anki kanaldan ekran görüntüsü alabiliyorum daha da önemlisi iphone ile çatıya çıkıp çanak ayarı yapabiliyorum uydu sinyal seviyelerini anlık olarak iphoneda görebiliyorum, uydu bulucu cihaz görevi görüyor yani...

Bununla ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz? Çok kullanışlı

BMW 1.16 M 2008
İPHONE 4S
SAMSUNG 40ES8000

1137 Mesaj
29 Mart 2009; 22:46:59 

Neler yapılmazki bu iPhone ile

81 Mesaj
28 Nisan 2009; 17:55:24 

Arkadaşlar, çok açık ve net bir sorum olacak. Bu iphone olayını tam olarak çözmüş bir arkadaş varmı?. Varsa ne olur bana yardımcı olsun. Şimdi bu iphone u aldım. Free uygulamalarla uğraşıp duruyorum. Bu iphone la ne yapabilirim bana biri ciddi anlamda yardımcı oılursa çok sevinirim. Çok da dua ederim. Her sitede farklı bişeyler yazıyor ama açıklamalı bişey yok. Jeelbreak yapayımmı. Yapan varmı. nasıl yapılır. Sakıncaları nelerdir. garanti dışı kalırmı. kalırsa activasyon yapsak tekrar güncellenmezmi. vs.vs. Bunları ayrıntılı olarak biri anlatabilirmi arkadaşlar.

Adige

1 Mesaj
3 Ocak 2010; 16:36:16 

evet benim en sevdigim tarafi ise iphon 3 1 2 yi uzaktan kumanda olarak kullanmak.

903 Mesaj
12 Nisan 2010; 9:54:57 

Bu Iphone kapalı kaynak kodlu mac'in işletim sistemini kullanan ve onlar ne uygulaması yaparsa onu kurabileceğiniz sınırlı bir cihaz değil mi ya?

"AŞK İMİŞ HER NE VAR ALEMDE İLİM BİR KIYLÜKAL İMİŞ ANCAK"

4 Mesaj
24 Temmuz 2010; 15:30:51 

S.a Maalesef iki gündür uğraşıyorum ve Bu kablosuz maus klavye olayını çözmedim neden mi?
VNC server ı PC ye kurdum ama VNSea yı İPHONE ye kuramadım çalışan bi VNSea kaynağı yokmu acaba nasıl kurucam yardım edermisiniz

4038 Mesaj
24 Temmuz 2010; 15:37:08 

quote:

Orijinalden alıntı: GurkanLee

Bu Iphone kapalı kaynak kodlu mac'in işletim sistemini kullanan ve onlar ne uygulaması yaparsa onu kurabileceğiniz sınırlı bir cihaz değil mi ya?

Yoo Kimden duyduysan iyi sallamış Kullanmayı bilen her şeyi yapar. Masada dursun havamı atayım diyen adamlar zaten alo alo dışında bir şey kullanmıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***CoNDoR*** -- 24 Temmuz 2010; 15:37:57 >

6238 Mesaj
24 Temmuz 2010; 17:13:45 

quote:

Android gibi açık kaynaklı olsa daha iyi olurdu ama uygulamaları kırabilen kişiler sayesinde sorun oluşturmuyor.

231 Mesaj
11 Ekim 2011; 17:58:56 

Nabız ölçer programlar var, benim kullandığım Heart Rate..

1994 Mesaj
11 Ekim 2011; 18:02:21 

quote:

Hayir.
Yazilimlari yazilim gelistiriciler yapiyor.
Apple ise baskalarinin gelistirdigi yazilimlari alip kontrol ediyor virus var mi, calisiyor mu, cokuyor mu, vaadettigi seyleri yapiyor mu filan diye. Testlerden gecerse App Store'a koyuyor. Yuzbinlerce yazilim var App Store'da, ve Apple'in yazilimlari 15-20 adet.

iMac 27 i5 3.6 / Macbook Air 13 i5 / Macbook Pro 4.1 C2D 2.4 / Lenovo Thinkpad / iPhone5 64GB / iPad3 64GB / Google Nexus 7 / Samsung GalaxyTab / Apple TV / BMW E92 M3 Coupe

407 Mesaj
11 Ekim 2011; 18:57:40 

İphone bilgisayarinizin yerini unutturabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1718 Mesaj
11 Ekim 2011; 19:14:23 

Arkadaslar uzaktan bilgisayari kontrol etmek icin ben teamwiever programini kullaniyorum. Cok rahat. Hatta ben bilgisayarim kapaliyken is yerimden modemime wake on lan programi ile mesaj gonderip bilgisayarin acilmasini da saglayabiliyorum. Sonra da teamwiever ile baglanip kullaniyorum. Bu anlamda super bir kullanimi var iphone un.

Bu arada uzaktan bilgisayari calistirabilmek icin de modeme bazi ayarlar yapmak gerekiyor. Her adsl modem desteklemeyebilir. Benim airties modemim destekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü

Intel Core i7 3930K @ 4.4 MHZ | Asus Rampage IV Extreme Anakart | Asus 690 GTX Ekran Kartı | 16GB Gskill 4x4GB 2133 MHZ Quad Channel Ram | Corsair 2x240GB Raid 0 SSD FORCE GT | Philips DVD RW | Thermaltake 10 GT Kasa | Corsair 750W PSU | 27" DELL U2711 | Logitech G930 Wireless Headset | Razer Blackwidow Ultimate Klavye | Razer Mamba 4G Mouse | Steelseries MousePad
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Iphone ile neler yapılabilir?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359