Şimdi Ara

TTnetmüzik Müzik dinleyememe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ttnetmuzik adresinden indirdiğimiz şarkıları media player 10 dışında birşeyle dineleyemiyor muyuz ????
    ben indirdiklerimi dinleyemiyorum bende mediaplayer 11 yüklü ve bir türlü çalamıyorum nasıl düzeltebilirim....

• Ben Winamp ile dinliyorum. Media player 11 ile nasıl dinleyemiyorsun???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyaz Kartal -- 4 Mart 2008; 1:10:01 >
  • vlc media playerwww.videolan.org/vlc/
  • media player 11 ile dinliyorum.
  • Bi güvenlik eklentisi indiriyor programlar, onu indirmediyse lisanslı parçaları dinleyemezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerista -- 5 Mart 2008; 8:43:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenerista07

Bi güvenlik eklentisi indiriyor programlar, onu indirmediyse lisanslı parçaları dinleyemezsin.

Doğrudur.Belgerim içinde Müziğim kalsörü var.Onun için de Lisans Yedeği ni görüyorsan lisans eklentisi inmiştir.Ben WMP 10 ile dinliyorum.
  • bende de lisans yedeği klasörü var ama içi boş silinmiş herhalde ne yapmalıyım lütfen yardım edin. benim için çok önemli
  • yardım edebilecek birisi yok mu yaa?
  • @frt-_-ctn, bu sorun bende de olmuştu.Yanlış hatırlamadıysam,TT Net Müzik ten indirdiğim parçaları WMP 10 a atmıştım.Araçlar-Lisansları Yönet e tıklıyorsun.Buradan Şimdi Yedekle yi seçiyorsun.Böyle olması lazım.bir dene bakalım.Kolay gelsin..
  • yok ben onuda denedim lisans klasörüm var ama içi boş dediğin gibi yaptım; (Güvenli depolama koruma hatası. Lisanslarınızı önceki bir yedeklemeden geri yükleyin ve yeniden deneyin) dedi benim anladığım kadarıyla ortada bir lisans yok kaybetmişim lisansı herhalde.
  • birde herhalde her ay yeni lisans veriyor ttnet bir daha ki ayı beklesem sorunum düzelir mi?
  • TT Net müzik in yardım sayfasına göz attın mı? ''Teknik'' kısmına bak.Belki yardımcı olur..

http://www.ttnetmuzik.com/Sayfalar/Yardim.aspx

Ayrıca,''Teknik'' kısmında 12. madde:

12. İndirdiğim şarkıları bilgisayarımda çalamıyorum neden?

İndirdiğiniz şarkıların lisans süresi 40 günlüktür. 40. Günden sonra şarkılarınızı çalabilmeniz içinwww.ttnetmuzik.com’u ziyaret etmeniz ve sitemize giriş yapmanız yeterlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bugeorya -- 27 Mayıs 2008; 17:10:43 >

• kota kota oyunları..
  • baktım. Hatta talep mesajı bile gönderdim ama cevap gelmedi. Şarkıları 2 gün önce indirmiştim
    quote:

Orjinalden alıntı: NitemX

TT Net müzik in yardım sayfasına göz attın mı? ''Teknik'' kısmına bak.Belki yardımcı olur..

http://www.ttnetmuzik.com/Sayfalar/Yardim.aspx

Ayrıca,''Teknik'' kısmında 12. madde:

12. İndirdiğim şarkıları bilgisayarımda çalamıyorum neden?

İndirdiğiniz şarkıların lisans süresi 40 günlüktür. 40. Günden sonra şarkılarınızı çalabilmeniz içinwww.ttnetmuzik.com’u ziyaret etmeniz ve sitemize giriş yapmanız yeterlidir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.